• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    nevim proc nekdo kupuje cokoliv jinyho nez TFV8... :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: nemá ale podle typu hlavy bych. Do toho nešel uz jsem to tu jednou psal ze za me nic moc. Me nad hnulo ted ultimo kdyz mas k tomu dokoupene tu rdta hlavu a nebo qcs. Pripadne tfv8/baby8 ale s RBA
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Hele, mate nekdo Nautiluse X?
    Podle recenzi by to mel bejt docela dobrej atik a zatim mi to prijde snad jeste vetsi piece of shit nez Cubis na kterej vsichni nadavaj.
    Hlavy maj mit odpor 1,5 Ohm, jedna namerena na 1,7 druha na 1,1, prvni hlava spalena po 2 dnech a 600 puffech...
    Delam neco spatne nebo je to proste opravdu takova bida?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: od Vempajru je super. chutná jak voní a to skvěle :-)
    BAAL: napiš Brenxovi, měl nějaký 3 poslední kusy
    WTK
    WTK --- ---
    BDOWN: já mám rád druhyho heisenberga od copsy, to je taková haslerka
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    jinak toho heisenberga mam doma nakej vzorek a když jsem k tomu čuchnul, přišlo mi to jako takovy divny mejdlo, tak jsem to nezkoušel, má to takovej zvláštní "ocas"........chutná to podobně jako to voní?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: díky :-) ani perníkovýho tátu neznám ve filmu.
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JIKE: dobrý video :)
    btw k těm názvum, breaking bad asi neznáte co :)
    Breaking Bad (TV Series 2008–2013) - IMDb
    http://www.imdb.com/title/tt0903747/

    JIKE
    JIKE --- ---
    vážení,

    dělali jsme s Tondou video text na Vempajry :-)

    Vampire Vape PINKMAN VS HEISENBERG eJuice.cz CZECH VAPE JIKE a TONDA Video Recenze CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=EWeBR7Whf4k
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: já ho tam cítil, ale nějak něco udělal z vatou, a pak to byl odivný. zkus to dát do báze. ještě do PG třeba a uležet
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: to bude ten ocet... já to zkoušel taky, a vatu jsem musel vyhodit
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    Používám baterku eVic easy head a už u dvou se mi strhnul závit na clearomizér. Náhradní elektronika (kontrolní hlava) se nedá snad nikde sehnat, všude doprodáno. Umí někdo spravit? Nemá někdo starou funkční elektroniku? Díky
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CUBICULA: ne nutne. Nektery liquidy jenom rychle oxidujou ale to automaticky neznamena ze v nich najednou je neco co v nich nebylo kdyz byly ciry :-)
    a sladidel je vic (neptej se me co vsechno) a nektery se napalej a jiny ne
    taky mam liquidy, ktery se rychle napalej pri vyssi teplote, ale pri nizsi teplote je spiralka porad jak nova (ale zase to tak dobre nechutna.. :))
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    ZVIRATKO: Vyzkoušim, dík za tip!

    Chápu, že tam hraje roli víc faktorů, ale čtu o tom všude, jakože je to poměrně dobrý orientační pravidlo. Sladkost dává smysl – karamelizuje. A tmavá bývá taky dost často znakem větší koncentrace příchutí.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    CUBICULA: FYI barva ani to jak je to sladky nema s napalovanim bordelu zas tolik spolecnyho - jsou tmavy a sladky liquidy ktery spiralku nezasiraj vubec, a jsou pruhledny ktery ucpou tank hned... ;)

    Za sebe bych ti doporucil zkusit Halo Tribeca, sladky to ale trochu je (na me malo :))
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Hledám liquidy s tabákovou příchutí, který nejsou moc sladký a jsou světlý (tedy šetrný ke spirálkám)

    Doteď jsem kouřil: Clownfish, Coyote Coconut, Powwow Sauce, Druids Brew... jsou vynikající, ale tmavý a sladký a můj Nautilus X je moc nedává.

    Díky
    JIKE
    JIKE --- ---
    RUZZA: ptej se, jeto důležitý vědět, proto je tento klub :-)
    zkus nějaký jetý si udělat re-wick rozeber to
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    JIKE: dik, me prislo divny ze grip u TC modu porad hlasi nejakej problem... (jinak slavim prvni mesic na pare... takze pardon za zacatecnicke dotazy)

    ... ted mi prisly, vypadaji uplne stejne jak ten co byl u gripu... objednaval jsem je od tohoto prodejce, tak asi ok
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    RUZZA: Ja objednaval jiny coily (Joyetech) ale bez problemu, overoval jsem pres scratch kody a byly real.
    JIKE
    JIKE --- ---
    RUZZA: aliexpress je okay ALE čti hodnocení a komentáře a hodnocení a komentáře...
    pokud je to origo je to okay. to bude kanthal. tam TC nejde. neměl jsem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam