• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: edym.. si rikam ze dobry ceny a pak u zuctovani jeste prej ze na vsechny prichute 20% sleva:))
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: Super! Škoda ted nedorazil by jsi ochutnal co se z toho da namichat :-) ale pekne :-) odkud?
    WTK
    WTK --- ---
    btw ted testuju nejaky capelly a flavorwest:)
    WTK
    WTK --- ---
    EVZEN99: to snad ani nema moc cenu, me se tu vali aromat a dilu, ktery nikdo nechce ani zadarmo...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    EVZEN99: to je lepsi jit na sraz a povymenovat nebo proste venovat... pouzity cigo od nekoho nekde bych nechtel (ani mod)
    co shanis?
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    mno mě de hlavně o to že mi tu leží aromata od imperie který mi nechutnají a sada těsnění na tfv8 tak se toho potřebuji zbavit
    WTK
    WTK --- ---
    EVZEN99: na fb elektronicka cigareta fans je to slusny trziste. otazka spis jestli ma smysl si kupovat neco obouchany tady, nebo mit novy z ciny za jeste mensi cenu
    EVZEN99
    EVZEN99 --- ---
    doporučil by mi tu někdo nějaký e-cig bazar ?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HOUMLES: koupil jsem troje
    kod maj ruznej
    serial maj ruznej
    ale ten smoktech validator serial nevraci, jen BATCH (a ten o 1 nesedi, coz pripisuju neschopnejm cinanum...), a vsechno sedi
    krabicka vypada naprosto originalne, ty spiralky taky, jen proste na par mistech odstavaj a tam se to spali
    ale je to fakt divny, ted jsem jeden rozebral a spiralka je naprosto cista, jen pod ni je spalena vata (pred pouzitim to skoro macim v liquidu a pak to 10-15 minut stoji/lezi na stole, parkrat to otevru kvuli vacuum locku apod.)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ZVIRATKO: kup jeste jedny a vsad se, ze budou mit uplne stejnej serial :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    dalsi varovani

    prisly mi z gearbestu V8-Q4 hlavy na TFV8
    uz jsem u treti (z druhyho baleni) a nefungujou jak maj, spali se vata pod spiralkou - myslim ze spiralka neni primo na vate ale je tam mezera

    scratchcode jsem kontroloval a tvarej se jako originaly...

    po falesnym Milkmanu bych se vubec nedivil kdyby to byly taky padelky, ale je mozny ze to je vadna serie...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: OK kdyžtak to vyhodim z okna jako granát :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: jen to tam jeste chvili nech :) me teda ten rozptyl prijde docela dost...
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Tak po hodině nabíjení jsem nameril 4.208V a 4.222V myslím ze je o nabíjení strach mít nemusíme :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: to je presne ono, voltaz totiz neklesa linearne s kapacitou, ale klesne rychle ->3.8V
    me osobne ty ruzne rozjety ikonky na obrazovce desne serou :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Tak u 100% jsem nameril 4.210V a 4.208V. Nechám to teď prebijet třeba hodinu a uvidím.

    Chvilku jsem to teď na kuřarně trápil na 220W a vybíjení probíhá rovnoměrně, ale následné nabijeni ukazuje rozdíl v nabití baterky 94 a 98%.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SAKALICEK: na 100% nestaci, aspon ne u me. Pri 100% to ma u me 4.11V a nabiji dal az do tech 4.21/4.23V. Takze to tam nech jeste treba hodinu a pak to zmer. (jediny voditko jak poznat jestli to jeste nebiji je, ze ty baterky budou po vyndani teply)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    ZVIRATKO: Zvířátko jak si mám promerit jestli Alien nabijí správně. Aktuálně jsem promeril ze baterky jsou vybalancované (4.09V obě).
    Předpokládám že teď je nechám nabijet přes USB do 100% a následně provedu znovu měření. Je to tak? Díky
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tfv8 baby rba 10$+free shipping
    Original Smok TFV8 Baby RBA coil and V8 RBA exclusive glass tube & sealing rings Fit for TFV8 Baby Tank-in Atomizer Cores from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/item/32732898840/32732898840.html
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: by te patrik hnal :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Vypadá to ze baby teď bude nějakou dobu sedět v koutě :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam