• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: to je presne ono, voltaz totiz neklesa linearne s kapacitou, ale klesne rychle ->3.8V
    me osobne ty ruzne rozjety ikonky na obrazovce desne serou :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Tak u 100% jsem nameril 4.210V a 4.208V. Nechám to teď prebijet třeba hodinu a uvidím.

    Chvilku jsem to teď na kuřarně trápil na 220W a vybíjení probíhá rovnoměrně, ale následné nabijeni ukazuje rozdíl v nabití baterky 94 a 98%.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: na 100% nestaci, aspon ne u me. Pri 100% to ma u me 4.11V a nabiji dal az do tech 4.21/4.23V. Takze to tam nech jeste treba hodinu a pak to zmer. (jediny voditko jak poznat jestli to jeste nebiji je, ze ty baterky budou po vyndani teply)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Zvířátko jak si mám promerit jestli Alien nabijí správně. Aktuálně jsem promeril ze baterky jsou vybalancované (4.09V obě).
    Předpokládám že teď je nechám nabijet přes USB do 100% a následně provedu znovu měření. Je to tak? Díky
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tfv8 baby rba 10$+free shipping
    Original Smok TFV8 Baby RBA coil and V8 RBA exclusive glass tube & sealing rings Fit for TFV8 Baby Tank-in Atomizer Cores from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/item/32732898840/32732898840.html
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: by te patrik hnal :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Vypadá to ze baby teď bude nějakou dobu sedět v koutě :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: pokud recykluje s plasty tak to tolik nevadí. Ja mam z petek bundu kuprikladu.
    Spis to je dementní .10ml max snad 20mg.. hruza
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    aha , no já teda hlavně doufám že imperia nepřestane prodávat ty cenově výhodný báze co prodává teď protože kupovat to po 10ml tak se nedoplatím a životnímu prostředí to vůbec nepřilepší
    JIKE
    JIKE --- ---
    EVZEN99: tam bude i více limitaci. Jako 2ml max clearomizer, (nechci mít jen kapak), - a to do nějakého období či vyprodáno zásob. Přesně i formace by měly mít shopy, jak se budou muset chovat.
    Aby to nebylo tak ze budeme mít sraz s kapak a a a mechanikama nebo egoskama , vím ze by to Cosmyho potěšilo a přišel by s Aio :-)
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    SAKALICEK: proč s ohledem na novou směrnici objednáš jeste dva ? :D to spíš pořádnou zásobu báze ne ? , jinak baby nejlepší atík co sem kdy v ruce měl , tu Q2 hlavu už tam mam 3tí týden a pořád chutná jako nová , na RBA hlavu čekám už měsíc ještě pořád to z číny ani neodeslaly a všichni i shopy u nás na to čekají...
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: doufam ze to půjde i v budoucnu objednat z Činy, az budou veškerý směrnice platit. - a budou to posílat jako neco jinyho / parts filter apod.

    Nebo myslíte ze to bude jak v Polsku. A bude černý trh? Jak to vlastne je/bude? Jelikož Zeman ma domluvu s Čínou jako spolupráci tak věřím ze china post bude dal posílat atiky a gripy k nám? Těžko rict i v Číně uz joyetech nic nového nedělá.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Dle výrobního čísla mám 8613 kus, vyrobený 8.8.2016. Jedou jako ďas.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: řikám ti že to baby už tam nevrátíš :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak hlásím nový přírůstek do sbírky. Je to neskutečnej atomizer. S ohledem na novou směrnici EU asi jeste objednám jeste min dva :)) (objednáno na BG 1.10 a 19.10 je doma). Tfv8-baby je fakt děcko ;))

    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: na nabijeni baterek neni zadna velka magie, udelat to presne taky neni zadnej velkej problem (pokud se to nakalibruje nebo se pouzijou presny soucastky) - XCube napriklad nabiji naprosto presne, proto bych cekal ze tohle bude nabijet presne taky...
    treba je to problem myho kusu, tak sem hod cisla az to zmeris

    jo btw never tomu az to ukaze "100%" - v tu chvili to ma 4.11V a dal to nabiji (jen to asi prepne z CC na CV mod?)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Zítra to zmerim a dam vědět. Dekuju za varovni.
    Ve své podstatě by mě ani nenapadlo takovýhle baterky nabijet přes mod, je mi to nějak proti srsti, možná vytrénovaný despekt k levnější čínské elektronice.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: nakonec taky gun metal :)
    prislo to s 1.2.0, ted tam mam 1.2.2, na nabijeni se nic nezmenilo

    meril jsem to v praci multimetrem a doma nabijeckou (odkouseno ze meri fakt presne)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Koupil si ten zlatý?
    Jaký máš firmware?
    Nemám doma multimetr ale v práci to zmerim ;)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    Original Apepal Unique RDTA Atomizer-15.99 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_484298.html
    pekny reseni toho nasavani a plneni, jenom skoda, ze to uplne zabili tema postama na coily :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam