• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: akorat ze ted mi nijak nespadl... fakt nevim jak se to stalo
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Pánové bydlím na proseku. Jestli někdo chcete ty 48mg lahve a jedete na vapeshow, můžeme se potkat. :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Už zase :-() . By jsi měl mít na to speciální pouzdro
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: Jo a víno to pak taky :-) a dal bych si Tlacenku moc!!! :-D bez VG
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: VG má definici jako sladko horka chut (myslím za studena) zkus ho hulit i čistý a uvidíš. A to platí u fichema co jsem měl. Ta hořkost me vadí (zkus to po ránu před cistenim zubu) nebo až budeš mít neutralizovnou chuť v puse.
    Pentagon chutná jako med. A když pak děláš s drahými prichutemi tak už radši kvalitnější (dražší)
    Ale mas štěstí ze ti to nevadí. Me se u fichema špatně prolinala chuť v liquidu. Na ovoce to nevadí, ale na krémové koláče v čistým VG to je blby pak. Pokud ti to nevadí tím lip pro Tebe. Hlavně je důležitý ze chutná :-). Ono jde o hodně věci. Není nad čistý chemikálie :-)
    Neméně důležitou věci je na co se které VG ve farmacii používá a z čeho a kde a jak se vyrabi. To samé prichute. Michat jen z capelly jde ale nikdy neudelas premiovku tak jak prave nejlepší jsou. Musíš mít nejlíp TPA, fw, a jiné případně lepší a čím víc přírodní tím lip. A taky jak které a jak u jaké značky. (A tím myslím fakt premiovku), která má své zákonitosti (jako prémiové zdroje prichuti). A v tom hraje prave funkce nosiče chuti roli a to je hodně VG i pg a nikotin(zvyraznovac chuti) a i hitu :/)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Hmm na to asi nebudu ten spravny typ, me kazde vino chutna uplne stejne (jako ocet ale ne tak dobre s tlacenkou) :D Ale schvalne jsem si ted kapnul trochu fichema VG na jazyk a citim jen sladkost, zadne pachute. Takze bud to vazne nepoznam nebo je to jak ktera varka.

    HREBICK: Tak az to pujde jako po masle tak bych si jednu tu litrovku vzal ze zvedavosti a uvidim.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: jj,presne a hasis pod vicko :-D problem neni jich vzit vic ale jde o to ze to distribuji po krabici po 6x1L a to se trosku prodrazi vzit treba 3krabice.Navic se to docela proveze a ja nemam auto a doprava vyjde asi na 200,-..a hlavne se tam na to Ico musis osobne registrovat jinak si to taky neobjednas...ale pak uz by to melo jit jak pomasle :-);-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ono stačí ochutnat na jazyku chuť VG. A můžeš srovnat úplně stejně jako víno které je lepší. Měl jsem kdysi i VG 100ml za 500+ a lepší bylo Pentagonalni VG :-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Njn asi si mysleli, ze si chces pichat marihuanu :D
    Hele to je takovej problem kdyz uz se to bere an ICO jich vzit vic? Prijde mi to hrozne zbytecne komplikovany, vypada to ze je jednodusi sehnat ilegalni koncentraci nikotinu nez VG od tyhle firmy.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: No tak si mel asi vetsi stesti nez ja.nebo vypadam s tunelama jako vetsi fetak nez ty :-D kazdopadne pg od fichemy v poho ale glycerin si budu furt brat Penty ;-) po vejplate budem brat na kamosovo ico z Verkonu dalsi krabici
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Si prijed 100ml te podaruju ;-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ve vetsine klasickych lekaren ktere jsou vazne lekarnou s lekarnikem a ne koutkem nekde v supermarketu VG PG maji a odlevaji, ty co jsem zatim zkusil tedy ano vcetne lekarny v Pocernicich, ale bud to je fichema nebo nevedi coz znamena ze je to take fichema. Me fichema nevadi tak jsem to nikdy neresil, kdyby se obevilo neco pry lepsiho na vyzkouseni tak zkusim, ale nejak extra hledat neni duvod. Kdyz uz i Hrebik se smiril s Fichemou tak to s temi prasecimi ocasky zas tak hrozne nebude :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: Nic zásadního :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Kolik toho pg potřebuješ?
    WTK
    WTK --- ---
    zrovna sem se sel optat jak je to s tim lepsim glycerinem a koukam ze nic moc:) sem prave domichal svuj posledni litr
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Mohlo by se hodit.

    Válce | VERKON
    http://www.verkon.cz/valce/
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    COSMY: heh tak to fakt nechapu... jestli se mi objevi rozbyte i druhe sklo zitra tak tu skodnou vyklestim;-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    LUCKERCZ: ty jo nejaka sabotaz ja taky :D ale zjistuju to az doma

    HREBICK: ja byt tam uz od 11 kamos chce jit brzo :D
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    HREBICK: No co. Potrebuju novej mejkap néasi. :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    SAKALICEK: Hmm, zkus to. Ale já moc nepochodil..Dvě lékárny a nic a ještě na mě čuměli jak puk a jak kdybych z toho chtěl vařit bůhvíco :D Nakonec jsem vzal z Brna Fichemu no...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam