• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: na GB mají kapsicky na pasek myslim
    3-4podle toho jak vapujes :-)

    Kdyz zredis chvili trvá než se to homogenizuje, -ale logicky redenim ztratis trochu chute v závislosti na poměru ředění. Jak se to prolne za nějakou dobu tak se to srovna trochu.

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak hlásím první poznatky z terénu:
    Kapacita tfv8 baby- vydrž cca 3-4hodiny
    Rozměr a váha- musel jsem předkládat věci v kapsách (změna dlouholetého systému pezenka vpravo, mobil vlevo) chce to pouzdro na pasek (mate někdo něco homemade?)

    12ctku jsem riznul nulovou bázi od fuu 2/1 sice uz se mi netoci škeble ale přišla menší strata chuti. Nu což poučení pro příště.

    Smok Alien + tfv8: k nezaplacení ,)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: to sem byl ja. v lékarne zkus co mají. bo pentu. Jsou i lepsi 500+/litr VG ale asi zbytečně uz drahy...

    COSMY: pokud Ti hřebík nechá tak můžeš ochutnat :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: S ohledem na stanovenou pracovní dobu tu jejich živnost chápu(sklad+kamenná vydejna zboží) nicméně prach by si tam utrit mohli to teda jo :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: ja myslel tohle Chill´d Tobacco :)) chilli nemusim
    SAKALICEK: jo je to spelunka zizkovska taky sem ziral podle stranek i obchodu trochu retro :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: ten shop na zizkove v prokopovy? :) ale cosmic fogy maj nelevnejsi :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Díky moc za cenné rady.

    Nákupy jsem provedl dle vašich doporučení a v první radě ceny (liquid+Sony vtc5- ecigareta Žižkov; nabijecka je z vasecigareta z důvodu zjištění termínu naskladneni aliena a v ejuice udělali předprodejní cenu na masinu; jinak všechny tři shopy OK(shop na Žižkově je trochu díra teda) tfv8+rba a příslušenství uz asi vezmu v GB, uvidím dle ceny)

    VG by se mi líbilo to co si doporučoval ze mas vzorek z vyzkumaku glycerin výrobce penta-Švec. Uz jste ho někde někdo koupil?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: takze si hulil tak 50+ lehký v cca přepočtu . Naši kup v lékárně VG a zred si to. /sice snížis chuť ale můžeš na 6-3mg.

    Kup si RBA. K tfv mini az bude na webu zalistonany. To pak mas na par let v klidu

    Kde s to koupil? Tohle je z venku uzavřena diskuze a tak můžeš bejt v klidu. Dobra volba! Časem z baby zkus velkého tfv8. Ale jen kuli kapacitě atiku. Hulivost je podobná

    Prd vyrážka. To je ta auto korekce v mobilu a půl litru France vine :-) sry

    Ze delaj vyzazky nebo hotovy chilli na michani. Ja si delam vlastní. Jen ze na chilli bacha . Te muze podrážit pekne. - abys mohl dýchat pak :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Kouřil jsem 20-25 cervenejch M. cigaret denně, poslední dobou se mi z nich začal zvedat kybl+vaping uz je na takový úrovni ze nebyla jiná volba, snad mi to vydrží (podeziram ty kurvy z kutny hory ze změnili technologii, nebo doprodavaj starej tabák). Tak jsem si řekl ze 12mg bude pro začátek akorát (což jsem posral, to teda jo). Budu to muset nějak napravit.

    Včera naskladnili v ČR black verzi gripu a musím říct ze design je moc peknej i tvarově je to dobrý. Koupil jsem v předprodeji za 1.700 přišla mi ta sleva fajn k zařízení bez kompromisu. Čekal jsem na to cca týden a musím říct ze jsem se dlouuuho na nic takhle netěšil jako na tenhle smok setik.

    Prosimtebe z jaký značky a kde se jim udělala vyrážka? Jestli to třeba nebylo z náhodnyho sexu někde na karlaku :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: nikotin, PG, složky které skrabou. Atik- jak je spiralka s vatou udělaná, typ spirály a typ vaty a i jak to je udělaný, jak moc je zanesena spiralka a tedy výsledný typ dýmu.



    SAKALICEK: alien Kit!!! Předprodej!!!


    SAKALICEK: 12mg 100w a tfv8 baby ? Lol 3mg max jinak si suicider :-)))
    Nebo si hulil 80 denne pripadne žiješ na vrcholku vejmutovky. Mazec.


    COSMY: s chilli se to musi umět. Delaj vyrážky ale nic moc. ! Nejlepsi je vlastní. Hřebík a i Zvíře muze povídat. :-) ale to je jiná story


    SAKALICEK: uz sem to mel dávno mít na test, ale nestiham. Tak bude post test.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Jinak oproti mému prvnímu eGO cigaru, které jsem měl před cca 5 roky a za dva měsíce vyhodil kvůli atomizeru je to NESKUTECNÁ pecka. Na 100W to je naprostá dýmotvorná paráda. Akorát se mi teda z 12mg/ml motá šiška. =))
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    SAKALICEK: urcite obsach nikotinu... jako clovek co vapuje 0mg ti to muzu zarucit, jelikoz ta pecka co dostanu s 3mg je fakt velka =)... ale neni to jen o nikotinu... napr ego AIO dokaze pokopat i s 0mg... to pak zalezi na slozeni liquidu+na cem vapujes =)
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: dej vedet jaky je chill tabacco :) si na nej brousim plice
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Přišel mi můj nový starter_pack ;)

    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    SAKALICEK: Ja bych rekl ze hlavne množství propylenglykolu v danym liquidu... cim vic pg tim vic chuti a throat hitu.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Kluci co nejvíce ovlivňuje sílu HITu? Je to obsah nikotinu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: jojo ja taky :-) ale mel sem jen 10ml. Protože pred tim jsem kolegovi dal, - ten jede na e-roll od joyetechu, a ten kolega brzo přejde asi na Aio. Mazec kolik levels je
    BDOWN: jo je a doufám ze to pochopí a bude hulit e-Cigo pak uz jen. Jen je mu kolem 80 a precijen to je pak uz těžký.
    COSMY: v to doufam. Ale jeho spis donutí i peníze. Jede MTL 12mg Aio/CUBIS pro atik. A ten dekang desert Ship si asi poridim. Fakt nostalgie a fakt dobrý starý typ tabáku.
    COSMY
    COSMY --- ---
    BDOWN: ja jel taky pul napul ale pak me zaclo pyro smrdet cim dal vic :D
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    JIKE: to je pěknej hnus kouřit a ekouřit zároven :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Dneska vážení šla im dalsi úspěch, ani ne tak můj jako toho starého pana(soused, který me zná od malička), který pred operaci srdce kouřil pres 40 denne, - a opět po operaci po case začal. Jeste včera vykouril 2 krabičky pyro za den.

    Zajistil jsem mu ego Aio pro , pro jednoduchost a vydrž baterie . + dekang desert Ship. (Idealni tabakovka pro startery, kteří přechází z pyro, pripadne USA mix t-juice) / děkuji i ze srazu tomu co mi ten tjuice dal.

    Za dnešek vykouril jen 3 pyro.

    Zbytek je na nem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam