• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    BRENX: jj sou super a lidi to chtěj, píšou jak zběsilí na FB, takže kdo chce ať dá vědět HNED co nejdřív. nebo nebudou pak.

    FEKASON: hele ty klony, no měl jsem něco a už nikdy více. ono to může být jen drobnost blbě, ale pak je to celý v kopru. ta cena postě se musí promítnout i ve výsledné kvalitě. za mě? Klony nebrat


    LUCKERCZ: pecka !!! pak ukaž build a jak to hulí
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Ahoj, chci se zeptat zkusenejsich z vas, jak jsou na tom klony s kvalitou? Premejslim nad Nautilusem X z fasttechu, za 10 usd mi to prijde jako pecka oproti 900 na vasecigareta. Original hlavy tam pasujou, kouri to alespon podobne nebo to je proste odpad se kterym nema smysl se zaobirat?
    BRENX
    BRENX --- ---
    Zdarec pánové kdyby někdo chtěl mám doma ještě přes 30ks od http://www.mohawkandco.com/
    jedna za 290kč :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    KOOPOR 37$

    Original Smok KOOPOR Primus 300W TC Box Mod-41.39 and Free Shipping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_362670.html?wid=21
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: je to tak. VG fichema je nahorkla. Coz definice VG je. Ale je zde moznost nakoupit. Lepsi je to zde dole nejde v historii 240kc /litr od p-lab. Sladký a úžasný jak med. A pak jeste jeden ktery je ridsi od jiný značky ale 500kc/ litr. Najdi v historii včetně složení je tam ode me fotka/y.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: Fichema je mírně na nahorkla- což v definici VG je. Ale jsou i výrobci, kteří ji maji jako med. Jak jsem psal níže. Pak jsem šel do lékárny a mam ti jeste jednu. Ale stoji 500kc/litr. Uplne jemný med. Mam jen vzorek. Hledám neco jako cena/chut.
    WTK
    WTK --- ---
    SPAULDING: blbost, i to co sem ti dával bylo z fichemy, přišlo ti to snad hořký?
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Mohli byste mě prosím nasměrovat, kde teda koupit PG a VG na vlastní míchání? BAAL říkal něco o tom, že fichema má jednu z těchdle složek hořkou a spíš by doporučil lékárnu. Díky. :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    tak ja nestihl show snad priste

    HOUMLES: jako kolega si ho nemoh vynachvalit mel jak 50/50 tak 70/30 ja si rozhodne poridim jeste 30tku 3mg tohle co mam je 15ml 0mg za 4 libry vyprodej :D
    BRENX
    BRENX --- ---
    WTK: Jojo to je ono ale i v tfv8 to dela mají dobrý liquidy i kdyz mají menší poměr vg/pg :)
    BRENX
    BRENX --- ---
    Co jsem si všechno přinesl :D

    BRENX
    BRENX --- ---
    Mohawk&Co liquidy :)

    WTK
    WTK --- ---
    BRENX: btw taky jsem si vzal fizzykolu a z ty tfv8 ani jejich testovacek mi to nepřišlo, ale v crius plus je to hrozně ledový, supr liquid
    WTK
    WTK --- ---
    LUCKERCZ: jeden českej shop s hw, dražší než vaše cigareta, vaporizer na rum, výrobce plastovejch lahviček a zbytek liquidy no
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    WTK: a vsechy pouze s liquidy?
    WTK
    WTK --- ---
    LUCKERCZ: je jich asi 11:)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    BRENX: to co je videt je vse co tam je? cca 3 stanky? :/
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: tak to je dobre, pac ho mam na ceste :))
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: ten patří mezi top z toho co delaj ;) fakt chutná prima
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: jaky je to nutz?
    BRENX
    BRENX --- ---
    WTK: Ty jsi rejpal :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam