• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    JUDE: hlavne tohle se Ti muze stat i nováčkům i za tyden a ti nemají nahradni treba proto..
    JIKE
    JIKE --- ---
    JUDE: normalni stačí. Ale tohle neni normalni. - je to lepsi or me to mít. O nejvíce čisté :) nebudu vapovat zbytky nečistot :)
    JUDE
    JUDE --- ---
    JIKE: normální dfrat stačí vypálit , clapton si radši přemotám :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    mám tu pro vás další celkem asi důležitý video, mrkněte, jak to dělám já.. díky kluci a holky

    CVM. Seriál s JIKE #3 Čištění spirálek pro začátečníky
    https://www.youtube.com/watch?v=hZNRr7gQ3DM
    WTK
    WTK --- ---
    vlastne i jenom ta obcanka:)
    WTK
    WTK --- ---
    SHADOW__: nezapominej ze je to ceska posta. staci ti sledovaci kod a obcanka
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Nicméně by tohle všechno mohlo znamenat, že to prošlo přes celnici bez problému, nebo se zase mýlim? :D
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    WTK: Teď na to koukám... "Uložení zásilky - adresát nezastižen." Tak fajn... Nicméně nejakej papír by mi do schránky stejně hodit měli, ne? S čím mám potom jít na poštu? Vždy, když mě pošta nezastihla tak to tak bylo.. Nevim no, je to poprvý co něco objednávám z číny.
    WTK
    WTK --- ---
    me obcas nektery hodej rovnou do pokus o doruceni byl neuspesny a nechaj to na poste. linej postak..
    WTK
    WTK --- ---
    SHADOW__: cpost sledovani nic?
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Tak moje storka s objednávkou pokračuje.. Teď jsem se podíval na GearBest jak to vypadá s mojí objednávkou a jelikož u ní nebyl víc než 7 žádný update, nečekal jsem žádnou změnu.. Nicméně se ukázalo spoustu nových informací.

    2016-11-25 23:56 The item has been processed in the country of destination
    2016-11-26 02:43 The item has arrived in the country of destination
    2016-11-24 14:23 The item is at the PostNL sorting center
    2016-11-24 20:50 The item is on transport to the country of destination
    2016-11-25 08:54 The item has arrived in the country of destination
    2016-11-18 09:41 The item is pre-advised
    2016-11-29 06:20 Receive item at delivery office (Inb)
    2016-11-29 07:20 Receive item at delivery office (Inb)

    2016-11-29 09:46 The delivery of the item was unsuccessful
    2016-11-29 10:45 The delivery of the item was unsuccessful
    2016-11-29 10:46 The delivery of the item was unsuccessful

    Problém je, že jsem ve schránce nenašel žádný vyzvání k vyzvednutí zásilky, pozvánku od celníků, nic.

    Co si mám myslet/čekat?

    Díky za info :D
    JUDE
    JUDE --- ---
    jj je to na 18650....
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    JUDE: Podle videa to vypadá, že je na baterku 18650? Jestli jo, tak si plácnem .)
    JUDE
    JUDE --- ---
    SYNTAX_TERROR: hele tohle se mi vali doma https://www.youtube.com/watch?v=eoNswLFIwJk mam sice pocit že to je verze steel nebo brass ne cooper ale až na barvu trubky je to to samy pouzil jsem ho asi 5x spatnej neni ale mechaniky pro mne asi nejsou dilesky zpracovani je v klidu vsechno se da nasatvit spodni horni kontakt :-) 350,-Kc
    JIKE
    JIKE --- ---
    repasta

    Tabulka bezpečného používání (nejen) mechanických modů.Vybíjecí proud v závislosti na napětí plnně nabité baterie/baterií a zvoleném odporu.Varovná a nebezpečná zona na obrázku platí bro baterie s vybíiecím proudem 20A.

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    SYNTAX_TERROR: nemesis je jeden z nej nechanik
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Tak jak sháním nějakej ten (svůj první) mechanickej mod, tak tu koukám vyloženě nenadáváte na Nemesis. Tak jestli někdo nemáte něco ve smyslu "nebrat, poslední dobou stojej za ***", tak bych šel asi do něj.
    WTK
    WTK --- ---
    SAKALICEK: skoro kazdej vykonnejsi, co ma vetsi prumer nez 22mm miva sirsi
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    WTK: V nějakém videu jsem vydel ze do toho širokého naustku pasuje Grifin driptip. Nebo tomu něco podobného. Ví tu někdo jaký atomizery mají větší driptip než standart 510?
    WTK
    WTK --- ---
    vcera mi prislo combo tak testuju s alien civkama co prisly v baleni.. je to fakt pekna konstrukce, jednoducny na osazeni, nejvic mista na civky, chutove dobry - proste kapak s tankem no.. doma je nemam, ale co jsem videl tak od avocada a puvodnich limitlessu to nijak daleko nebude. saje to hezky a nic neteklo co jsem to zkousel vzhuru nohama. asi jediny co by mohlo bejt lepsi je ten vrsek, je k tomu jeden dirou jak vrata, ale dost nizkej a 510 ke kterymu je zas driptip s dost malou dirou. hezky by bylo neco mezi. u L+ pokud vim bejval jeste prodluzovaci nastavec na ten sirokej ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam