• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    BRENX: jj
    EVZEN99: bych se spis zameril na tu kapacku, jestli tam neni neco nedotazenyho nebo tak. z tc modu to vyskakuje do power kdyz se ten odpor zahrejvanim nemeni tak jak by mel
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    ou, to nemám, ale dělá to i po zamčení odporu (respektive teploty i odporu) všiml sem si že se mě to teď nějak moc často ptá jestli sem tam dal nový coil , když tu kapačku otevřu
    WTK
    WTK --- ---
    EVZEN99: mas zamklej odpor?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    guys, mám takovou otázečku, poslední 3 dny vždycky ráno šáhnu po e-leaf picu , a při žhavení se změní M1 režim ( tc na ss) nebo i SS režim se změní na klasickej Watage režim. Aby se to spravilo tak musím odšroubovat celou kapačku ( vyčistil jsem 510 piny ) nebo někdy pomohlo jenom napojení do USB, to je tak na reklamaci že ? nebo nevíte co stím ? klasicky vypnout zapnout nepomůže , pořád se to přepíná do watage...
    WTK
    WTK --- ---
    prisla mi nova nabijecka - lii500, zatim spokojenost.. teda pri nastaveni nabijeni na 1A a 4 najednou trochu hreje ale nic hroznyho...
    ma i funkci testovani baterek - uplny vybiti a nabiti. u lg hg2 z gearbestu to hodilo 2961mah, to mi prijde jako fajn vysledek. otestuju pak i nejaky starsi baterky, ale je to trochu casove narocnejsi:)
    BRENX
    BRENX --- ---
    ANONYMCZE: jezdí tam metro? :D přijeť do prahy a něco spácháme :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jsme byli uz děsně prehuleny. Jako na Nyx VAPE srazu. By Ti mohli chutnat ty Hardcory
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: bratři v triku :)))
    BRENX
    BRENX --- ---
    Posldní část :D a @HREBICK v hlavní roly! :)
    ČTVRTÁ ČÁST JIKE, TONDA A HREBICK POKEC A OCHUTNÁVKA LIQUIDŮ Z VAPE SHOW 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=LliuNS7g_Ss
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Nene objednávál si jeden kvalitní ze zahraničí prave na to :-) tajemství výroby :-) nebo zkusí i krystaly taky dobrý
    BRENX
    BRENX --- ---
    BAAL: hele jestli chceš tak dej vědět v čas protože už hodně dochází
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    ZVIRATKO: Tak Niklovy ani Titanovy hlavy hlavne nemuzes vypalovat na sucho, protoze se pri tom vypalovani uvolnuje toxickej oxid. Pokavad tam mas normalne nasatou vatu tak by to melo bejt ok.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    BAAL: hral by sis se zdravim ;)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    BAAL: jen si dat pozor, aby si to nezapl na W rezim =)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BAAL: Nikl jako prvek je toxickej, existujou obavy ze se muze teoreticky uvolnovat ze spiralky (ale to je hodne teoreticky nebezpeci a mnozstvi by bylo naprosto minimalni). SS toxicky neni. Nekdo tvrdi ze mu chutna jinal liquid z ruznejch spiralek...

    Realne myslim ze to je uplne jedno :)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    Ten pomeranc me taky zaujal... ale zminka o nikotinu 6ce to zabila :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    BAAL: ty mi pripominas kolegu v praci, ten zas uplne do vseho dava chilli :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: ten pomeranč fakt mi chutnal. Jako džus s kousky pomeranče ledu parada
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: hrebik pise :D montelu je taky dobry :D dobre zariznute panove
    KONEC
    KONEC --- ---
    nevi nekdo proc zase nejdou objednvat baterky z gearbestu? nejde mi dokoncit objednavka.. kupoval sem pred dvouma mesicema bezproblemu..
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: : hele COSMY my taky ne :-) jsem rad, šle musíme vic dílu, bylo by to dlouhý

    ANONYMCZE: ty moje prupovidky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam