• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    HOUMLES: hmmm to si kupoval najednou docela ranec asi co :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: Ty Milky O's me zajimaj :) poreferuj jestli to okamzite zaprasi spiralku jako vsechno ostatni cokoladovy...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    baliceeek..
    postimage
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LUCKERCZ: Posledni dobou motam finta M3 sroubek. Namotat, naistalovat, vysroubovat M3 sroubek. A vypada to pekne vyrovnane :)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    WOOOO

    Noisy Cricket II-25 - Wismec Electronics Co.,Ltd
    http://www.wismec.com/product/noisy-cricket-ii-25/
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    LUCKERCZ: tady foto z trochu jineho uhlu



    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    ZVIRATKO: jo tohle... to neni napric ale na fotce to splynulo se sanim
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    ZVIRATKO: protoze jsem je namotal obracene, nez meli bejt... a bylo mi je lito vyhodit :-D dalsi musim namotat obracene a pak budou vypadat lepe;-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    LUCKERCZ: proc tam mas ten drat napric? to se ti bude palit a je to zbytecnej odpor navic...
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    SPAULDING: vse utazene.. uz to tak vyosene bylo.. az budu premotavat, tak to zkusim rozdelat
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    LUCKERCZ: narovnej si ten center post a dole utáhni. Nebo je to všechno dotažený? Proč je to tak vyosený?
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: dal jsem si tam neco, co uz mam prehulene, a je to zase cejtit... takze asi dobry... ale budu teprv testovat:-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jde to :D ale hlavně že to fachá ! a chu´t ?
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    moje prvni spiralky... motano od oka a vyslo z toho 0.28ohm... vypada to hrozne ale funguje to:-D

    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    BAAL: Mě teda nejela. :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: jenze ja PG v tyhle koncentraci fakt nesnesu, a na 100W to fungovat nebude...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: az mi ho Brenx přinese, tak Ti přivezu ochutnat :-) jj PG... ale i tak to má šmak. je to jiný, ale věřím, že na Tvůj mlsný jazýček - no chance!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ja bych ten liquid ochutnal, ale kupovat urcite ne - 60% PG? Je snad rok 2011? :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BRENX: jj sou super a lidi to chtěj, píšou jak zběsilí na FB, takže kdo chce ať dá vědět HNED co nejdřív. nebo nebudou pak.

    FEKASON: hele ty klony, no měl jsem něco a už nikdy více. ono to může být jen drobnost blbě, ale pak je to celý v kopru. ta cena postě se musí promítnout i ve výsledné kvalitě. za mě? Klony nebrat


    LUCKERCZ: pecka !!! pak ukaž build a jak to hulí
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    konecne dorazil balik z ciny;-)

    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Ahoj, chci se zeptat zkusenejsich z vas, jak jsou na tom klony s kvalitou? Premejslim nad Nautilusem X z fasttechu, za 10 usd mi to prijde jako pecka oproti 900 na vasecigareta. Original hlavy tam pasujou, kouri to alespon podobne nebo to je proste odpad se kterym nema smysl se zaobirat?
    BRENX
    BRENX --- ---
    Zdarec pánové kdyby někdo chtěl mám doma ještě přes 30ks od http://www.mohawkandco.com/
    jedna za 290kč :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam