• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: :D myslim ze proto na webu nemaj oteviraci dobu a nic, 30ml by nemeli prodavat, jeste ze to neni obchod ale klub e-kuraku :P
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Jestli to neni nejaky vyluh ci tak. Čajové lístky take obsahují trochu oleje. Nebo netusim. Ale neměli by psát u nq lahvicky složení podle nejaky směrnice?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: chutna to jako Chai Tea Latte :)
    ale zajimalo by me co tam je nestandardniho, vsechno to strasne "masti", ale neni to nejaka suspenze oleje (to uz jsem taky videl)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: To neznám :-) jak to chutná? ale u me mas jeste nejaky dobroty jako citronový koláč a horka čokoláda-cheery kuprikladku :-) Vcera jsem navic sdelal skoro všecky lahvicky příchutí uz tam kolikrat bylo na dne... tak jeste neco bude za 2 mes taky. (A karamely)
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    ZVIRATKO: Na Zomatu píšou 15-22 každej den. Na Googlu to upřesněný nemaj
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: me moc chutna Thai Bobba, doufam ze toho maj aspon litr :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: Bezva :-) maji tam nejaky jeste 30ml co jsem koukal...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    JIKE: nakonec jsem nasel na jejich FB, maj tam cislo i oteviraci dobu :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEX28XZ: jj novější to dealt prý nemaj ale me to padá všecko na zem často. Musim dávat pozor...
    ZVIRATKO: HREBICK bude vedet nenašel jsme ani kontakt
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    ZVIRATKO: To je asi pravda, on bude taky rozdíl ve vysoký 22mm a v mejch nízkejch 25mm. Každopádně já si myslim že to běžnym používánim fakt nevytrhnu ale uvidíme časem.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    Jak maj otevreno ve Vape baru? Chci se tam stavit pro nejaky liquidy...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    NEX28XZ: staci atik co nesedi naplocho na modu, tim to vylomit pujde
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    JIKE: Hele já s tim center pinem fakt problém nemám a nikdo tady pokud vim, jako pokud se k němu chováš slušně tak se ti to ani stát nemůže běžnym používánim. Já teda neměnim 10x aťík denně ale i kdyby tak si nemyslim že by se začal vůbec vyklat. Ten center pin se může povolit jen po nějakym specifickym pádu nebo když v kapse/batohu nějak pod hroznym tlakem na tank tlačíš jako kdybys ho chtěl vylomit do strany. Navíc jsme se zvířetem mluvili o tom že to asi byla jen první serie. A to co dělá týpek na videu fakt běžnej člověk nedělá že by chytil za atomizér a tahal ho směrem od módu. Karma skvělá, jedu dual na 70w a chuť mi přijde skoro stejně dobrá jako ten single na 50w na Avocadu a mraky jako hovado, dneska jí vyzkoušim přestavit na kapačku. Jedinej mínus je právě to že prostě neni nikde k sehnání keramickej blok aby jela na single ani na to neni prostě dělaná... spousta vzduchu a náústek jak kráva.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Svoboda nebo normalizace? Takhle lidé bojují proti zákazům a omezování
    https://www.stream.cz/...17868-svoboda-nebo-normalizace-takhle-lide-bojuji-proti-zakazum-a-omezovani
    JIKE
    JIKE --- ---
    Kez by opravili starej Predator takto

    Sinuous P80(Mini Predator) 510 Torture Test I Wismec
    http://www.youtube.com/watch?v=nbiLyWd8Bgg



    NEX28XZ: zazitky? :-)
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Karma přišla! Nejvíc se k tomu predatorovi hodí... ještě čekám na černý sklo.

    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: tak logicky ano. Ale jsme limitovani materiálem, baterkama, prostorem.

    Jednu, nejednu fosilií tu mam :-)

    Ale slo mi spis o pohled na to co by bylo idealni a kde je pak limitace. Ask je otázkou jestli to co je nestačí :-) za me by bylo dobrý mít jádro z cca 5-6 42- 48GA a omot s 42-48GA. Max využitelný prostor s minimální tloustkou. Ale bud by to musel byt nichrom a nebo jádro z nerezu a omot kanthal. Netusim jaký by byl odpor ale využitelnost velká. (Povrch,vykon, výhřevnost, velikost částeček výparu, velikost).
    Pak jen počet coilu bude násobit vzhledem k výkonu výpar i chuť i spotřebu všeho.
    Ale pak to chce hodne savý material...
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    ZVIRATKO: Já tomu rozumim že je ten odpor jedno ale zas asi neni tak jedno že by mohl bejt 0,03. Proč by byl nesmysl nad tim přemýšlet, jen hledám styl kterej mi sedí nejvíc a hodnotim plusy a mínusy ale ne v hlavě ale tady s váma abych věděl i jinej názor a taky nic neposral.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    fakt to hrozne motate s tim odporem
    je UPLNE JEDNO jakej je odpor
    zalezi jen na VYKONU

    nebo tu snad nekdo kouri ve VV modu na nejaky fosilii? :)

    NEX28XZ: logicky - kdyz bys mel 100W s dual coilem tak se single coilem tomu odpovida 50W aby ten coil delal stejnou praci, stejne se zahrival atd. Samozrejme se single coilem mas nejspis tu spiralku lip chlazenou, pripadne lip zasobenou liquidem, takze tam muzes dat vic.

    Ale je celkem nesmysl nad tim premyslet, kazdymu sedne neco jinyho a v ruznejch atikach ruzny buildy ruzne fungujou - ja na single coil nedam dopustit, dual mi nikdy uspokojive nefungoval.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    JIKE: Takže když si to vezmu logicky... teď jedu 50w na single fused clapton (3x26+32) 0,3ohmu a alternativa se stejnym nájezdem by byla 100w na dual 0,15 ale už by to bylo dvojnásobně horký, dvojnásobně páry a dvojnásobně rychlejší vybití baterky, je to tak? Kdybych ale zase jel 50w na dual 0,15 tak stejnýho efektu/chuti/páry jako 50w do singlu nedocílim což je zvláštní. Další alternativa se stejnym nájezdem by byla dual kterej má polovinu otoček než tahle spirálka na single což píčovina protože odpor by byl nesmyslnej. Z čehož mi vychází že single coil build je (pro mě překvapivě) dost specifickej a hodně mi sedí. Člověk by si řekl že je to prostě polovina dualu ale on je to vlastně upe jinej druh vapu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam