• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: :D test štípaček :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: wow,tak to je kruty :-D prej jsou hodne masivni ty draty,prrd! :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Chlape, to mi připomíná ty mý kleště, který jsme s iomylem vyměnili (tedy já) ty zuby tam, no čekám také bod zlomu :D

    Jak sem si koupil kleště u ... NOID POWER
    https://www.youtube.com/watch?v=ra--8mQmNUM


    LUCKERCZ: ta Tvá pinzeta bude super na Tsunami :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    zdar uličníci :D

    mám tu pro vás konečně iJust KILLER :D

    CVM. SMOK STICK V8 video test | The iJust Killer
    https://www.youtube.com/watch?v=GetmoSDRO68
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LUCKERCZ: Vetsinou jo, ale najde se mezi tim par zajimavych kousku, treba ten fishbone sice vypada hnusne ale ten deck je hodne zajimavy tak proc ho za tech osm petek nevzit. Jeste jsem si vzal Billow V2 ktery jsem do sbirky chtel tak jako tak a big dripper protoze jsem proste zvedavy na ten system.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    WOLFGAR: to jsou hrozny veci co tam jsou :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    LUCKERCZ: Kapaku jsou tri stranky v totalnim vyprodeji, 40% sleva.
    Special Offers: FastTech
    https://www.fasttech.com/offers#!/177%3DAtomizers%7Cp%3D0%7Cs%3Dd%7Cps%3D100%7Ck%3D

    Bral jsem tam fishbone na tri coily se spodnim AF asi za tri dolary :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: anzu(pouze spodni air) vs tsunami 22... ma smysl jit do drazsiho tsunami? (krom toho, ze do anzu das jen max3mm, coz je stejne prumer na co motam ;)
    COSMY
    COSMY --- ---
    XLACHTAN: protejka co? :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Ale abych se jen nesmál, přišel mi pakl náhradních skel na Fishbone a hle... jsou to 23mm a atík je 22 :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: olala :D se zastav, přišla mi mezi tím další, tak ti ji můžu zase vrátit :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Tsunami 22, 24. Jednoznačně .
    Spodní Air.

    To Anzu ma i boční
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: tak mi z FT dorazilo to sklo na kapak a sedi to moc volne... tak vybiram na FT kapak, kdyz je tam ted 15%sleva ;)
    chci kapak co ma 22mm neco s dobrym podanim chuti(nejspis teda spodni airflow ;))
    zatim mam vybran ANZU na doporuceni Jika
    $16.74 Authentic Youde UD Anzu RDA Rebuildable Dripping Atomizer - 304 stainless steel / 22mm diameter at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/...ucts/0/10014954/4686301-authentic-youde-ud-anzu-rda-rebuildable-dripping
    nejaky jiny napad?
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: mam na to asi trik :-) jeste vyzkousim a na srazu povím jak to 100% vyresit
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: jojo, v patek jsem menil vatu a nesala... tak jsem ji jen trochu nadzvedl a ted to saje jako blazen, az se mi obcas objevi trocha liquidu v privodu vzduchu ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: taky. jinak už jsem asi přišel proč ti netekl Ammit, asi 3 věci: ten fiber to nedává, byl moc spláclej, a ucpal dírku. já ted ucpal dírku normálním procesem, je nutný to tam dát tak, aby dole v dírce nečouhala
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: zatim jsem dal hlas jen na 11, ale urcite to neni jediny termin kdy budu moct =) uvidime kolik lidi se ozve ze by slo a kdy ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: tak ještě 11. :D
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: ja bych chtel jet 18 nebo 25 na hory... ale jeste nevim, jaky den pojedeme ani jestli vubec pojedeme :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: 4. 100% nemohu :D

    dám
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: za me klidne i 4teho... dej to do ankety tak aby clovek mohl dat vic moznosti a vsichni daji hlasy kdy muzou a uvidime, jaky den nas bude nejvice ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam