• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    DAVEOV: si dej do RBA nějaký pěkný coil, třeba claptony na 60W, nebo singl na 25W+. taky paráda :-) co si dáš, to máš :.-)

    a co nového? Hpriv je ok
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: A tfv8 mi doma jen leží nevyužít
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    JIKE: Přemýšlím nad koupi nového miláčka :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: super díky!
    DAVEOV: proč měníš/zbavuješ?
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    DAVEOV: Pouze Ostrava :)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Zdravím, mam na prodej h-priv a tfv8

    Hpriv je v zaruce ještě do 22.9.2018

    Cena za celek je 1650,- a pokud by mel někdo zájem jen o jednu věc tak tfv8 - 600 a hpriv 1200 :)

    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Tip na kauf. GB má teď flash sale na Therion DNA75 za 95 dolarů. Z kreditky mi odešlo (přihodil jsem ještě dva dráty, celková cena s dopravou 101 USD) 2.600,- To už je slušná cena. Vašecigareta ho má za 3.800,-

    Ty 133 a 166 budou možná lepší, ale na watty můžu hulit drát strčenej do zásuvky, tohle je DNA, top TC mod. :) A nejspíš to bude mít stejně jako zbytek modů, na TC daj max 100W.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: Ok, tak to by se dalo ke konci ledna akorat nevim jestli se to tady stihne domluvit :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    BAAL: A jakej si objednal? a kdy? :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: :))))
    WENDIGO
    WENDIGO --- ---
    SPAULDING: Ja jsem tu modu claptonu nejak nepochopil, ale je fakt, ze ja vsude cpu nanocoily a nepouzivam silnejsi drat nez 0.3 vubec. To abych namotal clapton tak bych musel motat 0.1 drat na 0.15 stred.

    HREBICK: Baterky musi mit specialni prepravni podminky, GB pouziva China post nebo NL post a ty baterky neprepravuji a Sweden Post ktery baterky berou asi GB nepodporuje. Takze baterky bud z FT kde Sweden Post jde v pohode a je tam doplatek jen necely dolar, ted jsem odtud obednaval HG2 za 5$ kus a uz jsou na ceste a nebo obednavat z EU treba z https://eu.nkon.nl
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Cus ve spolek! Tak co ten sraz? Dal bych hned :) nebo až mi příjde Finder 250 s Navigatorem! ;) což by mohlo bejt tak do 10dnů snad :) tak co na konci ledna už? :)

    btw nevíte proč nejdou objednat baterky z GB??
    píšou tam todle už od novýho roku...nějaký změny??

    We are very sorry, no shipping method is suitable for your order. If it contains batteries, e-cig products, or items over 100cm length, please un-select them, then view available shipping options.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SPAULDING: to je fajne že chutná. no byl v balení. tak jsem hotam nacpal. a víc mi to z těch combo drátů zatím chutná.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    JIKE: Já doteď nechápu, proč na ten ammit všichni cpou ty claptony. :D Já jsem tam dal nikl a takhle krásnej povejp jsem nezažil dlouho. :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ještě že vás včecky mám :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: věřím, ale taky spím abych t ostíhla tak 4 hodinky deně poslední skoro 2 měs :-)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Podívejme na nej. Měl by si jít do školy ona by te za aktivita přešla :DD
    JIKE
    JIKE --- ---
    POVÁNOČNÍ VÝPODEJ na eJuice.cz až 70% slevy!

    • POVÁNOČNÍ VÝPRODEJ | Ejuice.cz
    http://www.ejuice.cz/povanocni-vyprodej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam