• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    A pokud to nezvládne tor a loic, tak nebrat. :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak oni nejdriv vzali mp3/mp4/mp5/mp99 player co meli a udelali z nej cigaretu
    ted z toho delaj zpatky prehravac
    na bluetooth cipu jde urcite zprovoznit i wifi, na displeji jde hrat Galaga
    misto vibrovani to bude foukat mlhu
    vzdycky jsem chtel elektronickou cigaretu, ktera bude ve volnych chvilich DoSovat weby... :)
    WTK
    WTK --- ---
    a sakra ted vlastne koukam ze to puvodni co se rozbilo bylo z ft, ale z gb sem bral kamosum 3 tak sem to splet.. no nic, uz je na ceste:)
    WTK
    WTK --- ---
    jinak gb reklamacni celkem v klidu, poslal sem jim video s zblblym pico, a ze mam k nim drahou postu, oni ze za 10 poslou novy:)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Moje dosavadní zkušenosti s joyetechem jsou tak strašný, že koupit si takovejhle škvár, do kterýho někdo nacpal jakýsi fíčury levný MP4ky, tak věřím, že se posere ještě než ho vybalím.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FEKASON: apple by urcite neprijmul 510ku, museli by si vymyslet svuj pin
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    HOUMLES: No, a nebo bude dalsi Iphone na 18650 baterky a bude mit 510 pin :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    FEKASON: jeste by to chtelo NFC a nahrat do toho kreditky .. pri placeni bys prilozil cigo na terminal a nez se provede platba by sis dal jednoho sluka :)
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    OCULAR Video
    http://www.joyetech.com/OCULAR.html
    Tak nam v Joyetechu udelali mod kterej umi prehravat mp3.

    Jsem jedinej komu to prijde jako hodne velkej bizár? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: RBA z FastTechu tiučím 7,5$ do cc 14 dnů
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    SPAULDING: V Alien kitu RBA není, jenom Baby beast a dve tovarni hlavy.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    HONZEEN:
    XBAHNO:

    A máte vyřešeno. :) Koukam, že v tom kitu je i tank s RBA.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    Pokud by měl někdo zájem, můj zánovní Alien kit (černo-šedá, v záruce) s bateriema stále k dispozici. Sleva na 1700,- za vše. Pořídil jsem si Osub 80w a pro mě je to naprosto ideální :)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    XBAHNO: Určitě bych mrknul na H-Priv nebo nějakej Fuchai. Na výběr je toho hodně, budeš muset určitě vybrat i podle toho, jak ti padne do ruky a jak se ti bude mód líbit. :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    XBAHNO: zkus Alien od Smoku, nebo taky RX 2/3 ještě se podívat. nebo Xcube utlra, ale to je cenově jinde. to už spší Alien box mod SMOK 220W
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    Nejakej tip na grip? Pokud mozno zadna extra palka, cca 200W(130W minimum), TC, 18650ky, zadny extra featury nepotrebuju. _MUSI BYT ODOLNY PROTI ZATECENI!_ kapu a obcas precijen neco projde. Moznost nouzovyho dobijeni via USB by byla fajn, ale neni to kriticky parametr. Dik.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CVM. Seriál s NOIDem #4. Motání spirálek pro začátečníky+osazeni TROLL - Coil Vánočka
    https://www.youtube.com/watch?v=C93-WfXtngQ
    JUDE
    JUDE --- ---
    CHINOXR: imhoi je tohle o generaci dal .... http://e-liquid-recipes.com/create ja na to občas použiju appku pro droid .... ale vezkrze je mi jedno jestli mi to vyjde 49/51 pg/vg nebo naopak a něco mezi 2,8-3,2 mg :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: tak se mi líbí, pak poreferuj, případně ukaž build a jak to hulí napiš :-)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    JIKE: Mám no. Taky jsem toho serpenta koupil. :) a je to sexi kombo. Zase se těšim jak malej domu, až si to namotam. Tady foto.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam