• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    BTW. už někdo vymyslel tank, kterej nekondenzuje? :)
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    HREBICK: Mně na tom zákoně nejvíc sere, že produkuje doslova desetkrát víc odpadu.Kupuju 100ml lahvičky. No a teď jich musím koupit 10. Plus v každý lahvičce zůstane zbytek liquidu. Retardi.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PNXNTDD: Já se v tom zatím nijak zvlášť nevyznám, pro mě byl důležité ten tvar dýmky a klasický "fishtail" náústek, kouřím to v podstatě stejně jako dýmku takže to ani nijak zvlášť nešlukuju. Ta moje vypadá takhle, kupoval jsem to v prodejně Eliquidpraha.cz, je to v podstatě levná dýmka z fabriky BPK v Proseči na kterou je napasovaná ta elektronika, baterie je v tabákové komoře, kontakt se sepne tím tlačítkem na pružinku co je nahoře na víčku. Je to takové dost primitivní, kamarádi mi říkali že poměrně zastaralé, ale je to funkční. Dýmky kouřím přes dvanáct let, síla zvyku.


    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    HARAKOCZKA: a zkušeností...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PNXNTDD: to že tím moc neproteče, jsem usoudil vzhledem k tomu, že většina nemá moc velký výkon.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PNXNTDD: tvarem :-)
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    HARAKOCZKA: V čem se e-dymka liší od normální e-cigarety ?
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEVILL: moc ne. Ale já před tím kouřil ochucené balené cigarety, tak mi to vcelku vyhovovalo už od začátku.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HARAKOCZKA: no, asi ne...jako já to zatím kouřil tak nějak občas, spíš jsem zkoušel funkčnost a pár příchutí (tabák to teda moc nepřipomíná, spíš nějaký aromatik) "ostrý provoz" jsem plánoval že začnu až si nebudu moct zapálit v hospodě normální fajfku...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    HARAKOCZKA: dobře, když přiškrtím airflow a jedu to jako mtl. U dl tak 2 dny.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEVILL: a tak tím zas tolik liquidu neproleješ, ne? Mně u Kamry k1000 plus stačí 10 ml na cca 3 - 4 dny.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HREBICK: bohužel ano, slyším o tom prvně, já si teprve před dvěma měsíci pořídil e-dýmku jako takovou přípravu na protikuřácký zákon...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    NEVILL: Co myslíš konkrétně? Nebo o tom slyšíš prvně?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HREBICK: No nazdar, to si teda zase něco vymysleli... :-(
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    CRUSHEER: do soboty?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ok :)
    (3) Prostor, s výjimkou prostoru uvedeného v § 8 odst. 1 písm. c), nebo dopravní
    prostředek, kde je používání elektronických cigaret zakázáno, je osoba podle odstavce 1
    povinna u vstupu označit zjevně viditelným textem informujícím o tom, že v tomto prostoru je
    používání elektronických cigaret zakázáno. Tento text musí být pořízen v českém jazyce
    černými tiskacími písmeny na bílém podkladě o velikosti písmen nejméně 1 cm
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    A jak je to s tim zakonem o max objemu liquidu nebo bazi? Do kdy nakoupit zasoby?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: děti mají jiný chute, chutna jim neco co nám treba uz ne. Děti jsou vynalezave jak se k něčemu dostat ale uz neřeší to ze je to spatne tolik rozumu nemají. Rozvíjí se.
    Často děti jako me odradí nehcutna chuť a nevolnosti. Nemyslím si ze by je to odradilo jen z10%.
    Spis ai myslim ze to je nejaky volební a riditelny tah postaveny na tom co jsem psal.

    WOLFGAR: jojo na tech věcech se píše keep away from children, pripadne to vynesli média a politici to využiji ve vlastní prospěch jako všecko navíc je organizace která hlídá kvalitu hraček pro děti i kvalitu výrobku coz je fajn aby hlídali i zařízení co si dáváme k puse apod. Ale jak jsem psal i ja s tim nesouhlasím aby to bylo v 10ml. To je demence.
    WTK: děti vymysli cokoliv kravského aby jen blbnukly zname se z dětství.
    NEVILL: trochu měli o tom více přemýšlet. Hlavne jde. Oto ze ke spalování dochází i ve vodnici. Zase ale kdyz si vzpomenu na nás sraz kde jsme zahulili 2patrovou restauraci a jak se lidi obraceli dole u vchodu up kdyz se na ne vyvalil dym.. těžko rict.
    ZVIRATKO: ja se radeji vždycky ptám jestli jim to vaši nebo ne.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ROFL.
    Vsude kde je zakazano koureni nejen, ze musi byt cedulky "koureni zakazano", ale jeste spesl tabulka "pouzivani elektronickych cigaret zakazano".
    Za chvili nebudou muset podnikatele malovat, jenom bude stacit otrit tabulky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam