• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: no já ho měl stáhnout, a dát na youtube, ale nikde není, netušíme co se stalo nikdo ho pry nemazal.. je to divný ale
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    hlapaci, nevím jak to je možný, ale video recenze na mý liquidy na fb není... necháppu.. jestli se live stream neuložil, nebo to někdo smazal...
    JIKE
    JIKE --- ---
    VAPE triky mají ted test mých liquidu na FB

    Ale hodím to pak na YT takze pohoda
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: bylo s tím takový sra*í, jako asi z RED Infinitum 1 a 2... ale takový challenge mám rád :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Ooo konečně po 3měsících můj vytoužený a vysněný liquid je tu! :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: pouze 3 možné
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak už pouze 4 objednávky možné
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: kdepak. ale bacha na testery, finančně kolikrát dražší než final liquid..
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Zkoušel jste někdo?
    Valkiria 2ml testery k ochutnání | Elektronická cigareta Gold Drive
    http://www.elektronickacigareta.cz/cz/e-shop/c80970/valkiria-2ml-testery-k-ochutnani.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: nejsložitější je přijít na správné poměry a váhy příchutí aby to dalo onen slibovaný výsledek.
    Protože to ale trvá dlouho, než se to prolne (uzraje), tak to je práce na několik měsíců kolikrát je to fakt peklo to dělat takto postupně, několikrát a čekat. Pak třeba se dočkat, že to je na nic a vyhodit to...
    taky jak bylo někde zmíněno, jeden z COSMIC fogů dělal borec 6 měsíců.. což je realita aby to za něco stálo..
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: + jsem zapomněl zmínit, že dělám koncentráty pro následné míchání.

    tzn: řeknete si kolik chcete ml, a já připravím základ. ten si pak nalejete do vlastní báze dle potřeby a zvoleného množství výsledného liqudiu. Cena je nepatrně nižší (- nikotinvá báze) tedy o pár nějakých korun. asi to nemá význam, ale lze také.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: nikotin je také na přání. v základu jedu ale 1mg pro ty vaše BEASTy :-) ale není problém 0 nebo cokoliv vlastně. max 3mg protože v tý mašíně co máte vás to vystřelí.
    jinak Hyper 6 fakt vám ustřelí prdel :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: díky! RIFT je klasika, taky už jsem toho dělal 400ml :DDD

    --- fantasii se meze nekladou, beru od vás jakékoliv zadání + dělám vlastní tvorbu pro vzorky.

    Ti co semnou budou točit mají ode mě za jejich čas jako odměnu liquid 30ml zdarma vždy dle přání. Jako Šakal dostal Cosmy Dream house dle zadání a přání.

    Ceny si necucám z prstu, ale je to dle dle nemalé spotřeby drahých a kvalitních ingrediencí + materiálu + know how + práce + práce na přípravu + testovací vzorky + výroba ingrediencí a základů. Na custom juice je to pořád dost levné. A kor když vám nechutná nic z pořádně z kupovaných toto je asi jediná cesta jak si nadesignovat svůj dle vlastních představ. Premiovky ty top jsou od 450Kč/30ml +. Nyní zcela chápu proč...

    PS: zlatou 6 stále na ní pracuji a stále nejsem u konce kupříkladu... mým cílem jest, aby si člověk řekl ano to je přesně ono a chci toho litr. pokud to tak nebude, tak nad tím musím pracovat dál, a tak dlouho dokud to neuslyším.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: Tak jsem se konecne dostal k tomu, abych vymenil vatu a ochutnal Rift, co jsem dostal jako ochutnavku na srazu... je to proste luxus =) nadherne mrazi krk a chut mi evokuje sladke ovoce, trochu smerujiici do ovocne zvejky... chtel jsem nechat na ochutnani i Comymu... ale nevim nevim, jestli mi to vydrzi do pondeli :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Novinky na 12/2016 (srtarší jako RIFT1, Marbless, GOLD 5, milk serie jako zázvor apod atp, na vyžádání)
    sleva je uvedena již pro NYXáky s -30% (vždy 10ml)
    max 10ml na osobu od každého (max 10ks od každého)
    nikotin 1mg
    při větším množství lze se domluvit na objemové slevě.

    Sladké potěšení:

    ADAP -
    americký sen pravý APPLE PIE
    160,-

    GRANDMAS PIE -
    oříškový koláč od babičky plný různých druhů oříšku od pistácie až po mandle s nádechem toffife a vanilky
    160,-

    Eden Milk -
    Znáte Baklavu? a k tomu ovoce z ráje?
    160,-

    Primate Milk -
    krémové potěšení s nádechem jahod, plné mléka s vanilkovým pudinkem a jemnou krustou koláče
    160,-


    Neens - (nveer ending story)
    sladká směs krémového pohádkového oříškového koláče
    160,-

    Xmass Candy - (max 20ml)
    sladký candy pro dny pohody
    150,-

    Xmass orange - (max 20ml)
    pomerančová čokoláda se skořicí a tajmenými nádechy koření
    150,-


    COSMY Dream House -
    Cosmy nebude chápat, jak mohl hulit cosmic fogy. Jendá se o sladkou dobrotu TOFFIE 2 s nádechem rebarbory, skořice a dalších nesnesitelně dobrých dobrot plného krému a cukru.
    160,-




    FRESHe

    Lomenise -
    ovocná exploze toho nejlepšího ovoce s jablky, kyselého kiwi a indiaánského ovoce s trochou mentholu
    160,-

    The Rift -
    znáte
    160,-

    The Rift 2 -
    ještě více fresh pro milovníky RIFTu, však s nepatrnou porcí mentholu
    160,-

    Cherry Cola -
    jistě víte co to je
    150,-

    RaspBerry Cola -
    jistě víte o co jde
    150,-

    Harvest Cola -
    směs ovocné koly
    150,-

    Vanilla Cola -
    vanilková cola
    150,-



    Ultra Violet -
    ledově sladká krémová ovocná směs směs toho nejlepšího co projde neprojde přes UV FILTR, nedá se definovat
    160,-



    HARDCORE MENTHOL serie

    HYPER 6 SUN
    slunce vyšlo a zamrznul deštný prales
    160,-

    HYPER 6 RED
    slunce zhasne pod náplavou rudého ovoce a mentholu
    160,-

    HYPER 6 ARC
    Zhasnou všechna slunce pod náplavou ledu a mentholu a tmavého ovoce
    160,-

    HYPER 6 Venom
    slunce zhasnula a vetřelci si dají kyselý mentholový nádech zeleného ovoce
    160,-

    HYPER 6 UV
    v krytu na planětě 6 pozorujete se sladkým replikovaným krémovým koláčem v ruce jak mrznou vetřelci a vy s nimi
    160,-

    JIKE
    JIKE --- ---
    Vážení připravují na Vánoce asi 3-4 vánoční sladke pokušení - recepty. Jeden z nich je americký apple pie - ten pravy jak ma byt co z natě z pohádky o 3 prasatkach :-) (ta americká verze)
    5 druhu super sci-fi mentholu
    A 3 novy fresh liquidy ovocný

    Napište mi do pošty co by Vás zajimalo. Lahvicky na vzorky mam jen par, čekám na nove. At pripadne si pripravim ingredience.

    Popis pripravim během dneska. Hovote testery budou koncem mesice cca některé diky přírodním složkám uzrani ideálně do Vánoc. Maximálně zvládnu 10 od každého po 10ml.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Modra je to ten - Rift jede na výlet za Luckerem :-) dej si, uz padlo skoro 300ml a dalších 100je na cestě :-) jo Holt Rift je na all day... tak dobrou chuť :-).
    diky ma to byt nejaky vic Funny. Lepsi než strohý. Navíc xcube vsichni uz znaj.. hlavne aby se vám to líbilo a kdyz nebude, tak mate sanci přijít a pomoc mi to udelat jak chcete vy :-)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: zabava musi bejt... to video odlehci a udrzi to divaka(nebo aspon mne=)
    jo musim se konecne dostat k ochutnani te modre od tebe... potreboval bych se naklonovat abych vse stihal :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam