• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: neda se tam parkovat, takze pro me mrtvy misto :P
    za chvili vyrazim, v 5 me cekejte :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    ZVIRATKO: super! divim se ze vubec..si nehlasoval...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja dorazim o chvilku pozdeji...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Start v 16:00! ;-) Vapebar kavarna Estetika Borivojova 2422/15 kousek nad Olsankou a pod Zizkovskou vezi ;-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Tak vobludy kdo dorazite? :-) ja twm budu jen na2hodinovy skok a vezmu jak Perino celou serii na ochutnani (do-ochutnani) a moje nové dobroty asi 9 na ochutnavku. Tak at je účast vhodná protože Perino je sice uz sehnat else jen ze zahranici, ale uz pak nebudou je tam na dne jak jsem kdysi psal. :-)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NEVILL: odchytili to, rek jsem ze je to bez nikotinu, nazdar, to nikdo zkoumat nebude pokud to neni paleta
    a kdyby to bylo deklarovany v cene $20 tak je to ani nezajima...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    ZVIRATKO: neodchytí to celníci? mám takhle nedobré zkušenosti s dovozem dýmkového tabáku z USA a Švýcarska a liquidy jsou ve stejném režimu...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ze zahranici (mimo EU) normalne liquidy prijdou
    dneska mi prislo 240ml 3mg liquidu :)

    z EU do zahranici (mimo EU) se taky posilat muze

    v ramci EU je to omezeny a nikdo kdo nechce dostat pokutu nemuze poslat vic jak 10ml lahvicku liquidu s nikotinem - tzn. jde poslat treba 60ml bez nikotinu a k tomu 10ml 20mg baze....

    at zije volny trh, paradoxne je volnejsi kdyz v EU nakupovat nebudu
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    TEEPEK: Oficialni cestou uz vetsi baleni liquidu nez 10ml nekoupis. Pokud bys mel v nejakym z tech obchodu znamyho, nejspis by ti to pod pultem dokazal sehnat ale aby to bylo oficialne na webu a posilali to, za tu pokutu to nikomu nestoji.


    TEEPEK: Pokud se nepletu, tanky s vetsi kapacitou se na trh nedostanou ale ty co uz se prodavali budou nadale k dostani. Ale tohohle bych se nebal, myslim si ze vetsina vyrobcu bude prodavat nejaky extension kity, ktery ti zvetsej kapacitu tanku (pripadne se mluvi o tom, ze by ty tanky byly urceny k vapovani beznikotinovyho juicu a tak by se na ne tohle omezeni nevztahovalo) ale z ciziny si budes moc vetsi objednavat i nadale.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Dál jsem chtěl poprosit o radu kam pokračovat od Smok Osub TC 40. Zvykl jsem si na dobré podání chuti a přemýšlel jsem právě o nákupu většího tanku... Tak jestli mám kvůli nové vyhlášce pospíchat nebo jak... Ještě jednou díky za tipy.
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Ahoj lidi, mohl bych se zeptat, zda tu má někdo z vás srovnáno, jak je to s nákupem e-cigaret po 20.5.? Co jsem se dočetl, strašili, že bude omezená kapacita tanku na 2ml či co. A neví někdo kde sehnat ještě "staré" balení bází? Někdo je přece musí mít ještě na skladě. Díky za info.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: to je jenom velky, ale nema to ani tak velkej tank... a chci RTA

    asi pujdu do toho Aromamizeru
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: co ijoy V12 + ego Reba na single? nice to je 28mm, ale ta bra je na men spirálky tan do 3mm... a dýlka tan na 4otočky...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    zatim nejlepsi co jsem nasel je Aromamizer Plus, akorat se mi moc nelibi...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    hledam DIY tank, idealne 30mm
    co existuje? poradte, moc toho najit nemuzu

    idealne jednospiralkovej, s co nejvetsim airflow
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    ZVIRATKO: Hah, samozrejme ze jsou, ty neznas nkon? :D Je to primy distributor baterii pro vetsinu evropy, odkud myslis, ze to berou ty shopy co to pak prodavaji za 300/ks tak aspon vis kolik jsi jim prispel na marzi ;)
    Nkon ma tu vyhodu, ze ti to za 9 ecek poslou primo z holandska i jako maloodberateli (jen jim musis potvrdit, ze si je beres na sve riziko a vis ze baterky jsou nebezpecne) plus jako dodavatele maji prave jeste o dost nizssi ceny pri koupi celeho paklu (10) nebo kartonu (50-200 podle znacky)
    NKON | Sony Konion US18650VTC5A 2600mAh - 35A
    https://eu.nkon.nl/sony-us18650vtc5a-flat-top.html
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    WOLFGAR: 150/kus? to asi nebudou originaly...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Ona da podstatne vice, 20A je limit kontinualniho vybijeni, je to jen hranice ktera se pouziva pro 100% bezpecne pouzivani treba v pripade, ze by u modu doslo treba k zaseknuti tlacitka a i tam ti to chip po 10s odpoji.

    V modernich modech netreba moc resit ale je na to velmi jednoducha a efektivni kalkulacka http://www.steam-engine.org/batt.html
    Krome bezpecneho pouzivani baterek se z ni dozvite i na jaky vykon vam jak dlouho ty baterky vydrzi. Na to ji pouzivam nejcasteji ale je pravda ze u Cricketa uz si u tech nizssich odporu i zkontroluji na kolik voltu to muzu maximalne nastavit

    Nicmene protoze HG2 i prez svou odolnost pri spatnem zachazeni maji porad realne namerene jen 18A pri kontinualnim vybijeni v teplotni norme kterou si Mooch stanovuje pro bezpecny provoz zacinaji byt posledni dobou mnohem oblibenejsi prave VTC5A na ktere chci treba ve svych seriovych potenciometrovych modech take presedlat, s kapacitou jen o trochu mensi nez ma HG2 zvladaji bezpecpecnych 25-27A

    Stale plati ze je budu objedavat kdyby se nekdo z Prahy ctel pridat a vyzkouset, chci jich dohromady vzit alespon 10 jsou pak o dost levnejsi. (I s postovnym asi 150 za kus)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    HREBICK: cim vic dratu tim vic chuti, ale tim vic hrozi dry hit. Ja kdyz udelam treba 12 otocek tak uprosred po chvili upalim vatu, na 8 otocek v pohode - proste to nestiha sat tak daleko.
    Lepsi je udelat tlustsi coil, jenze na to je potreba zase sirsi zakladna :)
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NEX28XZ: rekneme pro jistotu ze baterka da 20A
    tzn. pri napeti 4V da jedna baterka 80W
    dve baterky tim padem daj 160W
    na odporu vubec nezalezi, jen na vykonu

    ale kdyz ty baterky budou vybity (tusim ze Predator jede do 3.2V s origo firmware) tak mas limit na baterku uz jen 64W = ~130W celkem

    realne ti tyhle baterky asi nebouchnou, leda bys v jednom kuse jel 200W s vybitejma baterkama, ale tam uz spis klesne napeti a nepusti te to
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Pet kilo od nekoho jsem myslel, nebo tech 35$ z GB no.


    NEX28XZ: Nemusis, regulovanej mod si to ohlida sam, jen sleduj jestli se ty baterky nejak moc nezahrejvaj ale HG2 jsou jedny z nejbezpecnejsich baterek na trhu takze bys nemel mit problem.
    Co se tyce spaced coils ono to platilo u obycejneho dratu, u komplikovanejsich dratu je to z me zkusenosti uplne jedno protoze tam uz mas toho pvrchu mnohem vice a clenitejsi a ten drat k sobe stejne primo nedoleha navic u vetsich spiralej jsi rad ze na sirku postu udelas co nejvic otocek aby ti vysel nejaky rozumny odpor takze to ani moc roztahovat nechces. Jediny atik kde pouzivam spaced je Iron Maiden ktera ma 30mm a ty posty jsou od sebe asi 25mm :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam