• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    SPAULDING: a jaky dobry? :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ahoj, Michal Vorlíček​ pro vás připravil průvodce appkou pro Smoky! Konkrétně se jedná o Vaping Tour, která je plná vychytávek! ANdroid !
    pro IOS je to stejné, ale chová se to trochu jinak. (za mě líp :D) na iPadu trochu zlobí

    CVM. SMOK Vaping Tour app Tutorial. Falconer Vaper
    https://www.youtube.com/watch?v=sqYzOWf4PB8
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Dnešní desk check.



    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: jak kteří :-) Minule jsem to tahal na zádech :D a že toho bylo...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Ta bude všude kde budeme :D prej je tam větrák kterej jede. A tak Pražský pojedou sockou né? I kvuli pivu.nebo kvuli jizdě autem nebudeš pít? Jiku tak pojdeš sockou no :D nebo si nedáš Unětice?
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: ve sklepě bude MLHA :D hlavně jde i o parkování pro některé z nás. aby šlo slušně, tam jsem dlouho už neparkoval, tak netuším jak to tam nyní je
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: s místem to bude asi horší :D kolega vaper z práce by mohl domluvit na Letný
    https://www.zomato.com/cs/praha/grillbar-u-velblouda-hole%C5%A1ovice-praha-7 mají prej salonék pro 10-15 lidí ve sklepě. Teď tam slavil narozky...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: jj taky jsem si to myslel :D

    17.-18.2. je ok. a kde? Lokalita? někde kde je TEPLO a VAPOVATELNO :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: :( fakt jo? jsem myslel že ti zbylo víc :/ njn, to bylo něco :D taky to bylo někdy od 22-01 v pátek večer a Háje jsou daleko...A kdy dáme termín? Viděl bych to tak nějak v půlce po výplatách 17.-18.?
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: tak tak.

    pokud jste si něco objednali ,tak to zraje, napište mi před tím tak týden, naházím to do lahviček, abych nezapomněl. díky předem
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    JIKE: únor zní dobře :) alespoň bych si od tebe vyzvedl to co jsem si objednal
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: byl to porod na cca 3 hodinky :D lepší kdyby jsi přijel, to by bylo rychlejší. ale jak jinak to má člověk pak umět jako Ty nyní perfektně za 5min :D
    HREBICK: nechali jsme mi až na ten indickej, uplně všecko na dne :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Asi určitě bez Findera s Navigatorem tam nejdu :) Ty už budou super vyzrálý co? Je ještě Sun kiss?
    JIKE: To jo no.Ale tak hlavně si mi to vysvětloval po fotkách :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    co ten sraz? spíš únor asi?
    vezmu celou řadu Perino. co mi tu zbylo po klukách :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: už si přesně nepamatuji, ale tuším, že jsem třepal
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: no stacilo to nechat usadit brat seshora, nektery varky byly uplne ciry a v pohode, jiny byly jako blato...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: jo to byla Vona Vanda! přesně, to aby jsi tam měl novou vatu každých 10 min...

    COSMY: taky, některý ano
    HREBICK: ale ze začátku to byl porod co :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: Srani asi jak pro koho no :) mě to třeba už i baví a mám to zachvilku ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    mě teda nebaví tovární přijdou mě takový suchý už jedu jen rba
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: no treba takova Vanda (daval jsem ti nejakou) byla fakt bozi vanilka. Byla v tom totiz vanilka namleta. Problem byl, ze tak 50% serii bylo blbe prefiltrovanejch a vydrzelo to doslova tak 10 potahu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam