• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TALAGE: Ono je vyrabi (podobne jako klony) asi deset ruznych fabrik takze staci jen podle reviewu vybrat nejaky kvalitni. Take je dobre ridit se materialem, 304ss nebo hlinik se vetsinou pouziva na opravdu ty nejlevnejsi kousky, 316ss uz jsou vetsinou kvalitni. Zkratka to same jako kdyz clovek kupuje klon.
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    WTK: A az si heatsinky budes objednavat, tak jich vem rovnou deset, protoze to dela nejaky zfetovany cinan ... snad jeden bude pasovat :-P ... :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    Pánové budu tu mit limitku. Pro Vas.
    2x10ml. DARK MELONE

    CHUT: temný rytíř povstal a v ruce držel temný meloun, temné sladká kůra melounů, s temný i tóny neznámých plodu.

    Pro nyx cena 210 á 10ml. 3mg
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WTK: Je ale hrozne osklivy, ze strany to neni videt, mrkni na nejake dalsi fotky. Jinak to prekazejici vicko se da vyresit 510 heatsinkem.

    WTK
    WTK --- ---
    koukam ze uz delaj pico dual, zajimavy, skoro se zda ze i konecne vykousli to vicko kvuli vetsim vrskum
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Na rymu ti poradim nejlepsi mix - obednej z fichemy extrakty jitrocele, zazvoru a maty a klidne i ten sedmibylinny mix co maji. Nejsou to prichute ale opravdu bylinne extrakty rozpusete ale ve VG nebo PG misto alkoholu/oleje takze se z nich da michat. Taham to celou zimu a bud je placebo efekt opravdu mocny nebo to vazne pomaha a prekvapive hlavne je to dost dobre chutove. Jitrocel, zazvor a par kapek maty samotne chutna jak sladky jitrocelovy syrup. A muj specialni tajny recept - pokud pridas ten bylinny mix, das vic maty 1-2 kapky mentolu chutna to naprosto presne jako tatransky caj :D Zaruceny vselek, jen ten jitrocel docela rychle svini spiralky, ale mel jsem uz i horsi liquidy.

    HREBICK: Ten Vape Finder ve SS provedeni je krasnej, sice nikdy nepouziju vic jak 30W ale ten design mezi temi nudnymi krabicemi opravdu vynika. Trochu mi prijde jako luxusni verze Little Boye, jen skoda, ze stoji to co me staly cele novorocni nakupy dohromady.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: ochutnáš :-) rýmička uteče :D na 100 i ty :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: No to jeste nemam..a celkem se toho bojim co jsem videl videa :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: měl jsi si dát ode mě HYPER 6 - jakoukoliv :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: TFV8-Heisenberg,NAVIGATOR-Druid mam rymicku... :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: myslim, že jsi hodně, ale hodně pohodě, na hodně, ale hodně dlouhou dobu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: nádhera!!! super Hřebíku, vidím to na noční vape šichtu :D
    HREBICK: ah, krása ! konečně!!! radost pohledět!
    HREBICK: nesrovnatelný, kam ta doba poskočila! co víc si přát!!! RIFT?
    COSMY: jj, my máme ještě stromek, ten glycerin dělá zázraky :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    srovnani
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    A novej mazlik ;-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: haha vylozene :D peknej ubrus
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Opozdene vanoce :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: :D test štípaček :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: wow,tak to je kruty :-D prej jsou hodne masivni ty draty,prrd! :-D
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Chlape, to mi připomíná ty mý kleště, který jsme s iomylem vyměnili (tedy já) ty zuby tam, no čekám také bod zlomu :D

    Jak sem si koupil kleště u ... NOID POWER
    https://www.youtube.com/watch?v=ra--8mQmNUM


    LUCKERCZ: ta Tvá pinzeta bude super na Tsunami :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    zdar uličníci :D

    mám tu pro vás konečně iJust KILLER :D

    CVM. SMOK STICK V8 video test | The iJust Killer
    https://www.youtube.com/watch?v=GetmoSDRO68
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam