• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: no lepidopteru, když o ní pises
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: kterou myslíš?
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: to je stejný jak ta co je jako příchuť? ta mi moc nejede, rozlejvam to kamosum:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Jojo 1 mg. Ale muze byt i bez
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: predpokladam, ze vsechny s nikotinem co:-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: pro mě je nyní nejobtížnější : poměr slazení je fakt to nejhorší. to máš jak se solí - každý solí jinak, a každej sladí jinak... tak snad se trefim. a jelikož testuju jak sukralozu tak i stevii. tak to bude fakt peklo kor když glycerin je sladkej...

    jinak bude asi 6-9 druhů milkmanů co budu dělat zatím mám napsáno jen 6 a z toho 5 naložených vzorků. tak pak by bylo asi nejlepší se sejít, aby jste mi řekli za cca 2 měsíce jak co je dobrý a objednali si :-) budu dělat takový, který ještě nejsou :-) a jeden který je tedy no protože mi chutná.
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: rozhodně voní pěkně 3 zleva Nostromo i chutná :) lepší než ty mléčný co sem koupil posledně
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: levý 2 jsem neměl. ale věřím že budou super. lepidopteru sleduju už nějakou dobu.
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: nevykazuju neboj ;))) sem zvedavej jaký budou vonej docela prima
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: to si pošmákneš :-) + lahvičky nevyhazuj :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    BDOWN: zejo :-) samy dobroty :-)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JIKE: tak jsem to testnul a máš pravdu :) dokonce jsem to nechal uzrávat asi 10 minut potom co jsem to namíchal, to bude rekord
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    BRENX: Podepsáno. Díky!
    WTK
    WTK --- ---
    ZVIRATKO: to mě nepřekvapuje:)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WTK: osobne bych uz nepouzival ani mod ani baterky
    WTK
    WTK --- ---
    povedlo se mi utopit rx200 na rece, tři dny jsem to nechal proschnout, vevnitr nevypadalo nic spatne.. dám novy baterky a funguje jakoby nic. co mi ale přišlo zajímavý, že i ty hg2 se tvářily jenom jako vybitý, dal jsem je na test a vypadly z něj pořád hodnoty kolem 2940.
    BRENX
    BRENX --- ---
    Zdarec pánové? Kdo chce ať podepíše borci s KELK se na to vykašlali tak ať se to trošku hejbne. Snad máte rádi neomezné tanky a nakupování báze a liquidu ve 100ml :)
    http://e-petice.cz/...ilizace-proti-zakazu-elektronickych-cigaret-a-dalsich-bezdymnych-produktu.html Díky :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Budou vzorky v omezené serii!

    Vážení pres 6 hodin filtrování esenci a jeste nejsem u konce..
    Ale jsem na zacatku udelat jednoho Milkmana co znáte, a druhyho kterého jeste neudělali :-) takze za 2-3 mesice uvidím jak vyjdou vzorky. Kdyby jste nekdo mel neco co se vrti nebo mícha nebo motá můžeme to urychlit...
    + příští tyden budu michat essential milk by Jike tak uvidíme...

    Dodělám nejaky starý série . A pojedu novy. Zároveň některý starý jeste udělám ale spis nyní zařadím staly sortiment a zároveň časem pridelat nové.

    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: design je děs, člověk aby měl lupu. blbci, používám Firmware: Cuboid_V3.14.bin kde je pre-heat,ale starý design..

    - JDe DOWNGRADE -


    XSI: jak dlouho Ti to zrálo? jen asi měsíc co? nech to tak aspoň 2, ono to pak bude chutnat jinak, po kratší době se ty aromata neprolnou jak mají a cítíš tam jen citron a mejdlo
    WTK: jo to žlutý mejdlíčko na hajzl
    WTK
    WTK --- ---
    XSI: záchodovej osvezovac vzduchu:)

    já vzal na zkoušku nejaky od nový značky příchutí joy, jsou celkem levný... teď sem to umichal, rovnou vsechno.. 1,1 litru liquidu:)) tak pak klidne poreferuju až to trošku uzraje a prokousu se tim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam