• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    JIMYHILL: Diky! to vypada dobre, sice z toho nemam zrejmy vstupni a vystupni PG/VG, u baze a ani u "redidla" (tam je to proste brany jako hotovej mix) ale je to neco od ceho se muzu trochu odpichnout
    CHINOXR
    CHINOXR --- ---
    Zdravim , potreboval bych nejakej tip ci radu k michani liquidu ...

    Jde o to ze mam doma jeste po pul flasce VG a PG z Fichemy, chtel bych si koupit co nejsilnejsi bazi (24mg) a tu rozredit tim VG a PG tak abych mel vyslednej juice = ci >3mg (klidne i min pro MTL) ... Samozrejme domichat nejaky prichute atd.

    Neznáte či nemáte někdo nějakou tabulku / webapp kterou by se to dalo přepočítat v tomto případě? (VG + PG + baze ?MG s nejakym poměrem PG / VG + příchuť)

    Díky moc
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Jo a je koupenej v ČR, takže v záruce a doklad o koupi je samozřejmostí.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Ahoj, než to hodím na FB, tak se zeptám tady. Neměl by někdo zájem o cca týden starého Aliena? Koupeno jako celý kit s TFV8 Baby, prodám vč. 2 Sony VTC5 2600 MAh. Celou dobu používán v silikonovém pouzdře, takže je jako nový. Pouzdro samozřejmě přidám, jediný co v balení chybí jsou hlavy. Resp. jedna je fuč, druhá je použitá :) Cena za vše 2000,-
    JIKE
    JIKE --- ---
    kdo neodevírá ještě youtube hříšníci :-) tak zde malý retro ujetý :-.)

    CVM. RETRO VÍKEND #1 Počátek
    https://www.youtube.com/watch?v=9248QxytyVU&t=157s
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: grandmas je ale je nutné ředění 1:1 je moc silný :/) a lepsi je COSMY dream house nebo toffife . Dalsi připravují :-) spis čekám az uzrajou
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Příští týden snad už dojde Baby beast takže uschopním druhej mod - poraďte mi na vánoce nějakej dobrej liquid, třeba něco ala klasický štrůdl. Nebo ID JIKE Grandmas Pie je k dispozici? .)
    JIKE
    JIKE --- ---
    CVM. Xmass 2016 - GIVEAWAY !!!
    http://www.youtube.com/watch?v=DSBTC4uH2cY
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: Jak tavnou pistoli? To mají povolené? Se mi nezdá.. prasárna..
    JIKE
    JIKE --- ---
    ANONYMCZE: poslal bych jim to stímto komentářem znova. a jinak čoi, prostě kašli na ně. tohe je prostě nějaká závada
    JIKE
    JIKE --- ---
    JUDE: hlavne tohle se Ti muze stat i nováčkům i za tyden a ti nemají nahradni treba proto..
    JIKE
    JIKE --- ---
    JUDE: normalni stačí. Ale tohle neni normalni. - je to lepsi or me to mít. O nejvíce čisté :) nebudu vapovat zbytky nečistot :)
    JUDE
    JUDE --- ---
    JIKE: normální dfrat stačí vypálit , clapton si radši přemotám :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    mám tu pro vás další celkem asi důležitý video, mrkněte, jak to dělám já.. díky kluci a holky

    CVM. Seriál s JIKE #3 Čištění spirálek pro začátečníky
    https://www.youtube.com/watch?v=hZNRr7gQ3DM
    WTK
    WTK --- ---
    vlastne i jenom ta obcanka:)
    WTK
    WTK --- ---
    SHADOW__: nezapominej ze je to ceska posta. staci ti sledovaci kod a obcanka
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Nicméně by tohle všechno mohlo znamenat, že to prošlo přes celnici bez problému, nebo se zase mýlim? :D
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    WTK: Teď na to koukám... "Uložení zásilky - adresát nezastižen." Tak fajn... Nicméně nejakej papír by mi do schránky stejně hodit měli, ne? S čím mám potom jít na poštu? Vždy, když mě pošta nezastihla tak to tak bylo.. Nevim no, je to poprvý co něco objednávám z číny.
    WTK
    WTK --- ---
    me obcas nektery hodej rovnou do pokus o doruceni byl neuspesny a nechaj to na poste. linej postak..
    WTK
    WTK --- ---
    SHADOW__: cpost sledovani nic?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam