• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: jo to byla Vona Vanda! přesně, to aby jsi tam měl novou vatu každých 10 min...

    COSMY: taky, některý ano
    HREBICK: ale ze začátku to byl porod co :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: Srani asi jak pro koho no :) mě to třeba už i baví a mám to zachvilku ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    mě teda nebaví tovární přijdou mě takový suchý už jedu jen rba
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: no treba takova Vanda (daval jsem ti nejakou) byla fakt bozi vanilka. Byla v tom totiz vanilka namleta. Problem byl, ze tak 50% serii bylo blbe prefiltrovanejch a vydrzelo to doslova tak 10 potahu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: goon je pracnější jak jsem psal no.
    ZVIRATKO: no snad dřív.:D ale na to chce to něco většího :D

    HREBICK: je fakt, že už máš cvik, ale Zvířátka to nebaví, což chápu.
    ZVIRATKO: no mě i 1 hodinu na některejch liquidech :D si pamatuji víkend v létě, kdy jsem měnil co hodinu vatu :D
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: ale je to srani. Vata mi fakt vydrzi den, s nekterejma liquidama treba dva. Chut ma s nektrejma liquidama lepsi, s nekterejme stejnou, s nekterejma horsi... Q4 hlava mi vydrzi klidne tyden kdyz to neprepalim a kourim neco normalniho, dala by i 14 dni kdyz jsem opatrnej a dam o 20W min.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Kvalitnejsi vata take vydrzi vic a modernejsi atiky jsou stavene tak, ze je to otazka opravdu chvilky. Pokud denne nemenis deset prichuti tak nejakych 200ml se na kvalitni vatu da odjet uplne v pohode pokud mas dobre zasobeni a nepripalis si ji a kdyz das civky s vetsim prumerem tak je to opravdu jednoduche. Kup si do TFV8 RBA hlavu ta te vyjde na par korun kdyz te to chytne tak muzes investovat primo do RBA atiku. Osobne ti na mraky nic neporadim protoze jsem sam to vabeni toho, ze vas vyhazuji z hospod a vetsiny uzavrenych prostor vubec a doma clovek nevidi na monitor ktery ma metr pred sebou uplne nikdy nepochopil, ale urcite se jednoduchych bezproblemovych zarizeni najde cela rada. Windforce a Navigator jsou docela predrazene kousky, ale da se poridit i levneji treba Griffin 25, Boreas, Aromamizer Supreme nebo asi nejvic bezproblemovy RTA na trhu v podobe trochu mensiho OBS Engine ktery ale neprotece ani kdyby jsi chtel a porad ma relativne velkou zakladnu na nejaky mrakotvorny build a zaroven dobrou chut.

    WOLFGAR: Tak nakonec jsem se rozhodl pro Azeroth, jako jediny ma klon v 1:1 kvalite za bezkonkurencni cenu a k nemu asi vezmu jeste Avocado 24 ktere je na tom stejne. Limitless ma ty klony dost tragicke a do originalu se mi investovat nechce dokud se neukaze jak na tom je s kvalitou sam origos. Uz jsem protridil i ten wishlist, krome techto dvou tam ted na stredu ceka Rose V3, OBS Crius, Aromamizer supreme a z modu Smok OSUB 40W ktery vyhral me rozhodovani o miniaturni kapesni/zalozni modik a nejspis neodolam a pridam jeste dalsiho witchera.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: Tebe furt bavi tovarni hlavy?? a ty vydrzej vic jo? btw nedavno jsem si znicil rba a dal jsem zalozni 4coil a chut tak o 30-40% dolu, hruza...vatu mas vymenenou za 5min kdyz budes hodne pomalej :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: ja nechci rebuildable, s tim jaky liquidy kourim bych menil vaticku denne a to me fakt neba...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: TFV12 bude magorina na sileny mraky bez chuti...A co Windforce nebo Navigator? uz se ho nemuzu dockat :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: ja uz chci neco lepsiho nez TFV8 s vymenejma atikama, a nic neni :) TFV12 taky bude az v dubnu(?)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WTK: No prave limitless classic je dalsi verze po combu. Narozdil od comba nema kyklop AF ale jednotlivy sloty a postless deck. Z toho co jsem vycetl tak to bylo limitless plus > combo > limitless classic s tim, ze se limitless s ijoy rozesli a ne v dobrem a ted jeden druheho obvinuje, ze vyrabi klony. Je to takove vesele nicmene me samozrejme nejvic zajima co bude nejlip kourit :)
    WTK
    WTK --- ---
    WOLFGAR: no azeroth neznam, ale combo je dalsi verze limitlessu, tak bych mezi tema dvema urcite sel do nej.. kazdopadne me nejak zatim bavit nezacalo
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Vic airflow je pro me zbytecne, ja radeji utazene DL. Chci neco hlavne na chut, mraky jsou mi take celkem ukradene. Co jsem tak zkoumal tak veskere prislusensti Comba a noveho Limitless (classic) se daji prohazovat jen podle nekterych reakci na FT je u nej trochu na stiru kvalita u nekterych kousku, ale je fajn, ze ma postless v zakladni vybave plus velocity zatimco Combo a Azeroth maji goon a uchytavani obou spiralek naraz bych se radeji vyhnul.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: RDTA Combo má Šakal, a super, dělají se do toho různé decky. Pak ještě možnost se spodním airflow a to SMOK Skyhook RDTA s velocitkou. ten má dobrou chuť. limitless fajne. chvilku jen.

    Filo dělal recenzi na Azeroth, jen prostě ty clony, bacha na použité materiály.

    COILART Azeroth rdta /Recenze
    https://www.youtube.com/watch?v=gyx9hG4KnAg&t=334s
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    V ramci priprav na stredecni vyprodej na FT (20% sleva na vse) se probiram wishlistem a nemohu se rozhodnout ktere RDTA. Mel jste nekdo sanci porovnat Limitless classic X Azeroth X Combo?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: přesně!
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    SPAULDING: Jeste muzes mrknout na EXO RTA, ma single deck z ammita a dual hodne podobny merlinovi. Kapacita podle skla bud 2 nebo 6ml , pin na redukci AF. Vypada jako hodne variabilni kousek. U toho trolla se osobne hlavne tesim na to, ze tenhle styl postu vypada jako hodne vhodny i pro verticaly. Nanocoily by se tam vertikalne mohly s trochou trpelivosti vlezt i 4 takze si s nim urcite vyhraju.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Troll rta vypadá dobře. Ale nakonec asi na 75 theriona pořídím merlin mini. Baví mě tam ty single a dual coil decky.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Vapeři zlatí!!! kdo má TFV8, tak tohle je další volba, naprosto jasná. sice je méně vzdušný, ale nepatrně. je to bomba!!! to zrapcování!!! kdo ho má a kdo ho chce?

    CVM. Fumytech Windforce RTA. Video test
    https://www.youtube.com/watch?v=3x0LtRmj3jE
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Detailni test 26650 baterek, tabulka vysledku: https://www.e-cigarette-forum.com/forum/attachments/image-jpeg.608927/

    Doporucene baterky od Mooche a realne namerene hodnoty: https://www.e-cigarette-forum.com/forum/attachments/image-jpeg.600623/

    Kdyztak tu tabulku s doporucenyma baterkama bych mozna dal treba na nastenku, to je takova obecne dobra informace pro kazdeho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam