• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    To udelame asi anketu,ale videl bych to tak za 14dni?
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: tak jako vypada to moc pekne kdy bude sraz? :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Mam idealni misto na vapesraz! dnes jsme tam byli s kamosem a je to primo uzpusobena kavarna s vetsim salem vzadu pro cca 30 lidi. vapebar.cz kecali jsme tam primo s majitelem asi 3hodiny a je to predbezne domluveny. Ochutnali jsme asi 30liquidu ktery ma vyskladany na baru jako flasky s chlastem ;-) Je to kousek od Olsanky..takze doufam idealni misto pro vsechny...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jinak panove jak to vidite s tou vaperskou seslosti? Staresinove z ECF (elektronicka cigareta forum) se schazeji kazdy tyden tak nyxaci by to mohli zvladnout alespon jednou do mesice ne? Take bych rad pokecal o vapingu s nejakymi nadsenci podobneho razeni, mezi MTLkari kteri se vyhybaji vsemu novejsimu nez Kayfun V3 se moc nechytam. Pokud jde jen o sehnani vhodneho podniku tak klidne zaridim, prinejhorsim pokud budu mit volno tak dam i ten vylet do divociny, ale zas se mi nechce nekam kde budu muset v deset odejit abych se dostal ze zapadni divociny u Prahy domu do vychodni divociny u Prahy.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Co to koštuje?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: Tvl golf mu fakt nejde. :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Dejte si vsechny tri testy ;-) tohodle mazlika jsem ve stredu objednal! ;-) https://youtu.be/HnlJSJ1LBto
    WTK
    WTK --- ---
    mi prisel malej alien, moradin tam teda pasuje i s tim krouzkem, ale fakt jen tak tak:) https://goo.gl/photos/KENk4fEdFHaGQiA16
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Co jsem si vsiml je zde hodne priznivcu Fumytechu, mate nekdo nejaky kousek z Ball serie? Dragon/Crystal/Earth ball? Je to sice docela divna zalezitost, ale zaujalo me jak vsichni vychvaluji chut i to, ze to je jedno z mala opravdovych RDTA.

    Jinak mel jsem vcera plodny den, vyrobil jsem si stojanek na atiky a skocil na postu pro tri nove kousky. Na obrazku ty tri vepredu uprostred pred kapaky - zleva do prava - Cthulhu Gaia, Asmodus Triad a Rose V3. Uz jsem zacal testovat Gaiu ta chut je famozni.

    COSMY
    COSMY --- ---
    posledni nakupy v uk nechal sem se zlakat a koupil 60ml za 10 liber :)
    ty 10ml jsou peklo vopravdu :o/

    HERODES
    HERODES --- ---
    PG tam je jen 10%.. No nic, tak budu čekat.. :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HERODES: Jako můžeš i dřív no. Ale nebude to ono. Kolik tam máš pg?? Já zastávám zrání min. 2 měsíce ;) kor ve 100ml...
    HERODES
    HERODES --- ---
    To mám jako měsíc čekat než to zkusím???
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Hmm, jde o to že pg nese chuť..Ty ho tam asi moc mít nebudeš. Vylej tam těch 10ml a po měsíci uvidíš a když tak ještě doleješ ;) p.s. dýl i vyzrává chuť když máš míň pg...
    HERODES
    HERODES --- ---
    No je to VapeGear VG a příchuť Fuu HVG sour melon.. Nemám s tím zkušenosti a tohle mi přijde jako nejjednodušší cesta.. :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HERODES: To bude v pohodě. Ještě záleží jakej máš poměr? čim víc vg tim musíš dát víc příchutě. Ale já si třeba míchám na +- 10% i 80/20 a mě to chutná a vyhovuje. A ještě co je to za příchuť?
    HERODES
    HERODES --- ---
    Měl bych jeden blbej dotaz - mám tady 100 ml báze Vape Gear a k tomu 20 ml příchutě Fuu.. nechce se mi nic zkoušet, čili když do té báze naleju tak půlku té příchutě, pokazím tím něco? :) Díky.
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    Cus. Nekdo uz zkusil Nautilus 2 a ma porovnani s originalem?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WTK: Prijde mi to jako hybrid aliena a prima, ale nevypada spatne. Ja momentalne mam v planu koupi tohohle krasavce:
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam