• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: to ja mam tohodle stylu jen stary co byly na mesh, a zas nez avocado mi prislo lepsi combo. u engine mi neprijde ze to bude tu civku uplne obtejkat jak maj na obrazku, spis si to bude hledat nejkratsi cestu, takze vetsina vzduchu ji jenom lizne, stejne jako u zbytecnyho top airflow treba u criuse nebo grifina
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: jinak je to DIZZY COLA (mluví o svém účinku :D)
    je to spíš kola s nádechem koly,ovoce,malinko skořice a mraky LEDU! až bude ten citron z brna tak tam kopnu trochu lemonu pro zasmáni :D nebo třešeń? nění nad cherrycolu :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Original OBS Engine RTA Atomizer 25mm 5.2ml-29.99 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_426548.html?wid=21

    x

    Original SMOK TFV8 BABY BEAST Tank Atomizer-19.99 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/clearomizers/pp_425056.html

    +

    $9.66 Authentic Smoktech SMOK TFV8 Baby Replacement RBA Coil Head at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/product/5445500-authentic-smoktech-smok-tfv8-baby-replacement-rba
    JIKE
    JIKE --- ---
    FICHEMA: Vaše objednávka xxxxxxxx je v současné době přepravována..

    (PG a Menthol)

    ještě musím řešit ale příchutě. hromadně docházejí/došly.. a nejsou skladem na brnu, ani citron, nic prostě co potřebuju je v čoudu!

    btw: chci testovat novej puding. ale bude to zrát tenhle tak 3 měsíce co jsem testoval pro nejlepší chuť a aby byl s 100%VG hutný. nemáte někdo míchačku? nebo něco kde by se to několik dní prostě v lahvičce míchaloa ona v tom válci padala náhodně?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: ta nabíječka nemá chybu od Conradu! díky Zvíře!

    WTK: taky na to koukám, ale mám Avocado 24, která má menší prostor pro coily, ale je to stejný princip atíku. koukám pro OBS Engine, ale na vaporesso je to 25mm, a vaporesso tam je tak 22 ideál, ale crius plus s 25mm taky na tom sedí. pricipiálně to je jako avocado25, ale je tam delší komín a zajímavost íje to spodní natahování liquidu až do dna, jako u Comba přikladně, ale spíš jde o ten komín, že nemáš coily hned u huby. takže jedinou věcí, která mě děsí je dostatek vaty a těsnění, aby z toho nebyly spojený nádoby.. nakonec jsem dospěl k tomu, že TFV8 baby je lepší řešení :D s RBA pěkně, ale tam to je zase 20$+10$RBA...


    BAAL: a pomohl zázvor? :-) musí!!! jj Kola píše :-) konečně :D
    já už jí dovapoval :-) byla akorát sladká? jenže byla 70/30... chci to rvát 50/50.


    WTK: podle toho asi jaký je zájem :-) pamatuju jak jsem řešil foťák, a žlutá byla nejlevnější, modrá dražší a červená nejvíc drahá. ještě že se mi líbila žlutá. ale tam byl rozdíl ceny snad LITR! prostě nechápeš
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SHADOW__: No bylo to jednoduchy, vic na ucte pred vyplatou nemam :D Po vyplate jeste planuji Digiflavor GTA Siren 22 MTL ale asi original, nevychazi tak draho a cekat az cinani udelaji kopie se mi nechce.
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    WENDIGO: 40$? To je jeste v pohode :D Ja jsem objednal za nejakejch 180$ a ani jsem si to nejak neuvedomil :D
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    No ke me uz cestuje tenhle krasavec http://www.gearbest.com/vapor-styles/pp_435923.html, jeste jsem mel zalusk na Kayfuna V3 ale propasl jsem kdyz byl za 10$, skoda. No a k tomu hromada dratu, naradi, lahvicek na michani... a uz v tom zase litam za 40$... zatraceny slevy.
    WTK
    WTK --- ---
    nechapu proc maj aliena cervenocernyho za 59 a sedocernyho za 50, na efun.top maj zas cernocervenyho za 44,9 a na sedej priplatek 1 dolar:)
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Tak jsem si udelal predcasny vanoce. Po roce uz to chce trochu zmenu. :D

    WTK
    WTK --- ---
    no nakonec sem si vzal combo za dvacku a par drobnosti.)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Opus BT - C3100 V2.2 Li - ion Digital NiCd NiMH Battery Charger ( EU Plug )-32.21 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/chargers/pp_174044.html?wid=21
    tohle doporucuju, je to to samy co mam z Conradu... (snad)
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak co GB 11.11. slevy? nějak výrazný mi to nepřijde a kupony zmizely :D

    máte někdo OBS engine? je to defakto jako AVOCADO 24 ale malinko vychytanějši, ale jen RTA. avocado je RDTA

    XBAHNO: jaký to je dneska?
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: přesně takhle pak si můžeš dat postupně do liquidu kolik mentholu potrebujes...5% je moc na přesnější michani. Ale pokud mas uz jasné daný recht a das treba do 10ml 3kapky tak treba okay :-)
    Mas brain freez? Dokud nebude je to slabý a lepsi je to házet do 50/50 baze vic to pak kole jako to dela mohawk
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Tak testnuto. 320mg mentholu rozpusteno v 9.5ml PG + 0.5ml c2h5oh - za tepla v hrnicku s teplou vodou. Z toho umichano 5ml 6mg/ml likqidu. 1kapka/ml dalo slabe mentholovej likquid, zdvonasobil jsem to na 2kapky/ml a je to slusne mentolovy ale ne uplnej extrem. Myslim ze 5% jako zasobni aroma je docela dobrej napad, ze kteryho se pak bude dobre michat. Zadny pachute nezaznamenany. Jdu rewicknout.
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: 3% pro dalsi ředění!!! Hlavne to nevapuj jinak te to položí
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: 3% ano, ale do 10ml Pg/ voda, alkohol. Pak kapes par kapek do liquidu.'paaar!!!
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    JIKE: Ja menthol moc nejedu, takze vapovat jsem ten fichemackej nezkousel, kupoval jsem ho kvuli jinejm vecem. Navic, dedecek byl vyucenej cukrar a mam po nem doma masinu na bonbony, takze me jako malymu klukovi ukazoval jak je to silny a jak malo se toho dava do tech mentolovejch bonbonu.
    Ale kdyz chvili pockas, muzu to prubnout. 3% jako aroma te zajima? Jdu to mixnout...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam