• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CUBICULA: ne nutne. Nektery liquidy jenom rychle oxidujou ale to automaticky neznamena ze v nich najednou je neco co v nich nebylo kdyz byly ciry :-)
    a sladidel je vic (neptej se me co vsechno) a nektery se napalej a jiny ne
    taky mam liquidy, ktery se rychle napalej pri vyssi teplote, ale pri nizsi teplote je spiralka porad jak nova (ale zase to tak dobre nechutna.. :))
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    ZVIRATKO: Vyzkoušim, dík za tip!

    Chápu, že tam hraje roli víc faktorů, ale čtu o tom všude, jakože je to poměrně dobrý orientační pravidlo. Sladkost dává smysl – karamelizuje. A tmavá bývá taky dost často znakem větší koncentrace příchutí.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CUBICULA: FYI barva ani to jak je to sladky nema s napalovanim bordelu zas tolik spolecnyho - jsou tmavy a sladky liquidy ktery spiralku nezasiraj vubec, a jsou pruhledny ktery ucpou tank hned... ;)

    Za sebe bych ti doporucil zkusit Halo Tribeca, sladky to ale trochu je (na me malo :))
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Hledám liquidy s tabákovou příchutí, který nejsou moc sladký a jsou světlý (tedy šetrný ke spirálkám)

    Doteď jsem kouřil: Clownfish, Coyote Coconut, Powwow Sauce, Druids Brew... jsou vynikající, ale tmavý a sladký a můj Nautilus X je moc nedává.

    Díky
    JIKE
    JIKE --- ---
    RUZZA: ptej se, jeto důležitý vědět, proto je tento klub :-)
    zkus nějaký jetý si udělat re-wick rozeber to
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    JIKE: dik, me prislo divny ze grip u TC modu porad hlasi nejakej problem... (jinak slavim prvni mesic na pare... takze pardon za zacatecnicke dotazy)

    ... ted mi prisly, vypadaji uplne stejne jak ten co byl u gripu... objednaval jsem je od tohoto prodejce, tak asi ok
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    RUZZA: Ja objednaval jiny coily (Joyetech) ale bez problemu, overoval jsem pres scratch kody a byly real.
    JIKE
    JIKE --- ---
    RUZZA: aliexpress je okay ALE čti hodnocení a komentáře a hodnocení a komentáře...
    pokud je to origo je to okay. to bude kanthal. tam TC nejde. neměl jsem
    COSMY
    COSMY --- ---
    DOBYTEKK: tyhle pocity sem mel taky :D
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    COSMY: to teda, kdyz sem poprvy cuchnul k zavreny lahvicce tak sem nevedel jestli to mam driv vypit nebo vykourit
    COSMY
    COSMY --- ---
    DOBYTEKK: bacha je to neavykove :D
    DOBYTEKK
    DOBYTEKK --- ---
    COSMY: tak uz coudim euphorii a super. Ze zacatku sem cejtil jenom sladky mliko s cerealiema takze sem se slusne nasnidal, ale pak sem to riznul bazi fuu 80/20 a ted uz uplna parada. Neni to tak sladky a ted mam plnou hubu stavnatyho kyselejsiho pomerance zjemnenou sladsim mlikem. Ma to jednu nevyhodu, doted sem vapoval jenom u piva, dneska sem si to musel vzit s sebou i do prace
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    ahoj,
    - objednávali byste si atomizéry z aliexpress? je v tom nějaký problém?
    Original Smok Micro CLP2 Coil 0.3ohm for Micro TFV4 Tank lower wattage and more vapor micro TFV4 coil 5pcs/lot-in Atomizer Cores from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...050_10051,searchweb201603_1&btsid=dad66d64-cdfe-4c53-b208-c9942c9d804b

    - dá se tento atomizér nastavit na teplotní mód? (Smok Rsteam 80w)

    díky
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    jestli nekdo potrebuje baterky:
    https://www.facebook.com/...4519480718071.1073741828.576051989231487/611964492306903/?type=3&theater

    docela verim ze to budou originaly
    JORIM
    JORIM --- ---
    WTK: Díky, to je ono, kámoš říkal, že je to něco malajského... Ale můj antivir mě na jejich e-shop nepustí :-(
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Kabel super. Ono je to malý a titernx. Ale v pohide oproti tomu kdyb jsi revuldil klasikou hlavu co jsem dával na videu. Se koukni klidne je to stejny sle lepsi.
    No hele A.D baze :-(. Fuu zatim nejlepsi z tech 3. Imperia mi přišla divna nejak, min husta pri stejném poměru než pink mule. V tomhle rba lip funguje fuu pak imperia a pak pink mule.
    Ideálně hustý mi prijde jednoznačně fuu. Pak impéria. Pink mule ma nejaky husty VG. Některý co byly na srazu měli v sobě vsechny 3. Nevim který uz.
    Do cubise bych dal imperii + prichut 50/50 60/30 VG/PG na nulku. Nechal zrat 2 měsíce a pak to bude fungovat.

    zkus to tam nalit hned a po case se to spali. Zkoušel jsem čistý PG čistý VG na rewick rba a hned to nesalo. Chce to zrat. PG spis to uvařilo hodne dalo a hodne hralo klasika.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: uz mam doma https://www.fasttech.com/p/3969102 takze na hrani mam dostatek ;) Jakmile me prestane bavit si hrat s kapakem tak si zacnu hrat s RBA ;). Vatu mam zatim jen japonku... nechtel jsem kupovat hned drazsi, cekal jsem ze jich nekolik pokazim a ono to nakonec jede na prvni dobrou :D
    FUU nema 50/50 :/ v porovnani s imperii je na tom mula jak ? ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Jinak pink mule je dobra baze ale fuu mi prislo lepsi strukturou i chuti pro michani. Ma lepsi glycerin mi prijde.
    Jinak vatu - platky Youde to modrý YD . Jiny ne ostatní polštářky nlbe sajou nebo se pali nebo pachuť.
    Drát staci jeden fakt to vydrzi dlouho. Ale na hraní si kup aspon 5m.zkousel jsem i Clapton a Standy kopec :-) parda jen musíš hlidat průměr a svliknout kraje :-) a blbe se odhaduje selka nozicek
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Luckere presne tento typ pink mule jsem mel 70/30 a zvladne to az po ulezeni Cca 2 měsíce s příchutí ale musi tam byt 3mg nikotinu. Ono se to pak jakoby zredi/ méně huste. Když to tam das hned tak jak to je hustý tak to neda. Jestli budeš dávat nulu jak Te znam tak 50/50 a nech to zase ležet. I s příchutí. On se jinak chová namichanej Liquid s a bez nikotinu projevuje se ro na výsledný hustotě a saní vaty. Ale az po namichani příchute. Kdybys tam mel nikotin řeknu OK. Takhle ale ne. Hlavne si ro muzes zkusit sam spalit na nule neuzraly. To mas za chvili . Pak si to premotas. Jen ty vaty tam dej umerne. Jo a kanthal je tam tuším 0,42 . Ale spirala jde pak vypalit fire zapikem. Pripadne si to namotas na vrtak. Pokus nemas tools. Jinak klidne si tam kup ss316 a hráj si na tomhle se nejlíp naucis fakt super. Ale pro utajování šroubu si to dej do kapesnicku aby jsi to nemel od liquidu a nesklouzl ti seoubovak so prstu . Je tam debilne. Dalsi vec na co bacha tak opatrně zatlačit pak sovnitr tak any jsi nestačil spiáku k sobě a nebo any se Ti nahore nedotykal. Pripadne hlidat spravnou diru :-) da se to udelat i s cívkou za 2-3 minuty max. To je cvik.
    Jinak Liquidy Brno se stwhuji.. Takže ted neni sance do nejaky ho 9??
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    LUCKERCZ: Popis zbozi v Comics Sans fontu nevzbuzuje zrovna duveru, musim rict :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam