• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: O 10ml ted diky TPD nebude nouze, ale me jsou take celkem k nicemu protoze nejmene micham 30ml, jedine vyuziti je brat to na srazy kdyz chce nekdo neco odlit.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: no mam tu asi 100ks 10ml :-D ja bych taky rad větší prave...
    bezva tak nějak tak bychom mohli.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Udelal bych treba za 14 dni klidne jeste jeden neofiko a pak uz mozna nejaky vetsi ofiko. Kazdopadne delam ted revizi vsech svych michanic takze pak dotahnu vse co neni spatne ale ne uplne podle moji chuti a necham to volne k rozebrani (idealne vymena za prazdnou lahvicku potesi) protoze mi behem par dni prijdou nove aromata tak musim udelat misto na dalsi michanice ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    NEX28XZ: musíš o ochutnavat holt :-) jinak nemam
    NEX28XZ: na příští sraz beru tabakovky nejaky hodne vic než rok ulezely takze Hřebík ochutnama můžeš taky.

    Tenhle byl takovy neofiko Ad-hod Příští ofiko dame do záhlaví.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Jinak mě napadlo že jsem vlastně nezkoušel žádný tabákovky. Tak jestli bych mohl poprosit na příští sraz kdyby mi někdo přinesl něco na košt. Na tenhle sraz bych dorazil ale nestihl sem si ani přečíst že nějakej je a už bylo po něm. :D
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    Hoši tak Holy Blueberry od Angel Flavours výborná příchuť. Měla by to bejt borůvka na nějakym dezertovym těšte (já z toho cejtim spíš takovej jemnej borůvkovej jogurt úplně minimálně nakyslej) V každým případě mě fakt chutná máloco (přes 100 příchutí rozhodně ochutnáno, chutnaj mi dohromady tak 4 který točim... proto sem většinu na srazu rozdal). Ale Holy Blueberry... must vape. Má někdo tip ještě na něco dobrýho od Angel Flavours? Jen pro info tady seznam těch ostatních čtyřech co jsou u mě top:

    Capella New York Cheesecake v2
    The Fuu Flapjack
    The Fuu Neckbreaker
    Egoist Strawberry Ice Cream
    JIKE
    JIKE --- ---
    už jste někdo měl?

    Jam Monster Strawberry E-juice with 100ml / 3mg -$24.74 Online Shopping| GearBest.com
    http://www.gearbest.com/e-liquid/pp_619931.html

    JIKE
    JIKE --- ---
    NEVILL: take pat dora příště :-) kluci se fakt snažili :-) (Hřebík fotil :-))

    příště vezmu snad stativ a uděláme samospušŤ :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JIKE: slušnej kouř :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: jo a kdo nemá rad capellu jde to nahradit TPA :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    Jinak kdo by chtel dobrý recept na léto je modrá malina s citronem :-) fresh i non fresh
    Starší recept ale moc dobrý :-) na konci je souhrn... chvaleny recept

    Michani Liquidu Berry Lemon Fresh 2 recepty v 1
    http://www.youtube.com/watch?v=6jqYktLWMWc
    JIKE
    JIKE --- ---
    Včerejší setkání, které původně mělo byt jen ve 2 lidech jako předání :-)

    JIKE
    JIKE --- ---
    Diky dneska všem za příjemné posezení :-)
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: dal jsem 3.5 spirálku a jinou vatu a celej dnešek v pohodě. ještě jednou díky.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    kdo jdete na sraz, vemte pls nejaky draty co mate, idealne treba ni200, nife nebo neco co funguje na TC... budu zauzlikovan :) dekuji
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: :-D ses rychlík teda! Tak se aspon na neco těsis :-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Uz je objednanej :D Ja na cekani moc nejsem, stejne mam v planu zbavit se nejakych starsich atiku co uz nepouzivam tak se to protoci. Ty Sireny bych nejspis klidne strelil kazdou za litra kdybych chtel, je o ne zajem a uz se nevyrabi.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Tak počkej pak na konec roku co bude :/) pod stromek..
    ono bude fakt porad neco a neco.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    WOLFGAR: A na Cvaporu za 21$... no fajn, tak ale fakt posledni nakup...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Prekvapive u nekterych kousku mam lepsi chut pri bocnim AF nez spodnim, ale idealni je kombinace obojiho, zitra ti ukazu moje RDTA chimery.

    Jinak s tim RDTA 5s je to v haji... na FT ho maji za 22$ a kdybych neprosvihnul vcera slevu mohl byt za 20...
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Jj :-) ja prave nosím atiky tak ruzne tedy spis bych to musel jen doma, ale nějak mi na nich osobně jen par věci proste nevyhovuje jak na tanku. Ale. Chuť je hodne na tech se spodním airflow souhlas Cool.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam