• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    GREGI: cca 16-22 ;-)
    GREGI
    GREGI --- ---
    v kolik by byl ten sraz?:)
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    ano, ano...pohrál jsem si se spirálkou a zdá se být situace lepší....nu nějak se to musím naučit :-)
    BDOWN
    BDOWN --- ---
    FERDA_MRAVENEC: jak tě to štípe, jestli v puse, tak to může bejt že ti to prská do pusy, pak tam máš asi hotspot..........nebo zkus víc vzduchu
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    Kolegové, poradíte začínajícímu motači spirálek...vytvořil jsem si spirálku na mtl kanthal A1 0,3, 6 otoček, průměr 2,5..odpor 1,5 (tento jsem požadoval). Osadil jsem do LEMO 2...nalil jsem komerční dekang 6mg... dal úžší náustek a přítáhl přivod vzduchu.

    A teď problém (předtím jsem měl klasický v kangertech protankt)...ta chuť v lemo 2 je sice prokreslenější, ale kouř začal více štípat, až je to po chvíli vapovanání celkem otravné...(spálená chuť se neobjevuje)

    dotaz - je lemo vhodné pro mtl? Případně nějaká rada na co se zaměřit? díky.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    SPAULDING: do kanclu :) obcas na me kolegove mrucej ze nevidej na krok...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Klidně bych to dal i příští týden ale pochybuju že se to tady stihne domluvit nehledě na to že týpek řikal že ještě tejden bude mít určitě zavřeno.Ok, můžu zkusit přihodit ještě 25.3...Nebo mi lidi co by šli tendle datum dejte laik tohodle postu...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    No ja myslel treba pristi tyden, jak budu mit smeny za mesic zatim netusim takze loterie no. Ale kdyz to vyjde tak urcite dorazim.

    Co se tyce vapenut no funguje to, vyuziti vidim treba do nejake takovehle kavarny i kdyz to uz v tech vetsich verzich schopnych pohlcovat tu paru z mistnosti, tenhle drobek je jen na foukani primo do nej. Jinak do auta nebo kdo ma zlou zenu ktera nerada mlhu.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    ZVIRATKO: Nějak si nedokážu představit využití.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    V záhlaví máte anketu tak hlasujte! ;)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    zajimava vecicka
    Avatar VapeNut - pohlcovač páry z e-cigaret | VašeCigareta.cz
    https://www.vasecigareta.cz/produkt-2783-avatar-vapenut-pohlcovac-pary-z-e-cigaret.html?v=7960

    skoda ze je to tak pekelne drahy
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Hele měl jsem 3 a v pohodě ;) btw jde hlavně o vaping a ne co budeš bumbat ;) škoda že jsem nevyfotil ten sál, ale je to prostě taková menší tělocvična jakoby..cca 8m na 6m
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Tvl psenicnej krombacher :DDD to vede skvelej samoser.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Bohužel netočej nedali by výtoč. Je to spíš kavárna než bar. A zatim nemají ani ofiko otevřeno dolaďuje EET atd.. Takže budou mít jen lahváče. Včera jsme měli pšeničnýho Krombachera a budou mít i normál. Vim že je to klimatizace kdo mluvil o větráku? součást vzduchotechniky na odsávání ;)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    HREBICK: tohle je klimatizace, ne větrák :)
    COSMY
    COSMY --- ---
    HREBICK: jako moc pěkný a to neříkám kvůli cosmic fogam na baru :-D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Jaký cepujou pívo? :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    jsou na to fakt pripraveny! :-) planuje i usb kabely u kazdyho stolu a bude tam mit cloveka kterej dela spesl draty rucne
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam