• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: no většinou to poznáš více způsoby. Casto strukturou po vypálení ze je takovy bez pravidelného povrchu či uz v claptonu jsou místa kde chybí kousek a nebo ze proste nedává takovou chuť jakou ma. Cca 2mesice all day use ... vydrzi i dyl ale kuli chuti jsem měnil min po 2 měs. Navíc je super si otestovat jiný draty :-). Koupíš píší draty za 200 a mas to na několik let :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: jak se pozna kdy menit drat :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Nicmene z videa vyplynulo ze limitky který nejsou chutnalo ale ze stalic

    Co by si kluci fakt koupili:
    Toffife. Je rosekal
    Rift
    Milkman : skořice, perník, zazvor, india
    Pudding
    Mothers milk- prej lepsi než od suicide bunny a Kapradin tam padnul mimo obraz :-)
    Gold 5
    Marbless
    Black hole 3

    A nejvíc Blood of Gods. Ma asi 33 složek cca podle sčítání :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: tak Fiber freaks... to je pak jasny kor kdyz tam mas nejaky Fused či alien ty chuti je vic. Tovární hlavy často jedou na single drátech a to pak ma menší chuť protože se vypařuje min páry. Ale u Tfv8 8coil je zase hodne uz drátu a chuť je mnohem mnohem lepsi. Srovnejte si svůj kanger a tohle :-)))
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: ja mam 0.3 smok tv4 micro tovarni nechutna takovy suchy chut tam je ale je to divny
    v rba mam drat co tam byl vata fiber freaks taste gut krasna para :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: co si davas za drat do RBA a jakou vatu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Nene. Spis jinak. Min mi chutna z normálních treba CUBIS, ale vic chuti da hlava podle toho jaká je treba u Tfv8 jsou i dobrý hlavy.
    COSMY
    COSMY --- ---
    teda od doby co mam rba me nechutna z klasickejch hlav taky to tak mate?
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: no já ho měl stáhnout, a dát na youtube, ale nikde není, netušíme co se stalo nikdo ho pry nemazal.. je to divný ale
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    hlapaci, nevím jak to je možný, ale video recenze na mý liquidy na fb není... necháppu.. jestli se live stream neuložil, nebo to někdo smazal...
    JIKE
    JIKE --- ---
    VAPE triky mají ted test mých liquidu na FB

    Ale hodím to pak na YT takze pohoda
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: bylo s tím takový sra*í, jako asi z RED Infinitum 1 a 2... ale takový challenge mám rád :-)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Ooo konečně po 3měsících můj vytoužený a vysněný liquid je tu! :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: pouze 3 možné
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak už pouze 4 objednávky možné
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: kdepak. ale bacha na testery, finančně kolikrát dražší než final liquid..
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Zkoušel jste někdo?
    Valkiria 2ml testery k ochutnání | Elektronická cigareta Gold Drive
    http://www.elektronickacigareta.cz/cz/e-shop/c80970/valkiria-2ml-testery-k-ochutnani.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: nejsložitější je přijít na správné poměry a váhy příchutí aby to dalo onen slibovaný výsledek.
    Protože to ale trvá dlouho, než se to prolne (uzraje), tak to je práce na několik měsíců kolikrát je to fakt peklo to dělat takto postupně, několikrát a čekat. Pak třeba se dočkat, že to je na nic a vyhodit to...
    taky jak bylo někde zmíněno, jeden z COSMIC fogů dělal borec 6 měsíců.. což je realita aby to za něco stálo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam