• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    LABORANTKA: Mox se čistit nedaj. Jsou velké 3 varianty xo stín
    : vyvarit
    : premotat
    : vyměnit

    2 a3 jsou nejlepsi (vata)
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    JIKE: Tak teda jo :) Jak/čím čistíte hlavu, když je v atomizéru prohazujete a měněnou chcete časem ještě použít?
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: Ah to jsem netušil. Tak se stav u me. Mam tu ted jen par ale hotových zbytek leží. 100x lepsi než byt na suchu nebo pyro je mit v zásobě backup Liquid.
    Mam tu tuším nejaky double toffie, Milkman skořice, nejaky jahodovy milkshake, nejaky fresh, a asi uz hotovy Star Dust koncentrat a dalsi.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    JIKE: díky za tip, vypadá to, že mají zrovna dneska už zavřeno :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    XLACHTAN: zeus gold drive prokopka


    HOUMLES: vzdyt to rim pored, že to je jen blbý žhavení drátu, se dá udělat z kancelarsky sponky :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jsem úplně na suchu, kam v Praze skočit pro slušnější výběr rozumných liquidů? Vasecigareta je podle webu dost vybraná a já doma nemám ani kapku :D
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    дрипка своими руками /БИЧЬ-VAPE 3 /дрип-бокс за 12 минут
    https://www.youtube.com/watch?v=xSEvHuOuMzs
    JIKE
    JIKE --- ---
    LABORANTKA: maličkost, ptej se, pokud víme, odpovíme, pokud ne, budem hledat odpověď :-)
    LABORANTKA
    LABORANTKA --- ---
    JIKE:
    LUCKERCZ:
    WOLFGAR:
    Mo vám děkuji za cenné rady, ještě to zvážím :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak se treba zlepšili :-) tim lip
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ja mam taky z fichemy jenom dobry zkusenosti, kupuju jenom VG a naprosta spokojenost
    JIKE
    JIKE --- ---
    WTK: Několik jich bylo. Ale jak mas lepsi nechceš jiny :-). Jen moje zkusenost.
    WTK
    WTK --- ---
    ja z aspon ctyr postupne objednavanejch dvoulitrovek u zadny z fichemy nemel ani pachut ani blbe nenesla chut.. nejaka jedna blba varka a budou ji tu pomlouvat donekonecna
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Co jsem mel tak bud smrdi nebo blbe nese chut nebo ma pachuť - nekdy veprovou. Dam ti porovnat. Mazu s tim potrubí a gumovy tesneni
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Fichema nebo žádný. PG je Ok za me
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Ha :D jako ale většina vaperů co si míchaj ji používaj. A proč nebrat?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Když tu vedeme tak plodnou diskuzi. Jaký hulíte PG klucí ?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Fichemu VG nebrat pokud jto jinak nejde . Max PG.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: No tobe ty konexe taky delaji problemy :P Ja si chci to VG obednat v libovolnem mnozstvi za nejakou rozumnou cenu a za par dni ho mit doma a to bohumzel nabizi jen fichema.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Jojo :) musíš mít trochu konekce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam