• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    COSMY: tak ja to tam poslu :)

    JIKE: matova zvykacka me uplne nelaka ale asi zkusim aspon vzorek
    JIKE
    JIKE --- ---
    DOBYTEKK: tohle mi hodně chutnalo co mi dával ochutnat Brenx http://www.ejuice.cz/e-liquid-fuug-life-50ml-0mg-gladiotter-10247

    COSMY
    COSMY --- ---
    DOBYTEKK: euphoria kupoval sem 3x ;)) namka
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    nazdar kuci, nezkouseli ste tady nekdo low rider od fuu nebo euphoria od cosmic fog? Nemam ted nic namichanyho a shanim nejakej premium liquid na dovolenou. Tyhle dva me docela zaujali. Mam rad ovocny prichute tak popripade doporucte neco svyho. Dik
    BRENX
    BRENX --- ---
    Zdarec :) má tu někdo zkušenosti s Wordpress? :) Potřebuji poradit :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JORIM: a kdo to vyrabi? Liquidu s nazvem "Fantasy" bude asi vic. Fotku obalu nemas?

    Fantasy by Notaclone eLiquid
    http://eliquid.com/products/notaclone-eliquid-fantasy
    Fantasy e-liquid, made in Tucson, AZ
    https://velvetvapors.com/juices/fantasy/

    objednat se da vsechno :)
    JORIM
    JORIM --- ---
    Ahoj, prosím o radu: Kamarád neustále shání premium liquid jménem Fantasy (prý chutná jako Fanta) a prý se nedá v Evropě ani v USA koupit, protože nesplňuje místní předpisy. Můžete mi poradit, jako člověku neznalému, jak ho do ČR dostat? Kámoš bude mít narozky, chceme mu sehnat dáreček :-) Ale vůbec nevím, kde začít. Ebay? Aliexpres? Darknet???
    Díky.
    COSMY
    COSMY --- ---
    muzu poskytnout za neco jinyho treba nebo na ochutnavku pro me to je sahnuti vedle nejede me to :o/

    E-liquid Charlies Chalk Dust 30ml / 3mg: Honey Badger | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/e-liquid-charlies-chalk-dust-30ml-3mg-honey-badger-10795
    E-liquid Perino Future 30ml / 3mg: Breakfast Milk | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/e-liquid-perino-future-30ml-3mg-breakfast-milk-10855
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    TWOH: jen by bylo lepsi asi silnejsi baterku nez tu co si tam zvolil... myslim si, ze ma moc malej vybijeci proud
    JIKE
    JIKE --- ---
    SHITTIE: Na cen mam to vaporesso a k tom ace s rba defakto menim jen vatu a vypálili a jednou za 14 dnu ho vymeju. Parada
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    ZVIRATKO:
    JIKE: no ja si prave nakoupil z aliexpressu za levno (asi za 40 korun kus, kupodivu jsou pravy podle sn) zasobu 20ks tech jejich 0.9 kanthalovych ccell hlav, protoze ta jedna co jsem zkousel fungovala fakt skvele. co jsem cetl po diskuzich, tak ty ostatni jsou docela pruser a palej se, ale 0.9 jako jediny fungujou pomerne spolehlive.

    ten obs ace vypada dobre, jen to nezere ty vaporesso hlavy kua ;(

    no asi pujdu do tritona, ten je odzkousenej a hlav je do toho spousta. ja bych byl relativne spokojenej i s tim melo tankem, chut je fajn, hlavy jsou zas stejny jak na tritona, ale ty 2ml jsou opruz, clovek to furt plni. ale uplne nejvic me sere, ze se to fakt blbe rozdelava. ta zakladna je po obvodu hladka, takze to v ruce prokluzuje a nepovoli, takze otevrit to kolikrat jde jedine zvrchu kombinackama, jak na svini hlavne v pripadech kdy clovek nekam specha, ale potrebuje jeste vymenit hlavu, no oser.
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: díky za něj Zvíře !!!
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: vaporesso je super do kapsy, třeba s OBS ace které má jak RBA na single decku tak i keramiku. ale koupit zvvlᚍ

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SHITTIE: ja od nich mel celou tuhle sadu
    Vaporesso TARGET VTC sada s Ceramic cCELL tankem | VašeCigareta.cz
    http://www.vasecigareta.cz/...dukt-1392-vaporesso-target-vtc-sada-s-ceramic-ccell-tankem.html?v=4755
    ten Grip byl velice velice fajn, prijemnej do ruky, zadnej problem
    Tank tak super nebyl - ma sice hodne podobny hlavy jako Aspire Triton, jdou dat do Tritonu, ale z Tritonu nejdou dat do toho jejich tanku (uz si nepamatuju presne proc), a ty jejch cCell hlavy mi vubec nefungovaly. Dva tahy a bylo to prepalen, vypalit nejdou protoze v nich neni jen keramika ale i nejaka bavlnena(?) latka ktera se okamzite spali. A to jsem do toho pri druhym a tretim pokusu dal schvalne hodne ridky liquidy.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    jeste je teda varianta koupit tritona, ale rikam si ze primo s vaporesso tankem by ty hlavy mohly treba fungovat lip...
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    hosi, pouzivate nekdo nejakej vaporesso tank s jejich hlavama? spokojenost? ja zkousel tu jejich keramickou 0.9 kanthal hlavu v melo 3 mini, ktery jsem dostal k isticku, a musim rict ze jsem byl spokojenej. tak si rikam, vzhledem k tomu ze to melo 3 mini je fakt zbytecne mrnavy (2ml, clovek to musi furt plnit), ze bych od nich poridil i nejakej ten tank a tendlencten malej hajzl, co se navic hrozne blbe rozdelava, nechal jen jako zalozni.
    BRENX
    BRENX --- ---
    Naše mediální hvězda! :)

    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: na start musíš, jinak budeš naštvanej, že to nefunguje, vypiješ několik ml liquidu a budeš hotovej. to jsem zažil. prostě to chce fakt easy věc, otestovat, trochu se prokousat nějakou dobu že musíš mít náhradní kupovaný hlavy. a když Tě to osloví, dát si to jako backup a koupit si mrakostroj. mě vyhovuje na cesty v kapse Vaporesso target od Zvířete + OBS Ace. ale to je s RBA hlavou i zároveń s hlavou - keramikou.
    držím palce.

    díky za shlédnutí :-) dělám je hodně podrobně, protože je to prostě poteba, zkušení přetočí - od totho to tam na youtube to přetáčení je, a začátečníci jedou step-by step. dle průzkumu je to tak jak píšu.


    ad dotazy:

    - jak často se tak mění náustky = defakto nikdy
    - jak často se spálí hlava = podle toho co tam dáš za liquid a jak hodně taháš. 7-30 dnů max
    - jak dlouho vydrží průměrná baterie (např. 2300mAh) = záleží jak taháš, nekomu 2 dny, někomu půl den co mám od lidí info
    - jaká je spotřeba liquidu za den = podle toho jak hulíš a kolik máš mg nikotinu. u silnějšího nikotinu můžeš 2-4+ ml/den, u slabšího kolem třeba 3mg i víc než 4+
    TWOH
    TWOH --- ---
    LUCKERCZ: Já o tom uvažoval, nakonec jsem si řikal, že než zjistim vlastní praxí, co mi vyhovuje / v čem mi to omezuje a co dalšího od toho vlastně chci, tak zvolim pro start něco uplně jednoduchýho.

    JIKE: Videa jsem samozřejmě předtim všechny projel a díky za ně. .)

    Díky všem, začnu s Joyetech eGo AIO Pro C a pak se uvidí, co dál.
    JIKE
    JIKE --- ---
    TWOH: Do toho AIO pro c narves i rba. Ale musel bys ho pak motat dycky na 9,5 ohmu. Pro zacatek je ro easy a nic neresis ma to cubis pro atomizer zabudovaný. Pokud začínals, tak nic slozityho radej. Pak muzes upgradovat po case. Koukni na Youtube CZECH Vape tam je recenze a návod
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam