• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: smok cube mini :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: ale vadí mi ten způsob zavírání...

    COSMY: uka :-) co je uvnitř!!!
    BAAL: tak pak ještě co Ocean 2
    COSMY
    COSMY --- ---
    konecne po tydnu prislo :D

    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: no tady jde ten flow přesně přes coily.. ale u ciruse nebo griffina máš spodní air flow - jde přímo přes coil, a nahoře je jen na ředění vzduchu , tam se nemá ani šanci dostat vzduch dolu..
    u enginu jde nejdřív dolu, a pak nahodu. koukni někde na videu to na yt ukazuje vnitřek
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: no zas takovej rozdil v tom nevidim, vetsina vzduchu logicky potece podle ty bily sipky, nic co by mu v tom zamezilo tam neni
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: děkuji :-) potěší tento feedback moc a motivuje :-)
    jsem zvědav na Ocean 2, ale ze hodně pochybuji, že to bude Tvá parketa...

    btw: píěu si s Brnem aby mi něco ze známosti rezervoval, protože toho bude hodně co mi chybí, a přijde mu to v rozmezí měísce.

    tzn: the RIFT se posouvá o měsíc, omluva těm, kterých se to týká :-( těch 260ml padlo fakt rychle
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: nene, jako fakt? zatím to je jen pilot - test, takže u mě zatím leží a budu testovat až někdy. :-) nechybí Ti tam něco? já ještě nevím, netestoval jsem jen na začátku. málo/hodně sladký, menthol, mállo, nic , hodně.

    díky za feedback!!! MANDA-RIN je tedy na dobré cestě :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: v pořádku, napíšu si cherry colu :-) až přijde menthol, tak to bude za pár babek, narozdíl od toho co používám nyní
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: rozhodně souhlasím že je COMBO lepší než Avocado. jen já Avocado mám už, tak zase nechci zbytečně vyhazovat...
    ten engine se mi nějak v něčem nezdá. hodní airflow u criuse, nebo griffin, bo taky obs ace apod, je spíš na ředění. tady to je u Enginu jinej princip tam by mělo jít airflow zkreva právě vnitřek a kotelnu, takže podle typu vytvořeného vzduchového víru by to mělo fungovat dobře. jen tam narvat tý vaty tam tolik ,aby to nechcalo - což ve výsledku nevadí, pokud to budeš mít pořád ve vertikální poloze...
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: až přijde Brno, pokud to naskladní někdy vůbec, tak bude :-) a na to se těším. :-) a co vanilla cola?

    mám tu ještě kdo by chtěl hodně exkluzivní možnost udělat vanilku na míru. bude toho max 50ml ale jako hodně exkluzivo. Vanilla Madagaskar Burbon jest název :-) (žádnej hnědouhelnej dehet)
    WTK
    WTK --- ---
    JIKE: to ja mam tohodle stylu jen stary co byly na mesh, a zas nez avocado mi prislo lepsi combo. u engine mi neprijde ze to bude tu civku uplne obtejkat jak maj na obrazku, spis si to bude hledat nejkratsi cestu, takze vetsina vzduchu ji jenom lizne, stejne jako u zbytecnyho top airflow treba u criuse nebo grifina
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: jinak je to DIZZY COLA (mluví o svém účinku :D)
    je to spíš kola s nádechem koly,ovoce,malinko skořice a mraky LEDU! až bude ten citron z brna tak tam kopnu trochu lemonu pro zasmáni :D nebo třešeń? nění nad cherrycolu :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Original OBS Engine RTA Atomizer 25mm 5.2ml-29.99 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_426548.html?wid=21

    x

    Original SMOK TFV8 BABY BEAST Tank Atomizer-19.99 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/clearomizers/pp_425056.html

    +

    $9.66 Authentic Smoktech SMOK TFV8 Baby Replacement RBA Coil Head at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/product/5445500-authentic-smoktech-smok-tfv8-baby-replacement-rba
    JIKE
    JIKE --- ---
    FICHEMA: Vaše objednávka xxxxxxxx je v současné době přepravována..

    (PG a Menthol)

    ještě musím řešit ale příchutě. hromadně docházejí/došly.. a nejsou skladem na brnu, ani citron, nic prostě co potřebuju je v čoudu!

    btw: chci testovat novej puding. ale bude to zrát tenhle tak 3 měsíce co jsem testoval pro nejlepší chuť a aby byl s 100%VG hutný. nemáte někdo míchačku? nebo něco kde by se to několik dní prostě v lahvičce míchaloa ona v tom válci padala náhodně?
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: ta nabíječka nemá chybu od Conradu! díky Zvíře!

    WTK: taky na to koukám, ale mám Avocado 24, která má menší prostor pro coily, ale je to stejný princip atíku. koukám pro OBS Engine, ale na vaporesso je to 25mm, a vaporesso tam je tak 22 ideál, ale crius plus s 25mm taky na tom sedí. pricipiálně to je jako avocado25, ale je tam delší komín a zajímavost íje to spodní natahování liquidu až do dna, jako u Comba přikladně, ale spíš jde o ten komín, že nemáš coily hned u huby. takže jedinou věcí, která mě děsí je dostatek vaty a těsnění, aby z toho nebyly spojený nádoby.. nakonec jsem dospěl k tomu, že TFV8 baby je lepší řešení :D s RBA pěkně, ale tam to je zase 20$+10$RBA...


    BAAL: a pomohl zázvor? :-) musí!!! jj Kola píše :-) konečně :D
    já už jí dovapoval :-) byla akorát sladká? jenže byla 70/30... chci to rvát 50/50.


    WTK: podle toho asi jaký je zájem :-) pamatuju jak jsem řešil foťák, a žlutá byla nejlevnější, modrá dražší a červená nejvíc drahá. ještě že se mi líbila žlutá. ale tam byl rozdíl ceny snad LITR! prostě nechápeš
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SHADOW__: No bylo to jednoduchy, vic na ucte pred vyplatou nemam :D Po vyplate jeste planuji Digiflavor GTA Siren 22 MTL ale asi original, nevychazi tak draho a cekat az cinani udelaji kopie se mi nechce.
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    WENDIGO: 40$? To je jeste v pohode :D Ja jsem objednal za nejakejch 180$ a ani jsem si to nejak neuvedomil :D
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    No ke me uz cestuje tenhle krasavec http://www.gearbest.com/vapor-styles/pp_435923.html, jeste jsem mel zalusk na Kayfuna V3 ale propasl jsem kdyz byl za 10$, skoda. No a k tomu hromada dratu, naradi, lahvicek na michani... a uz v tom zase litam za 40$... zatraceny slevy.
    WTK
    WTK --- ---
    nechapu proc maj aliena cervenocernyho za 59 a sedocernyho za 50, na efun.top maj zas cernocervenyho za 44,9 a na sedej priplatek 1 dolar:)
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Tak jsem si udelal predcasny vanoce. Po roce uz to chce trochu zmenu. :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam