• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: podle toho co jsem měl v ruce, jsou konstrukčně TVF8 nejlepší tanky co snad jsou. nikde to neteče, těsní, precizně udělaný, jak těsnění tak části. fakt za mě top. a to i v typu plnění, těsnění, NO-leak (u RBA to záleží na Tobě jak tam dáš vatu), má total vzdušný air Flow. zvíře muže za sebe říct jak je spokojený. a to mám šanci porovnat s Griffinem, Crius plus, a Limitless XL na velkém tanku. já nic jiného už bych ani nechtěl. (pokud nevymyslí něco lepšího) o čemž trochu pochybuji v dohledné době.
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: mám jak velkýho tak malýho, malýho TFV8 má i Brenx a na daily use. a v nejvíc pohodě.
    airflow - je menší než u velký TFV ale na tu hlavu pořád super. podání chuti . záleží na tom jak si uvolníš airflow a:
    ale jinak super za mě i u rba u TFV i u ostatních hlav. podání chuti je na mnoha faktorech - vata - množství a jak jí tam dáš a jak jí s liqudem vypálíš a připravíš, jak si utáhneš airflow.
    RBA mám od ejuice.cz do tfv8 baby. těsnění je v pohodě. ty smoky maj to snad nejlíp vyřešený ze všech(celková konstrukce). měl jsem to na akci a po6 hodinách nošení po kapse a vapování vydrželo. nedělá to dobře těm atíkům takto je trápit, ale zatím to drží. lepší je mít na to kapsičku na pásek... co budeš mít za mod k tomu?
    v RBA Kitu TFV8 baby dostaneš náhradní sklo v ceně :-)
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    JIKE: malý mi nevadí už dlouho na toho smoka koukám....... z mé zkušenosti rba hlavy maj mizernej airflow a podání chuti ....... toho se teda bát nemusím u toho tfv8 baby ? předpokládám že RBA základnu máš ze zahraničí že ? a co těsnění ? vydrží to případný nošení v kapsi ? aby se nevylomilo sklíčko z těsnění při lehčím tlaku v kapse....
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: za mě třeba tfv8 baby s dual velocity rba, je to malý, ale ok a je supr. jen malý.pak ještě OBS Ace, ale ten má jen singl coil rba + keramiku v základu. chuť o něco lepší v baby. nebo zkus klidně Ultimo, ale u Ultima si musíš rba i případně QCS hlavu dokoupit zvlášť.
    WTK
    WTK --- ---
    EVZEN99: já mám rád na picu staryho criuse. proti tfv4 má lepší airflow. navíc je teď na gb dost levnej, tuším kolem 13
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    poradíte nějaký spolehlivý RTA ? jsem zvyklej na kapačku, ale chtěl bych tank co neteče, pevně drží, dobře chutná , když jsme u té chuti.. chutná vůbec dobře nějaký RTAčko s RBA základnou ? podmínka : 22mm,vlastní motání , +++chuť ............. přemýšlím nad smokem micro tfv4 ? baby tfv8 ? ale mam takovej pocit že i SMOK s rba hlavou by mě zklamal co vy na to ? grip/mod: eleaf pico
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak mam 12 novych receptu. Tak uvidíme :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    porad mam jeste kdyby nekdo chtel vymenim za neco jinyho nebo za polovicni cenu
    http://www.ejuice.cz/e-liquid-charlies-chalk-dust-30ml-3mg-honey-badger-10795 skoro cele
    http://www.ejuice.cz/e-liquid-perino-future-30ml-3mg-breakfast-milk-10855 skoro cele
    http://www.ejuice.cz/e-liquid-cosmic-fog-15ml-3mg-sonset-10760 vetsi pulka

    jinak ty novy jsou vsechny sladky :] mozna necham nejaky vzorky az bude sraz
    WTK
    WTK --- ---
    koukam že popis je úplně stejnej, jenom jedno má na obrázku housenku a druhý motýla. nicmoc, hrozně pudinkový:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: To nevim uz ale ale tohle bude jiny
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: no lepidopteru, když o ní pises
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: kterou myslíš?
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: to je stejný jak ta co je jako příchuť? ta mi moc nejede, rozlejvam to kamosum:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Jojo 1 mg. Ale muze byt i bez
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: predpokladam, ze vsechny s nikotinem co:-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: pro mě je nyní nejobtížnější : poměr slazení je fakt to nejhorší. to máš jak se solí - každý solí jinak, a každej sladí jinak... tak snad se trefim. a jelikož testuju jak sukralozu tak i stevii. tak to bude fakt peklo kor když glycerin je sladkej...

    jinak bude asi 6-9 druhů milkmanů co budu dělat zatím mám napsáno jen 6 a z toho 5 naložených vzorků. tak pak by bylo asi nejlepší se sejít, aby jste mi řekli za cca 2 měsíce jak co je dobrý a objednali si :-) budu dělat takový, který ještě nejsou :-) a jeden který je tedy no protože mi chutná.
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: rozhodně voní pěkně 3 zleva Nostromo i chutná :) lepší než ty mléčný co sem koupil posledně
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: levý 2 jsem neměl. ale věřím že budou super. lepidopteru sleduju už nějakou dobu.
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: nevykazuju neboj ;))) sem zvedavej jaký budou vonej docela prima
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: to si pošmákneš :-) + lahvičky nevyhazuj :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam