• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: olala :D se zastav, přišla mi mezi tím další, tak ti ji můžu zase vrátit :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Tsunami 22, 24. Jednoznačně .
    Spodní Air.

    To Anzu ma i boční
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: tak mi z FT dorazilo to sklo na kapak a sedi to moc volne... tak vybiram na FT kapak, kdyz je tam ted 15%sleva ;)
    chci kapak co ma 22mm neco s dobrym podanim chuti(nejspis teda spodni airflow ;))
    zatim mam vybran ANZU na doporuceni Jika
    $16.74 Authentic Youde UD Anzu RDA Rebuildable Dripping Atomizer - 304 stainless steel / 22mm diameter at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/...ucts/0/10014954/4686301-authentic-youde-ud-anzu-rda-rebuildable-dripping
    nejaky jiny napad?
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: mam na to asi trik :-) jeste vyzkousim a na srazu povím jak to 100% vyresit
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jojo, v patek jsem menil vatu a nesala... tak jsem ji jen trochu nadzvedl a ted to saje jako blazen, az se mi obcas objevi trocha liquidu v privodu vzduchu ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: taky. jinak už jsem asi přišel proč ti netekl Ammit, asi 3 věci: ten fiber to nedává, byl moc spláclej, a ucpal dírku. já ted ucpal dírku normálním procesem, je nutný to tam dát tak, aby dole v dírce nečouhala
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: zatim jsem dal hlas jen na 11, ale urcite to neni jediny termin kdy budu moct =) uvidime kolik lidi se ozve ze by slo a kdy ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak ještě 11. :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: ja bych chtel jet 18 nebo 25 na hory... ale jeste nevim, jaky den pojedeme ani jestli vubec pojedeme :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: 4. 100% nemohu :D

    dám
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: za me klidne i 4teho... dej to do ankety tak aby clovek mohl dat vic moznosti a vsichni daji hlasy kdy muzou a uvidime, jaky den nas bude nejvice ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: 11.18.25. ?
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jj asi jine terminy nez patky a soboty nema smysl... ikdyz predpokladam, ze zase vyhraje sobota, jelikoz spousta lidi pracuje do vecera
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: co termíny nahodit? Pátky+soboty zase asi lepší - kvůli pivnímu druhému dni :D a over-Juiced :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: jj ankhethu jakho minhule :-) dáme dáme termíny. + k tomu 2 místa ideálně
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    co tamhle udelat anketu o terminu kdo kdy muze, abychom nejakej vybrali a udelali si na ten den cas =) Az budeme mit cas, tak muzem vymyslet kam... za me muze byt i ta hospa z minula, ikdyz je z ruky a nebo ta co nevysla =)
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    SPAULDING: Ten Therion je fakt kulervouci. Uz si na nej odkladam. A presne toto provedeni jsem si vybral.
    COSMY
    COSMY --- ---
    SPAULDING: a jaky dobry? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ahoj, Michal Vorlíček​ pro vás připravil průvodce appkou pro Smoky! Konkrétně se jedná o Vaping Tour, která je plná vychytávek! ANdroid !
    pro IOS je to stejné, ale chová se to trochu jinak. (za mě líp :D) na iPadu trochu zlobí

    CVM. SMOK Vaping Tour app Tutorial. Falconer Vaper
    https://www.youtube.com/watch?v=sqYzOWf4PB8
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Dnešní desk check.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam