• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jojo musíme, nestíháme to :-) jsem ve skluzu už 3 týdny :D

    LUCKERCZ: hele jo, díky jednoduchosti a nic neřešení bych to bral pro car-vaping. jediný co plnění za jízdy nejde moc ideálně :D mezináma, já to tam neřekl (zapomněl jsem), ale jde tam i RBA hlava :-)

    sorry ještě to pastnu sem pro non-FB Nyxáky


    eGo AIO Pro, eGo AIO Pro C eJuice.cz CZECH VAPE JIKE CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=95SmenoI43I
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    to AIO Pro C je uz vymakane =)
    COSMY
    COSMY --- ---
    porad nejaky video to docela sypete!!! :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: Jo vidis to se mi ted o víkendu stalo jak me i BRENOXOVI A HLÁSILO TO ATOMIZER SHORT. Obyčejný nedotazene šroub
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    tak jsem rovnou vyměnil spirálky a vatu , vypadalo to že to bylo nedotaženou základnou, asi špatnej kontakt, ale při Watech to jelo, divný nechápu :D každopádně spirálky po 7 dnech měněný a je to 100 a 1 :D doufám že stím twisted coilem to vydrží dýl :D no nebudu se předčasně radovat snad to bylo tou nedotaženou základnou
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: no v základním balení jsou 2 hlavy: 0,3Ω a 0,5Ω s kanthalovou spirálkou, a pro TC je niklová žhavící hlava s odporem 0,15Ω, případně titanová s odporem 0,5Ω ale ta není v balení .

    nebo nějaký reset? mě se to stalo na Cuboidu mini jednou, ale nemám tucha jestli pomohl reset nebo vyčištění
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    EVZEN99: Mrkni, jestli nevyšel nějakej firmware upgrade. Taky bych zkusil například TCR mod, jestli to umí? Ale u mě ten samej problém vyřešila až výměna modu (cuboid mini).
    WTK
    WTK --- ---
    BRENX: jj
    EVZEN99: bych se spis zameril na tu kapacku, jestli tam neni neco nedotazenyho nebo tak. z tc modu to vyskakuje do power kdyz se ten odpor zahrejvanim nemeni tak jak by mel
    BRENX
    BRENX --- ---
    BRENX
    BRENX --- ---
    WTK: Jsi kupoval na GB?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    ou, to nemám, ale dělá to i po zamčení odporu (respektive teploty i odporu) všiml sem si že se mě to teď nějak moc často ptá jestli sem tam dal nový coil , když tu kapačku otevřu
    WTK
    WTK --- ---
    EVZEN99: mas zamklej odpor?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    guys, mám takovou otázečku, poslední 3 dny vždycky ráno šáhnu po e-leaf picu , a při žhavení se změní M1 režim ( tc na ss) nebo i SS režim se změní na klasickej Watage režim. Aby se to spravilo tak musím odšroubovat celou kapačku ( vyčistil jsem 510 piny ) nebo někdy pomohlo jenom napojení do USB, to je tak na reklamaci že ? nebo nevíte co stím ? klasicky vypnout zapnout nepomůže , pořád se to přepíná do watage...
    WTK
    WTK --- ---
    prisla mi nova nabijecka - lii500, zatim spokojenost.. teda pri nastaveni nabijeni na 1A a 4 najednou trochu hreje ale nic hroznyho...
    ma i funkci testovani baterek - uplny vybiti a nabiti. u lg hg2 z gearbestu to hodilo 2961mah, to mi prijde jako fajn vysledek. otestuju pak i nejaky starsi baterky, ale je to trochu casove narocnejsi:)
    BRENX
    BRENX --- ---
    ANONYMCZE: jezdí tam metro? :D přijeť do prahy a něco spácháme :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jsme byli uz děsně prehuleny. Jako na Nyx VAPE srazu. By Ti mohli chutnat ty Hardcory
    COSMY
    COSMY --- ---
    BRENX: bratři v triku :)))
    BRENX
    BRENX --- ---
    Posldní část :D a @HREBICK v hlavní roly! :)
    ČTVRTÁ ČÁST JIKE, TONDA A HREBICK POKEC A OCHUTNÁVKA LIQUIDŮ Z VAPE SHOW 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=LliuNS7g_Ss
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Nene objednávál si jeden kvalitní ze zahraničí prave na to :-) tajemství výroby :-) nebo zkusí i krystaly taky dobrý
    BRENX
    BRENX --- ---
    BAAL: hele jestli chceš tak dej vědět v čas protože už hodně dochází
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam