• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: + akuální stav (.

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Musím se pochlubit takřka fosilním nálezem u mě v šuplíku :c))

    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: jen mne napadlo pokud pracuješ jako pilot tak ti to nepomůže :-) Výrazné změny tlaku = leak. apotřebuješ aty s juice flow control :-)
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: kazdopadne diky, zkusim to teda zavirat behem plneni a dam vedet jak se to vyviji
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: jo nemotam si, kupuju tyhle
    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: Před plnění pootoč tim spodkem - to by mělo pomoci... hlavičky - používáš pokud si nemotáš spirálky ale kupuješ si tohle:
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: coze pokud hlavicky?? a vzduch nezaviram, to sem netusil ze se ma??
    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: pokud hlavičky a zaviraš airflow při plnění - reklamoval bych ho normálně to nedělá
    pokud rba máš málo vaty
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JIKE: :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: ty vostudo :-) delal jsem na to kdysi recenzi a test a celkem jsem si pohrál. Ma svy pilusy a minusy. Shrnul bych to neco mezi Tfv8 a griffin.
    Spodni deck ma u centrpinu vyvsen a nemusi obcas sedet a hreje je s kovový naustek. Set je skvely a ko ten novy a huli slušně a chu taky. Osobně bych bral spis Tfv8. Avšak tento ma výhodu single. Coil decku... https://youtu.be/IdV5SwNB-fE
    SAKALICEK: vaporesso veco oné atomiser. Cca mesic vydrzi hlava na 70/30. Čistší Liquid moc ne slazeny.
    ZERO
    ZERO --- ---
    JUDE: jo melo III
    JUDE
    JUDE --- ---
    ZERO: a co tam máš za aty? Melo III co je v sadě?
    ZERO
    ZERO --- ---
    cus
    chtel sem se zeptat, mam nejakou dobu eleaf pico mega a cas od casu mi protece liquid skrz spodni vzduch, nekdy vice nekdy mene...nejaky info proc se tomu deje?
    diky
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    SAKALICEK: možná kdyby byl kluci tip na nějakou menší keramiku. To by bylo taky fajn :)
    ď
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    Ok, díky, dám ji tam 5%.
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    Klucí hulí tady někdo přes IJOY Limitless XL?. Zajímali by mě vaše poznatky případně kritika :)
    WTK
    WTK --- ---
    on vg sam o sobe vaze vodu ze vzduchu, takze se i da rict ze cim dyl ho mas, tim vic vody v nem bude:)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: na vodu nikdo alergii nema :) mozna neni spatny ji tam trochu pridat, prece jen se v tom snadneji vsechno rozpousti nez ve VG a jako nosic chuti bude taky lepsi

    PABLLO: V nekterejch liquidech je i 15% vody a pak je to ridsi nez VG. Napriklad takovej Johnson Creek (tfuj tfuj, uz nic dobryho nedelaj) byl ridkej jako voda prestoze byl PG-free.
    Bacha, je potreba pouzit destilku, normalni voda zanese spiralky vodnim kamenem a dela takovy osklivy slemy...
    Ve VG co jsem bral z lekarny byla taky voda, tusim ze 5%, bylo to trochu ridsi, chutnalo to uplne stejne.
    JIKE
    JIKE --- ---
    PABLLO: nekdo zde ano co si pamatuji nebo daval. Ja osobně ne. Uz se snažím co nejvíc VG pro určitě typy liquidu
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    Prosím vás, když mícháte bázi z produktů od Fichemy, přidáváte do ní i trochu demineralizované vody nebo je to podle vás zbytečný? V komerčních bázích často bývá, co jsem guglil, tak údajně kvůli snížení hustoty a s tím spojeným rychlejším zráním, což se mi zdá krapet podivné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam