• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: Origo. Nejvic me sere ze tam nejde upravovat rucne odpor jako u Aliena takze TC je nepouzitelny kdyz to zacne cist neco trochu jinyho nez kolik to ma. Spis to vidim na vybehanej nejakej kontakt nebo neco podobnyho, protoze na zacatku to fungovalo naprosto perfektne.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Firemni software nebo liska? Ja jsem s posledni verzi lisky narazil na problem u obou predatoru, spatne nacitani odporu a hlaseni "atomizer short" no myslel jsem si, ze je chyba v te 510ce i kdyz mi prislo divne ze to zacalo u obou nastejno i kdyz jeden mam skoro dva mesice a druhy jen par tydnu tak jsem nahral zpatky wismec software a nacita odpor a zase funguji bez problemu. Tak nevim jestli jde vazne jen o softwarovou chybu nebo jestli se proste jen puvodni software se zhorsenou vodivosti u te 510ky lepe vyrovnava. Asi u jednoho zkusim tu 510 vytahnout i kdyz zatim obe drzi dobre a vlepit dovnitr vodivym lepidlem a uvidime jestli se situace zlepsi, ale stejne asi s dalsi objednavkou vezmu z FT par novych 510 a proste je vymenim vsechny.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak hlasim prvni problem s Predatorem
    meri o 0.03-0.05 Ohm vyssi odpor nez ma atik. To by samo o sobe nebylo tak zly, jenze v TC rezimu to znamena, ze nastavenych 140 stupnu je ve skutecnosti 220 a jeste to promerovani neni konstantni, takze to chce kazdou chvili upravit :/
    WTK
    WTK --- ---
    HARAKOCZKA: jasne, dik.. na to misto sem koukal.. tak to ho musim vymenit za novej, tenhle se vytah ze odtamtud vypadava
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WTK: je tam pro něj místo pod přívodem liquidu.




    WTK
    WTK --- ---
    muzete mi pls kouknout do moradina 25 kam patri to nejvetsi tesneni? mam tam jedno u zavitu a objevil jsem tam vypadly o neco vetsi, zhruba jak prumer vrchni casti, ale kdyz ho dam mezi ni a spodni, nejde uplne dovrit zavirani vzduchu
    WTK
    WTK --- ---
    ZVIRATKO: jo to meli ve vegas vsude...
    NO SMOKING
    NO VAPING
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Z ciny se vesele pasuje i do Turecka kde jsou ecigarety zakazane uplne takze bych to nevidel tak cerne. Normalne kdyz neco objednavate napiste do poznamky at na balik nepisou nic vaping related. Nejake objednavani jednotlivcu je kazdemu ukradene, budou si hlidat podnikatele.

    Co se tyce omezeni do 2ml prakticky ano, ale podle prohlaseni na vapeshow nasli nejakou klicku v tom zakone jak to obejit. S nejvetsi pravdepodobnosti budou atiky vetsi nez 2ml prodavat jako zarizeni neslouzici k pouzivani s nikotinovou naplni. Vlk se nazere, koza zustane cela. Zkratka kdyz nekdo vymysli absurdni nesmyslny zakon tak ostatni zas vymysli jak ho obejit a tak porad dokola.
    JIKE
    JIKE --- ---
    PABLLO: no koukni i na shopy co neni uz k dostání a co je vyprodány.
    TPD Vaping Laws UK - 2017 Regulations - CigElectric
    https://cigelectric.co.uk/tpd-vaping-laws-uk-2017-regulations/
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    JIKE: Tak googluju, a o omezení tanků do 2 ml píšou akorát v tom tvým odkazu. Jestli to není nějaký starší návrh směrnice, co neprošla. Ale možná špatně hledám.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CUBICULA: kazdy bude diky změně teploty kondenzovat. Ale kde te to nemusi trápit je OBS engine kuprikladu. Tam to zůstane uvnitř a půjde to do vaty (kterou to jako ostatni atiky za cas zadela bordelem) ale nepotece to airflow dole (žádný neni) ma horni a ma dobrou chut
    JIKE
    JIKE --- ---
    PABLLO: no nejen to, jeste take dovoz registrovaných produktu. Neco ve smyslu ze to co je novinka bude u nás az za půl roku na e-shopu jako novinka. Je tam nějaká půl roční lhůta nebo co. (I módy) Nechci malovat na zeď cokoliv ale je jen asi otázkou času než se upraví shipping to EU. Tohle je diskutabilní téma. Protože z činy to doufam zatim půjde objednávat.
    Dalsi výhodou je, ze si e tank si objednat s 2ml ale pak si k tomu das do košíku extender na 6ml treba :-)
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    JIKE: Počkej, TPD omezuje i objem tanků? Tak to už je slušná demence.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zákonné omezení nabídky e-cigaret a náplní (od 3/2017) E-cigarety-shop.cz
    http://www.e-cigarety-shop.cz/zakonne-omezeni-nabidky-e-cigaret-a-naplni-od-3-2017/t-356/
    JIKE
    JIKE --- ---
    Ja v klidu dam 30ml za den na dl. Na MTL tak 6ml
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    BTW. už někdo vymyslel tank, kterej nekondenzuje? :)
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    HREBICK: Mně na tom zákoně nejvíc sere, že produkuje doslova desetkrát víc odpadu.Kupuju 100ml lahvičky. No a teď jich musím koupit 10. Plus v každý lahvičce zůstane zbytek liquidu. Retardi.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PNXNTDD: Já se v tom zatím nijak zvlášť nevyznám, pro mě byl důležité ten tvar dýmky a klasický "fishtail" náústek, kouřím to v podstatě stejně jako dýmku takže to ani nijak zvlášť nešlukuju. Ta moje vypadá takhle, kupoval jsem to v prodejně Eliquidpraha.cz, je to v podstatě levná dýmka z fabriky BPK v Proseči na kterou je napasovaná ta elektronika, baterie je v tabákové komoře, kontakt se sepne tím tlačítkem na pružinku co je nahoře na víčku. Je to takové dost primitivní, kamarádi mi říkali že poměrně zastaralé, ale je to funkční. Dýmky kouřím přes dvanáct let, síla zvyku.


    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    HARAKOCZKA: a zkušeností...
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PNXNTDD: to že tím moc neproteče, jsem usoudil vzhledem k tomu, že většina nemá moc velký výkon.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    PNXNTDD: tvarem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam