• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    povedlo se mi utopit rx200 na rece, tři dny jsem to nechal proschnout, vevnitr nevypadalo nic spatne.. dám novy baterky a funguje jakoby nic. co mi ale přišlo zajímavý, že i ty hg2 se tvářily jenom jako vybitý, dal jsem je na test a vypadly z něj pořád hodnoty kolem 2940.
    BRENX
    BRENX --- ---
    Zdarec pánové? Kdo chce ať podepíše borci s KELK se na to vykašlali tak ať se to trošku hejbne. Snad máte rádi neomezné tanky a nakupování báze a liquidu ve 100ml :)
    http://e-petice.cz/...ilizace-proti-zakazu-elektronickych-cigaret-a-dalsich-bezdymnych-produktu.html Díky :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Budou vzorky v omezené serii!

    Vážení pres 6 hodin filtrování esenci a jeste nejsem u konce..
    Ale jsem na zacatku udelat jednoho Milkmana co znáte, a druhyho kterého jeste neudělali :-) takze za 2-3 mesice uvidím jak vyjdou vzorky. Kdyby jste nekdo mel neco co se vrti nebo mícha nebo motá můžeme to urychlit...
    + příští tyden budu michat essential milk by Jike tak uvidíme...

    Dodělám nejaky starý série . A pojedu novy. Zároveň některý starý jeste udělám ale spis nyní zařadím staly sortiment a zároveň časem pridelat nové.

    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: design je děs, člověk aby měl lupu. blbci, používám Firmware: Cuboid_V3.14.bin kde je pre-heat,ale starý design..

    - JDe DOWNGRADE -


    XSI: jak dlouho Ti to zrálo? jen asi měsíc co? nech to tak aspoň 2, ono to pak bude chutnat jinak, po kratší době se ty aromata neprolnou jak mají a cítíš tam jen citron a mejdlo
    WTK: jo to žlutý mejdlíčko na hajzl
    WTK
    WTK --- ---
    XSI: záchodovej osvezovac vzduchu:)

    já vzal na zkoušku nejaky od nový značky příchutí joy, jsou celkem levný... teď sem to umichal, rovnou vsechno.. 1,1 litru liquidu:)) tak pak klidne poreferuju až to trošku uzraje a prokousu se tim
    XSI
    XSI --- ---
    Pořídila jsem si Jascques Le Mon od T-juice. Chutná parádně, to jo, ale... Dala jsem 20 kapek na 10 ml báze a je to síla. Hodila jsem po něm do AIO jen čistou bázi a je to furt docela silnej liquid. :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: já stihl kouknout jen na Cuboid/a mini. otázka jaký bude to menu... dneska zkusim na malym. ten pre-heat je fakt důležitej. na wismecu jsem o tom zmínku neviděl, ale RX2/3 mi přijde že má v ms rychlejší náběh než RX200s při stejném Firmware. ten Pre-heat je fakt povinnost už dávat, u clapton a kor dual coil větších buildů to je potřeba.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    JIKE: Koukam, že celá nová série ho dostala. VTwo, VTwo mini, Cuboid mini. :) Krása.
    JIKE
    JIKE --- ---
    soutěž s eJuice.cz!!!

    eJuice.cz - elektronické cigarety, e-liquidy a příslušenství | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/info/velka-facebookova-soutez
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak Cuboid dostal pre-heat!

    Software download - Joyetech
    http://www.joyetech.com/mvr-software/?sid=171
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FEKASON: to samy udelas na TFV8, mensi vykon, mensi airflow...
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: dej si malo nikotinu a hi-VG nebo jen VG. A věř ze to skoro neucitis jen skvělý pocit chuti. Ja nějak asi automaticky přešel z MTL na DL
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: zářím jsem nenašel lepsi atik než tfv8. Cas ukáže. Ale musim rict ze mechanicky zpracování je opravdu top. Věří ze 2 roky to da v pohode az do únavy materialu. Mechanika+změna teplot.
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    ZVIRATKO: tak kazdej ma jiny pozadavky zejo. Ja kourim mtl a na to proste musis mit specialni atik/hlavu kterej ma hodne restricted airflow. Treba i brachuv blbej ijust 2 s 0.3 hlavou mi trhal plice i s uplne zavrenou airflow. Tfv8 by me roztrhlo vejpul:D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    BAAL: osmispiralku osobne fakt nedavam, leda se skoro cistym VG ale to v kanclu stejne nemuzu... me vyhovuje nejvic ta Q4 a ma velice slusnej rozsah. Dry hit jsem nemel nikdy, ani na tech 180W...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    nevim proc nekdo kupuje cokoliv jinyho nez TFV8... :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: nemá ale podle typu hlavy bych. Do toho nešel uz jsem to tu jednou psal ze za me nic moc. Me nad hnulo ted ultimo kdyz mas k tomu dokoupene tu rdta hlavu a nebo qcs. Pripadne tfv8/baby8 ale s RBA
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Hele, mate nekdo Nautiluse X?
    Podle recenzi by to mel bejt docela dobrej atik a zatim mi to prijde snad jeste vetsi piece of shit nez Cubis na kterej vsichni nadavaj.
    Hlavy maj mit odpor 1,5 Ohm, jedna namerena na 1,7 druha na 1,1, prvni hlava spalena po 2 dnech a 600 puffech...
    Delam neco spatne nebo je to proste opravdu takova bida?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: od Vempajru je super. chutná jak voní a to skvěle :-)
    BAAL: napiš Brenxovi, měl nějaký 3 poslední kusy
    WTK
    WTK --- ---
    BDOWN: já mám rád druhyho heisenberga od copsy, to je taková haslerka
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam