• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    JIKE
    JIKE --- ---
    ZVIRATKO: já nějakou mám minule jsem měl nějaký kroužky, ale mám jen malý ale kouknu se ještě.
    WOLFGAR: mám ale jsou oholený :-(
    WOLFGAR: jop, drahá čína. zlatej windforce
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Jo mam prosbu, ti z vas kteri se chystaji zitra na sraz - mohl by jste nekdo vzit sadu malych hvezdickovych sroubovaku? Potrebuju rozebrat Primo a samozrejme sada kterou mam ma nejmensi o jednu velikost vetsi nez je treba.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    FERDA_MRAVENEC: to nahrazuje ten originalni algoritmus klasickym PI(D) regulatorem. Rozdil je v tom, ze tenhle muzes nastavovat, takze to jde vyladit tak ze to misto +-10C bude drzet teplotu presneji. Realnej rozdil jsem nepozoroval :)
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    Nakonec to vyřešilo u nastavení materiálu zaškrtnutí volby "použití PI regulátor"...sice popravdě nevím, k čemu to slouží, ale chod se umravnil....
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: No prave proto to rikam, kdyby u Fumytechu ty ceny odpovidaly kvalite tak ani nehlesnu, ale ve skutecnosti je to standartni lepsi cina srovnatelna treba s Geekvape nebo Wotofem jen za trikrat tolik.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: zeptej se Hřebíčka :-/

    ted toho vyšlo dost novýho, jako novej Cuboid, kterej je jako G-priv apod...
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: To by me zajimalo jak rychle se to kormidlo ulomi na verzi za dva a pul litru :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    $99.00 Authentic Fumytech NAVIGATOR BX CL RTA Rebuildable Tank Atomizer - triple glass tubes (3ml/4.5ml/6ml) / 0.22ohm / stainless steel / 25mm diameter at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/products/3028/10029753/8317500-authentic-fumytech-navigator-bx-cl-rta

    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: to už mi někdo říkal :-) jo, ale aby to mělo taky nějaký kladný účinek.
    WOLFGAR: mě to dělalo na předposlední verzi, kde to nečetlo nějak korektně odpor - to co to dělalo Tobě, a řešil jsi to dvouklikem. Poslední verze mi to nedělá. spíš asi jak na kterym zařízení. přijde mi na predatoru missfire, ale na cuboidu to nedělá. Tak nevim
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Neblazni ve snemovne lordu se netleska. Je tam slyset smesice souhlasneho a nesouhlasneho bruceni, samzorejme ze si pravdou pratele z tech co se to snazi protlacit neudelal. Ale je krasny jak fakt behem tech 8mi minut rekne naprosto vsechno co je mozno k TPD rict.

    FERDA_MRAVENEC: To mi AF delala na Primu i Predatorech, nainstaloval jsem posledni testovaci verzi a uz se to skoro nestava, nastav si reload atomizer na nejakou kombinaci tlacitek co si zapamatujes a to problem vyresi. (ja mam tusim fire a minus)
    JIKE
    JIKE --- ---
    FERDA_MRAVENEC: zkus: minimal supported coil resistance is 0,05 Ohm for all modes. However, we do not recommend using coils with resistance lower than 0,10 Ohm in VW mode full time. The removal of the limit will help you when you burning new coils, whose resistance will then increase. Please, remember the manufacturer's restriction, and that safety should be in the first place.


    WOLFGAR: no, nevím jak to tam dopadlo, ale rozhodně mu netleskali.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Britsky lord ktery naprosto otevrene a uprimne mluvi pravdu o TPD, doporucuji shlednout vsem znalym anglictiny, stoji to za to. (uz minimalne pro to ze kdy jste naposled videli polika mluvit pravdu a pouzivat selsky rozum a logiku, naprosto nevidane)

    British Lord tells the truth about the TPD and Vaping Regulations
    https://www.youtube.com/watch?v=7DK4yOKX7P8
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    Kolegové, řeším jednu záhadu - evic primo 200w 1verze. Když mám v modu arctic fox (nejnovější verze), tak mi u ss 316 vyhazuje atomizer short (zamknutý odpor nebo i odemčený)...s originálním softem je vše ok...

    Kde hledat chybu u Art. fox?
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: :-D hele ja si dal závazek ze uz jen batoh... a pres to.. :-)
    HREBICK: jo to je v pohode to musíš dopředu michat aby to lezelo
    HREBICK: 16:00 by slo
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Zatim ale moc lidí nehlasovalo no...Od 15?16? Bratr ani Venca nebudou... :/ Jinak už je to tam domalovaný a vypadá to tam luxusně!
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Já vim ;) jo pls protože to co jsem si objednal teď z Brna budu teprve míchat :/
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Vezmu, jen uz na ten sraz asi pojedu s krosnou :D

    Jinak teda sraz v Sobotu ve vapebaru, na kolikatou to dame?
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: Joke :-) užívej si to :-) dulezity je byt "happyJuicer" :-) Btw: nesmím zapomenout ten tabák...
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Proooč? :) Já ho akorát vyměnil za RX200, kterej jsem prodal kolegovi...
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: vet to i na sraz, + to tady pak zopakuj až užnáš za vhodné. někd ose najde
    HREBICK: ty už neutrácej, okok ddvoubaterkáč :-) já když se řekne slovo Hřebík, vidím borce s vapem v jedný a chilli v druhý ruce a úsměv :-)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    HREBICK: Ja zas chci jeste VV tribaterkac a furt se nemuzu rozhodnout mezi Teslou 2/3 a Zenithem. Tesla bude urcite lip udelana ale takhle debilne umistit tu 510 az ke kraji za to by meli dostat na holou previti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam