• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Jeste musím dat 3 zkoušky :/
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: YEAA
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: ty taky doraž, máš tu limitku 10 ml Tutti Frutt awesome fall. jen pro Tebe na přání!
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: doraž. karamel čeká :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tak a mám zakázáno ;)

    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Kate Moss and Cara Delevingne Vaping - Newzoids
    https://www.youtube.com/watch?v=16iDxPr_OV4

    (pouze angličtina)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak mam novej oblibenej all-day-vape liquid
    Max Powell eLiquid by Frisco Vapor | UK eLiquid Shop
    http://www.vapeclub.co.uk/frisco-vapor-e-liquids/max-power-eliquid-by-frisco-vapor.html
    doporucuju zkusit, chutna to trochu jako takovej ten zlutej citronovej kolac co mivali v cukrarnach riznutej ryzovym nakypem (ale spis kolac)

    pro uplnost - krome toho samozrejme mam jako ADV Milkman Pudding a bad JOOS
    COSMY
    COSMY --- ---
    XLACHTAN: ten mě taky nejel hruška a koření ale kdyz zvetral po měsíci tak to šlo :-D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Já si koupil od Cosmic Fogu Sonset a ač zněl mix chutí dobře, tak to není úplně můj šálek šťávy :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tornádo, no prostě jsem musel :-) Hodně podrobné i pro začínající (včetně osazení) . Atík s 2x hlavou + RTA + příslušenství za 699,- to je prostě paráda největší a je 25mm... za ty peníze to je hodně muziky!

    CVM. iJOY Tornado 150. Video Test
    https://www.youtube.com/watch?v=EOEnsvIKKn4
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Supr. Jsem linej hledat. Dekuju.
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: teď je máj víceméně všude za 400. 30 ml krom UK tam mě vyšli o fous dráž ale zas větší vyber
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Řeším cenu. Kde je nejlevněji :) prosím tě
    COSMY
    COSMY --- ---
    SAKALICEK: i tam i vasecigareta ;-) ale tohle sem bral z vapeclub.co.uk měli 60ml u jedny prichute
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: to ja dekuji =) jeste me ceka zatezkavaci zkouska vymena vaty a kdyz vse dopadne dobre tak ammit zustane na modu dlouho =)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Cosmy odkud je beres. Www.elektronickacigareta.cz ?
    JIKE
    JIKE --- ---
    COSMY: jasná, to si počkej :-) už toho mám tak 15ml jen... Šakal to celý skoro vysál :D
    COSMY
    COSMY --- ---
    no hele Apple co tam je nic moc ale není to heges dá se ;-) jinak zbytek mě baví dost až sem si objednal jednu 60 ml :-D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    COSMY: Chlape chlape. Kvůli tvé fotce jsem si musel objednat komplet "lost fog" řadu. :D
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    TALAGE:
    WENDIGO: Jen pro zajimavost. Flashnul jsem ArcticFoxe i na Pico a funguje rovnez bez problemu.

    A jinak vydal Eleaf novy FW ver. 1.03 pro Pico. Na rozdil od zjednoduseneho zobrazeni na displeji, ktere nabizeli ve ver. 1.02, si ted lze vybrat mezi nekolika hodnotami ktere zobrzovat. Jestli poladili zamykani odporu nevim, jelikoz uz jedu na te alternative .))
    COSMY
    COSMY --- ---
    JIKE: ten mám doma čeká na ochutnavku až budu zdravej ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak něco za sebou už mám, díky. Hlavně že to je již OK

    COSMY: kde máš HOUSE? :D (která je za Tebe TOP?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam