• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    COSMY
    COSMY --- ---
    anglani pobavili na vapeshow TPD jedou prodavaj to 3x10ml :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Bezva! Pošli pls přímo odkaz na Cca 60ml? Diky
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Popravde nikdy nikde jsem nenarazil na lepsi lahvicku nez na ty z fichemy, tvrzeny plast vhodny pro prechovavani leku, zatmavene, bajecne kapatko ktere nacpes vsude ale pritom poradne tece a jako bonus chodi naprosto ciste takze se nemusi pred pouzitim ani vymyvat. 7kc/ks vsechny velikosti od 35ml do 200.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: desítky ne :-) tech mam nakoupeno jeste dost. myslel jsem spis sklo, ale jak je videt 10ml tpd započalo. Ty 100+ml se daji koupit z činy levne v plastu. Černý čaj jsem se kdysi ho uvapoval takze opatrně :-) od ty doby sem ho nechtěl. O tpd je fakt zvrhlost
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Leda by jsi chtel desitky, hodne vyrobcu uz byla pripravena na TPD. Teda mam i jednu peknou hodne macatou gorilu ale az vytahnu tech 120ml tak si ji necham :D

    Jinak za me dobry, spusta spousta ochutnavani. Nejlepsi asi kde meli mody/kapaky na vyzkouseni a clovek bud jen nasrouboval a nebo si nasadil vlastni tip. U me jednoznacne zvitezili Element vape, nejenom ze mi od nich chutnalo naprosto vsechno vcetne eukalyoptoveho zabijaku ktere normalne nemusim a podpultove dvacitky kterou nam daval ochutnat z miniaturniho cartridgoveho modiku ale zatimco ostatni prodavali tak nam asi po pul hodine ochutnavani a kecani typek vrazil tri igelitky naplnene lahvickami. Proste frajer, spokojenost. Na druhem miste se u me umistil Sibirsky Altay, 120ml za petikilo je velmi solidni ale hlavne zatracene dobry cerny caj s ostruzinou, toho se asi jen tak neprevapuju. Jeste jsem si vzal sest zajimavych kousku z Malajzie a par koncentratu od Potions. No zkratka patnact stovek padlo jako nic ale spokojenost.

    A s tim ze zitra to bude lepsi nevim nevim, uz dnes meli spoustu tech nejlepsich kousku vybranych.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: ale nenabiji.. to sou dementos
    JIKE
    JIKE --- ---
    Je libo 2 nebo 4 baterie? Takovy zajimavy

    Original Smok GX2 / 4 Box Mod-65.51 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_629046.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    Lahvicky prosim nevyhazujte. Kdo si nenechá na michani ja se hlásím :-)
    COSMY
    COSMY --- ---
    prevapovanej peněženka hubena jdu radši domů
    JIKE
    JIKE --- ---
    První den je spis pro firmy ale i tak většinou az druhy den jako to bylo loni bývá o 100% lepsi
    JUDE
    JUDE --- ---
    Tak tu bloumam na ty vapeshow a nic moc teda.... kdyz tak +420774660473 triko bohemky sem ale na nikom jinym nevidel...
    JUDE
    JUDE --- ---
    Mam na sobe zeleny triko bohemians 1905...
    JUDE
    JUDE --- ---
    HREBICK: ja vlezu do 136 ktera ma jet ve 12:09 ze spořilova - teoreticky by to měla byt ta spravna
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: Hřebiku jak to máš s tím IČo?
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    » Chemikálie » Laboratorní chemikálie Penta » Glycerin bezvodý

    Glycerin bezvodý (Laboratorní chemikálie Penta) | VERKON
    http://www.verkon.cz/laboratorni-chemikalie-penta/glycerin-bezvody

    » Chemikálie » Laboratorní chemikálie Penta » Propylenglykol

    Propylenglykol (Laboratorní chemikálie Penta) | VERKON
    http://www.verkon.cz/laboratorni-chemikalie-penta/propylenglykol?amp;keyword=Propylenglykol
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Jojo také muže být :-). Ale zkus jednou taky Tu druhou pro zajímavost. Já třeba dneska ze všeho ale úplně i kupovanych cítím pg i VG a to jsou třeba i půl roku starý. Dneska mám nějak extra citlivou chuť. Proste ze všeho cítím pg a VG a příchuť. Zvlášť. Divny. Občas to mám. Včera jsem hodně Michal tak možná z ochutnávek.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Asi mam vyhodu, ze tam tu horkost necitim, cisty VG hulim docela casto - kdyz ochutnavam michanice tak prokapavam cistou bazi abych nemusel pokazde menit vatu. A ta cista baze v pomeru 80:20 VPG mi chutna jemne a sladce bez horkosti nebo nejake pachuti. Kdyz mam problem je to vetsinou nejakou prichuti, treba mam tu 200ml Valkyria Shinobi, prichut kterou chutove mam opravdu rad a proto jsem ji michal v tomhle mnozstvi ale z duvodu ktery nechapu tahle davka me proste skrabe, kaslu po ni a neda se to kourit i kdyz mi chutna. Daval jsem ji ochutnat tak deseti lidem a nikomu nevadila, asi do toho receptu zacali proste pridavat neco co mi nesedi. Jinak jak mi VG nevadi tak na prichute jsem hodne vybiravy a prave beru vetsinou jen ty prirodni protoze prave chemicke pachute mi hodne vadi. Zkratka je videt jak chut a to vnimani liquidu je neuveritelne individualni.
    JIKE
    JIKE --- ---
    LUCKERCZ: Ono stačí tlak v páce (ohnuti) sklo to nedá a plech Jo.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: akorat ze ted mi nijak nespadl... fakt nevim jak se to stalo
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Pánové bydlím na proseku. Jestli někdo chcete ty 48mg lahve a jedete na vapeshow, můžeme se potkat. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam