• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Jo meloun jsou zkoušel v tomhle no a nějak už nedávám to množství dýmu

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Od Avorie, me prisly ne jak mydlo ale trochu takove parfemoidni, ale po namichani s limetkou docela jdou, docela me to prekvapilo protoze ostatni ovoce maji fakt dobre (ta jahoda je taky od nich a ta mi chutna, jen jsem ji na sebe namichal trosku slabou) Hele co ti nebude chutnat klidne vylej, stejne je to z prebytku ktere mam v planu rozdat na pristim srazu protoze me to nejede ale nekomu to treba bude chutnat (a treba ten zlutej meloun co jsem ti posilal mi hrozne chutna ale skrabe me)
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Jednou už jsem něco takového měl :D a byla to tuším ostruzina od FA
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Prosimte ty Lesni plody od koho jsou ? protože to chutná jak mýdlo
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Zkus to, kdyztak namotam Hurricane a ukazu par fotek jak jsem tam daval vatu ja, ten vnitrek ma stejnej jak Rose, akorat ta uz na me mela moc utazeny AF a Hurricane je volnejsi.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Otočít by se neměla dával jsem si pozor a zavrel jsem ale možná to chce chvilku :) při siren 25 mi taky chvilku prochcalo a pak cajk
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Staci si uvedomit jak ten atik funguje a davat si bacha aby jsi tu kotelnu neprotocil a melo by to byt v pohode. Kdyz chcije je to proto, ze tou kotelnou otocis a vytahnes tu vatu ven. A nezapomenout zavrit privod liquidu na plneni, klasika. Ja z ni bez proteceni pak vytahnul asi tri tanky, chut super.
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Zase chcije jak malé děcko :((
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: No tak zatím cajk :) tak uvidme jak se to zachová Zachvilku


    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: No neměl jsem moc čas si s tím ještě hrát nějak víc :D Zachvilku budu doma tak dam pak vědět
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DAVEOV: Je to stejny system jako u Hurricane - kdyz tam das te vaty malo a tu zakladnu protocis tak se ti ta vata dostane mimo drazky. Me se nejvic osvedcilo dat tam te vaty vic a pri zasroubovani si dat pozor abys to neprotocil, ale jde nacpat i kolem dokola, neboj se toho ona zasobuje dobre i kdyz das vaty vic a pak hlavne nezapomenout ze otacenim drip tipu se reguluje juice flow takze pred nalitim liquidu zavrit a pak pomalu otvirat podle potreby.
    REY
    REY --- ---
    DAVEOV: Nedari se mi ho rozebrat, nemam v praci kleste...
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    REY: Pak mrknu díky :) nemáš nějaké foto ?
    REY
    REY --- ---
    DAVEOV: Ja to delal podobne jako v tomhle videu https://www.youtube.com/watch?v=DE-1A1l6wYw akorat jsem tu vatu do tech dvou vyrezu vic nacpal
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    REY: No tak v2 jsem neměl, ale tohle je masakr absolutně netuším jak to tam dat aby to neteklo tak ale na to nějak přijdu akorát si musím zajít koupit vatu
    REY
    REY --- ---
    DAVEOV: Me v3 prisla oproti v2 docela v pohode...
    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    Tvl ta rose v3 je silena na namotani :/ vůbec si nevím rady
    JIKE
    JIKE --- ---
    ___!!! jen pro zajímavost jsem dneska koukal na leták z Conradu co mi poslali a mají tam redukci z micro usb na Lightening za cca 650Kč, (aliexpress asi 2-3$), ta marže je hrozná a šílená, takovej malej cecik to je..
    no proč to říkám:

    bacon cotton vašenaše 180,- : https://www.vasecigareta.cz/produkt-1364-cotton-bacon-v2.html

    bacon cotton FASTTECH 3,5$: https://www.fasttech.com/products/0/10019357/4045500-authentic-wick-n-vape-cotton-bacon-v2-0-for-e

    takže hodně hledat, než někdo něco koupí, pokud nespěcháte, raději si kupte 2 za stejnou cenu 2x vaty tolik z fasttechu. a sdílet tady :-)

    DAVEOV
    DAVEOV --- ---
    WOLFGAR: Už to je doma :) díky

    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HOUMLES: Rekl bych ze kdekoli protoze Nautilus 2 ma hlavy uplne stejny.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HOUMLES: já myslím že nějaký hlavy mám, ale jistý si nejsem, že jsem k tomu, mám je od Zvířátka. myslím k aspire Nautilis. vypadají jako k tritonu, ale jsou měnší. asi takto

    Aspire Nautilus BVC Cotton Coils (Pack of 5) - $9.95 - WORLDofVAPE's VapeShop
    https://www.vapeshop.com/aspire-nautilus-bvc-coils-pack-of-5/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam