• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: nikotin, PG, složky které skrabou. Atik- jak je spiralka s vatou udělaná, typ spirály a typ vaty a i jak to je udělaný, jak moc je zanesena spiralka a tedy výsledný typ dýmu.



    SAKALICEK: alien Kit!!! Předprodej!!!


    SAKALICEK: 12mg 100w a tfv8 baby ? Lol 3mg max jinak si suicider :-)))
    Nebo si hulil 80 denne pripadne žiješ na vrcholku vejmutovky. Mazec.


    COSMY: s chilli se to musi umět. Delaj vyrážky ale nic moc. ! Nejlepsi je vlastní. Hřebík a i Zvíře muze povídat. :-) ale to je jiná story


    SAKALICEK: uz sem to mel dávno mít na test, ale nestiham. Tak bude post test.
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: dej vedet jaky je chill tabacco :) si na nej brousim plice
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Přišel mi můj nový starter_pack ;)

    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    SAKALICEK: Ja bych rekl ze hlavne množství propylenglykolu v danym liquidu... cim vic pg tim vic chuti a throat hitu.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Kluci co nejvíce ovlivňuje sílu HITu? Je to obsah nikotinu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: jojo ja taky :-) ale mel sem jen 10ml. Protože pred tim jsem kolegovi dal, - ten jede na e-roll od joyetechu, a ten kolega brzo přejde asi na Aio. Mazec kolik levels je
    BDOWN: jo je a doufám ze to pochopí a bude hulit e-Cigo pak uz jen. Jen je mu kolem 80 a precijen to je pak uz těžký.
    COSMY: v to doufam. Ale jeho spis donutí i peníze. Jede MTL 12mg Aio/CUBIS pro atik. A ten dekang desert Ship si asi poridim. Fakt nostalgie a fakt dobrý starý typ tabáku.
    COSMY
    COSMY --- ---
    BDOWN: ja jel taky pul napul ale pak me zaclo pyro smrdet cim dal vic :D
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JIKE: to je pěknej hnus kouřit a ekouřit zároven :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Dneska vážení šla im dalsi úspěch, ani ne tak můj jako toho starého pana(soused, který me zná od malička), který pred operaci srdce kouřil pres 40 denne, - a opět po operaci po case začal. Jeste včera vykouril 2 krabičky pyro za den.

    Zajistil jsem mu ego Aio pro , pro jednoduchost a vydrž baterie . + dekang desert Ship. (Idealni tabakovka pro startery, kteří přechází z pyro, pripadne USA mix t-juice) / děkuji i ze srazu tomu co mi ten tjuice dal.

    Za dnešek vykouril jen 3 pyro.

    Zbytek je na nem.

    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: za malo. Zrovna tady neni moc moznost ze by to nemělo kontakt. Mozna zkusit nechat ví. Povolenou hlavu atiku aby byla níž, ale dost pochybuji ze by to. Nemělo kontakt. Kdyz to mas všecko utazene.
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JIKE: Diky, pujdu jim to omlatit o hlavu do vasicigarety :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: parada :-) dalsi fotr na cestě :-) jinak uvidíme kdy ale nevěřím, ze bychom se trefili do termínu, který. DUe vyhovovat vsem
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: tam kde jsme byli minule to nebylo spatny=)... pokud to bude rijen tak to nejspis bude beze mne... zena 21. termin na porod ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: to červený byl RED 1 neni ale bude :-)

    COSMY: videl bych to na říjen/listopad ale spis říjen kdy je jeste moznost větrat

    Ideálně pátek/sobota! Mate nekdo místo kde se da v klidu vapovat?
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: na myslel jsem soft i pomoci baterie. Zkus jeste přehrát firmware
    Software download - Joyetech
    http://www.joyetech.com/mvr-software/?sid=207
    Jinak se obavám ze to je spis na reklamaci. Nic dalšího me nenapadá.
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JIKE: Zkousel jsem s puvodnim integrovanym cubisem (dokonce jsem i menil coil) + s nautilusem X pres redukci.
    Pokud myslis reset petiklikem a vyndat/zandat baterku tak jsem zkousel a nepomohlo. De udelat nejakej hard reset? V manualu jsem se nic nedocetl.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: předpokládám ze to používáš bez redukce a mas to s hlavou uvnitř modu.
    Pokud ano tak podobnou vec jsem zažil s CUBOID mini a stačil reset. Potom jediné to muze byt kontakt/ nedoleha někde kontakt(pokud je hlava se spiralkou okay) . Pripadne atomizer jestli ma spiralka kontakt
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    JIKE: Pise to "No atomizer found", jedna se o Joyetech evic aio.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FEKASON: jak poznávat? Jako smart? Nebo vubec jako ze netuší ze tam neco je?
    Podle toho jsem pochopil ze ho ne idi vubec. O jaký mod jde! A píše to neco?
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Nenapada nekoho zkusenejsiho, jak muze mod sam od sebe (bez nejakejch padu nebo proteceni) prestat poznavat atiky? Zkousel jsem dva ruzny, center pin je odpruzenej takze lze vyloucit i variantu, ze by byl moc zatlacenej.
    Za kazdou radu dik.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SADDAM: Kdo by to byl čekal, když se začneš úspěšně navážet do tabákové lobby v USABTW. Co to ma po ruce za dělo ?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Vypůjčeno z textových vtipů.
    "...vůně lesního ovoce s lehkým tónem mandlí. Chuť plná, na patře..."
    "Nelhali! Jste fakt dobrej! V tom liquidu je kyanid." (=
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam