• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: to mas na rok ne :D
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    HOUMLES: V obraze jsem, vím, že tohle jsou jedny z nejlepších hotovejch liquidů, co se daj koupit. Akorát mi to přišlo vtipný, to je všechno. :) Nemyslel jsem to zle.. :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SHADOW__: no tak jak se to vezme, nevim jestli jsi v obraze, ale tohle je proste premium a neco to stoji no..
    ja jsem doted 5 let hulil cisty VG takze me koureni vyslo tak na 3 koruny na den :) takze i s timhle nakupem jsem porad v hodne velkym plusu oproti cigum..
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    HOUMLES: Hehe.. A pak, že je vaping levnější alternativa kouření.. :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SHADOW__: nene, jenom to co je na fotce... ono se to nezda, ale koukni se kolik stoji jeden
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    HOUMLES: 7000kč? Tos musel kupovat ještě něco jinýho, ne? :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COSMY: 0.5฿ :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: hmmm to si kupoval najednou docela ranec asi co :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZVIRATKO: vzhledem k tomu, ze ja to redim jeste VGckem a to jakoze dost tak me to urcite spiralku nezasere :))
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: Ty Milky O's me zajimaj :) poreferuj jestli to okamzite zaprasi spiralku jako vsechno ostatni cokoladovy...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    baliceeek..
    postimage
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LUCKERCZ: Posledni dobou motam finta M3 sroubek. Namotat, naistalovat, vysroubovat M3 sroubek. A vypada to pekne vyrovnane :)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    WOOOO

    Noisy Cricket II-25 - Wismec Electronics Co.,Ltd
    http://www.wismec.com/product/noisy-cricket-ii-25/
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    LUCKERCZ: tady foto z trochu jineho uhlu



    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    ZVIRATKO: jo tohle... to neni napric ale na fotce to splynulo se sanim
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    ZVIRATKO: protoze jsem je namotal obracene, nez meli bejt... a bylo mi je lito vyhodit :-D dalsi musim namotat obracene a pak budou vypadat lepe;-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LUCKERCZ: proc tam mas ten drat napric? to se ti bude palit a je to zbytecnej odpor navic...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    SPAULDING: vse utazene.. uz to tak vyosene bylo.. az budu premotavat, tak to zkusim rozdelat
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    LUCKERCZ: narovnej si ten center post a dole utáhni. Nebo je to všechno dotažený? Proč je to tak vyosený?
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: dal jsem si tam neco, co uz mam prehulene, a je to zase cejtit... takze asi dobry... ale budu teprv testovat:-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jde to :D ale hlavně že to fachá ! a chu´t ?
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    moje prvni spiralky... motano od oka a vyslo z toho 0.28ohm... vypada to hrozne ale funguje to:-D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam