• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Na vlastní produkci liquidu se chystám vrhnout hned po výplatě ;). BTW nechtěl bys mě také přiřadit do test týmu tvejch výrobků? Stále přemýšlím jak to udělat abych co nejrychleji vše vychytal bez zbytečných vosiracek a došel do fáze míchám dobře, míchám rad:))
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: chutná to jako ta čokoláda s mátou z Tuzexu, - ještě ta poctivá, kde z ní teklo to želé s mátou. prostě paráda. tohle je spíš s mátovou zmrzlinou/krémem, což je hodně jemné a fakt dobré.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: co by psi neudělal pro svý zdraví ne? :-) každopádně jde o to jak velkej mrakostroj máš. já dal za večer s QUAD coil TVF8 cca 30+ ml. kdybych si to nemíchal sám, tak v tom zahučim pekelně. Třeba dneska jsem dal celej pudding, ale vlastní, testuju. Ještě uvidím co na to Zvířátko, bo Hřebík. Mám tu 2 verze, a tak uvidíme. Horší už je, jak jsem přeslazenej :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Jinak teda díky ta tip. Ukládám k favoritům.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Doprkynka prace začíná to lézt poměrně do peněz :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: zkus- After Dark Perino - čokoláda s mátou velká paráda!
    E-liquid Perino London 30ml / 3mg: After Dark | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/e-liquid-perino-london-30ml-3mg-after-dark-10827
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: *hubu
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Tak podávám referenci (moje první na dle recenze chuťově průměrném atomizeru-osmispiralka) Chill'd tobacco (mata/tabák/čokoláda)
    Je to super :) začátek šluku dá jasně znát přítomnost máty kterou jen o par chvilek později doplní jemná tabáková chuť liquidu. Při vydechovaní nastoupí do plnejch příchuť čokolády a kompletně všechny vjemy umocni do příjemné plné chutě všech tři elementů.

    Za mě je to fajn liquid a půjdu do nej zas. Mám chubu plnou matové čokolády. (c:


    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    tak jsme to dlouho nevydržel a k tfv_baby doobědnal dospělejšího bráchu :))

    DINTY
    DINTY --- ---
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Zastrcenim
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BAAL: Ty to bych ošetřil třeba zastavením gripu do zaruvzdorny rukavice na 250*C (jsou pleteny) a třeba by tam mohla i zůstat ?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BAAL: Při jaké teplotě ten lis pracuje?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    BAAL: Taktické a skryté nošení el. cigára =)) to by mohlo byt super.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: na GB mají kapsicky na pasek myslim
    3-4podle toho jak vapujes :-)

    Kdyz zredis chvili trvá než se to homogenizuje, -ale logicky redenim ztratis trochu chute v závislosti na poměru ředění. Jak se to prolne za nějakou dobu tak se to srovna trochu.

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak hlásím první poznatky z terénu:
    Kapacita tfv8 baby- vydrž cca 3-4hodiny
    Rozměr a váha- musel jsem předkládat věci v kapsách (změna dlouholetého systému pezenka vpravo, mobil vlevo) chce to pouzdro na pasek (mate někdo něco homemade?)

    12ctku jsem riznul nulovou bázi od fuu 2/1 sice uz se mi netoci škeble ale přišla menší strata chuti. Nu což poučení pro příště.

    Smok Alien + tfv8: k nezaplacení ,)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: to sem byl ja. v lékarne zkus co mají. bo pentu. Jsou i lepsi 500+/litr VG ale asi zbytečně uz drahy...

    COSMY: pokud Ti hřebík nechá tak můžeš ochutnat :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: S ohledem na stanovenou pracovní dobu tu jejich živnost chápu(sklad+kamenná vydejna zboží) nicméně prach by si tam utrit mohli to teda jo :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: ja myslel tohle Chill´d Tobacco :)) chilli nemusim
    SAKALICEK: jo je to spelunka zizkovska taky sem ziral podle stranek i obchodu trochu retro :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam