• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    NYX VAPE SRAZ

    *prosím o potvrzení a souhlas většiny tohoto návrhu do 5.10.2016 EOD
    *hlasování o účasti založím 5.10.2016 EOD (pro náš přehled účasti)
    *Rezervaci zadám restauraci ideálně 5.10.2016 EOD


    Návrh:

    Termín: 15.10.2016
    Čas: 15:00
    Místo: vestibul Cinema City Galaxie v Praze 4. Metro C Háje.
    web: http://arkal-restaurant.cz/
    Sezení: uvnitř nahoře v prosvětleném místě uvnitř v teple
    Vaping: domluven (potvrdím ještě následně emailem)
    počet osob: 10-15 (stoly srazit dohromady jsou v pohodě)

    Parkování: Kdekoliv v okolí (příklad u night klubu, podél silnice), cinemacity galaxie (placené)
    Doprava MHD: výstup metro Háje (do pohody)

    Ceny a příklady:

    Pivo nejlevnější:
    Gambrinus nepasterizovaný 0,5l á 28Kč
    (nealko pivo) Radegast Birell 0,5l á 33 Kč
    Pilsner Urquell 0,5l á 39 Kč

    Nealko:
    Kofola 0,3l á 29 Kč
    Kofola 0,5l á 41 Kč


    Jídlo:
    120g Domácí nakládaný pikantní hermelín, zrající v feferonkovém oleji s cibulí 89 Kč
    200g Hovězí burger (americký dip, salát, rajče, nakládaná okurka, slanina, sýr čedar ) pečené brambory ve slupce 185 Kč
    1000g Pečené vepřové koleno, podávané s chlebem, hořčicí a křenem 199 Kč - to si musím dát!!!
    500g Vepřová žebra pečená s domácí BBQ omáčkou, chleba, hořče, křen a nakládané feferonky 189 Kč
    300g Steak z vepřové krkovice po dřevorubecku se slanínou, volským okem, hořčice, feferonky, smažená cibulka 139 Kč



    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: je a díky Skalickovi za iniciativu.!!!
    já také sháním a vím o jedný zapadlý tady kousek ode mě v bývalý kočárkárně, kde čepujeou jen levnýho mušketýra, mají starý buráky, a hulí se tam šíleně :-(

    ještě taky budu zkoušet, ale kdyby jste věděli někde kde se dá i parkovat případně, bylo by to fajn. může být i vnitřní salonek.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: No já našel ale to by bylo asi na bundy a nevim jestli by se to kempíkům uplně líbilo :D http://www.praguecamping.com/gallery/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Njn najít salonek s vlastnostma zahrádky je jak jsem zjistil poměrně problematické :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Celkem good ale maj ňákej uzavřenej, ale větratelnej salonek pro 10-15 lidí? :) Myslim že tendle sraz už bude trošku víc cloud chasing :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Prubnul bych www.nastaresokolovne.cz tam maj vycepniho
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Tak to nic moc a je aspon z tanku? :-) Nevim na jaky strane si ale na moji maji za 44,- z tanku a krasnej privatni salonek od Prazdroje s vlastni pipou kde si muzes tocit sam muzu to domluvit.Mrknete na galerii samovycep ;-) www.barpolo.cz
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Nicméně slušně jsem se vozral a neházim flintu do žita ;)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Na my straně řeky chtěj za mejdan v uzavřeným kůřáckym salónku 48czk za prazdroj. :-/
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: prvni taste sok ale jako uz lepsi nicmene kvituju neni to ovocny ani sladky :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Tvl dneska uz mi něco v podobným stylu řekli dva lidi který si si dali šluka. :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    hehe uz je cas si vyhulit plice spolecne :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Cus vaperi! :-) tak co kdy dame ten dalsi sraz?? :-) co treba na svatky 28.10. a nebo 17.11. ? Den boje za svobodu a demokracii :-) ;-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: haha směs tabáku, máty a čokolády
    za me jako matu cejtim jak svin tabak kde co a cokoladu cejtim pri vykaslavani :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: sem neodolal běžím pro něj už mě ovocný nebaví ;)))
    RUZZA
    RUZZA --- ---
    ahoj... tak jsem si poprve vyzkousel namichat...
    Fuu baze (80/20;4mg) + Fuu Giant swing - michal jsem to v nizsim pomeru (12%) ale i tak na me hodne vonavy... jinak prichut je super, jahoda+smetana, bez chemicke pachutě typu mejdlo do pisoaru... celkem prijemne... baze ma super dymivost oproti zn. Liqua
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: to je dobře :-) ale zorientovat se v obsahu,m pokud to nepíšou na pixle je děs Ti povim. No popřemýšlím, ale proč ne :-)
    SAKALICEK: tak s Perino liquidem okusíš ne/dávnou historii :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Jsem ročník 88. Éra tuzexů mě o chlup minula :)))
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Na vlastní produkci liquidu se chystám vrhnout hned po výplatě ;). BTW nechtěl bys mě také přiřadit do test týmu tvejch výrobků? Stále přemýšlím jak to udělat abych co nejrychleji vše vychytal bez zbytečných vosiracek a došel do fáze míchám dobře, míchám rad:))
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: chutná to jako ta čokoláda s mátou z Tuzexu, - ještě ta poctivá, kde z ní teklo to želé s mátou. prostě paráda. tohle je spíš s mátovou zmrzlinou/krémem, což je hodně jemné a fakt dobré.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam