• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    VOP
    VOP --- ---
    JIKE: takže tohle https://www.vasecigareta.cz/produkt-871-joyetech-ego-one-sada-1100mah.html ? (případně 2200mAh ?)

    A k tomu nějaké dobré náplně a je to jo? Jaké pls? Sry se v tom fakt nevyznám a nemám moc času no)
    JIKE
    JIKE --- ---
    VOP: do pic větší výkon a míň nikotinu, do pusy tak menší, abye nespálilo, ale na to jsou jiný hlavy. upřímně jsem měl do nyní rozhovor sp rodejcem, a na MTL doporučuje novýho Kajfuna, kterýho testuje. ale to zase aby jsi si koupil novej mod a motal si to sám.
    v týhle době na tahání do plic, nebo do pusy za mě je jediný doporučení z 2 leté zkušenosti blbý EGO ONE / i verze mEGA. jediný halvy který mají prostě chuť. AIO je taky super, ale chuť niží, a ty hlavy moc nevydrží.

    tohle co jsem posílal jsou spíš děla do plic...
    VOP
    VOP --- ---
    JIKE: "do pusy" myslíš něco jako abych to moch požmoulat v koutku? .) to by mě možná zajímalo.. ale asi pak menší výkon v tahu do plic?..
    JIKE
    JIKE --- ---
    nebo levnější variatna

    Elektronická cigareta: SMOK Vape Pen 22 (1650mAh) (Černá) | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-smok-vape-pen-22-1650mah-cer-11523
    JIKE
    JIKE --- ---
    VOP: whom, ski pro začátek něco bez obsluhy, na tahání do plic ?

    Elektronická cigareta: SMOK Brit One Mega (2000mAh) (Černá) | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/elektronicka-cigareta-smok-brit-one-mega-2000mah-c-11371

    + liquid 3-6mg jestli jsi těžký... zkus

    jestli do pusy tak něco jiného.
    VOP
    VOP --- ---
    Zdravím,
    mám takový celkem lama dotaz - odlítám na Zéland a rozhod jsem se, že bych to mohl spojit s přestupem na e-cigaretu; ale vůbec se v nich nevyznám a je to teda dost narychlo.

    Je mi jasný že každý bude mít oblíbené něco jiného, ale nepanuje tady alespoň nějaká trochu shoda a doporučení nějaké konkrétní e-cigarety? Jinak jsem dost těžký kuřák, hledám něco s rozumným poměrem cena/výkon (aby to dost "čadilo", aby byly "levné" náplně, aby vydržela "nabitá" poměrně dlouho atd.)

    Ocenil bych tedy nějaký tip; další věc je ta, že bych to potřeboval pořešit v Praze a do pátku..)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Inawera jde hned a chuť hodně dobra
    Impéria zatím nevim :D Tedka jsem nalil do tanku a uvidíme z lahvičky nijak nevoní takže ji asi dam týden dva

    A báze mam vlastní fichema 66/33 plus nikotin báze vapegear
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: v jaký bázi?

    zkus si nechal uležet 2 vzorky. jeden na 14 dnů a druhý na 2-3 měsíce, a sám porovnej který je lepší. kaktus jsem od inawery nebral, a imperii taky ne. ale u grapu co jsem měl po týdnu o bylo chutově jako blitky, za cca 2 měs slušný :-)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Zdarec, mam dotaz jak dlouho nechávate ulezet kaktus od inawery a grapefruit od impérie ? Díky
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: vem to na sraz... zajemce se urcite najde :D
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    tak na to se podivam po vejplate :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: nerad to říkám, ale je léčivy :-)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    Pánové a dámy (vaperi). Poslední z hyper 6 je dokončen. Uff... neni pro každého ale fakt je jen pro opravdové fajnsmejkry kteří chtějí neco opravdu hodne ale hodne zvláštního. Takze necekam ze o tento kus bude nejaky zájem, je to opravdu hodne zvláštní :-) je to přesně jak jsem chtel, siiiilene !!!
    Nyx sleva 30% :-). Vsecko penta 1-1,2mg 70/30

    Hyper 6 DOOM
    DOOM započal - freez hořkeho pomeranče s 40 druhy bylin a koreni
    210,-
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: no většinou to poznáš více způsoby. Casto strukturou po vypálení ze je takovy bez pravidelného povrchu či uz v claptonu jsou místa kde chybí kousek a nebo ze proste nedává takovou chuť jakou ma. Cca 2mesice all day use ... vydrzi i dyl ale kuli chuti jsem měnil min po 2 měs. Navíc je super si otestovat jiný draty :-). Koupíš píší draty za 200 a mas to na několik let :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: jak se pozna kdy menit drat :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Nicmene z videa vyplynulo ze limitky který nejsou chutnalo ale ze stalic

    Co by si kluci fakt koupili:
    Toffife. Je rosekal
    Rift
    Milkman : skořice, perník, zazvor, india
    Pudding
    Mothers milk- prej lepsi než od suicide bunny a Kapradin tam padnul mimo obraz :-)
    Gold 5
    Marbless
    Black hole 3

    A nejvíc Blood of Gods. Ma asi 33 složek cca podle sčítání :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: tak Fiber freaks... to je pak jasny kor kdyz tam mas nejaky Fused či alien ty chuti je vic. Tovární hlavy často jedou na single drátech a to pak ma menší chuť protože se vypařuje min páry. Ale u Tfv8 8coil je zase hodne uz drátu a chuť je mnohem mnohem lepsi. Srovnejte si svůj kanger a tohle :-)))
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: ja mam 0.3 smok tv4 micro tovarni nechutna takovy suchy chut tam je ale je to divny
    v rba mam drat co tam byl vata fiber freaks taste gut krasna para :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: co si davas za drat do RBA a jakou vatu?
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: Nene. Spis jinak. Min mi chutna z normálních treba CUBIS, ale vic chuti da hlava podle toho jaká je treba u Tfv8 jsou i dobrý hlavy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam