• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TRAGIKOMIX: To bych mozna spis zkusil v nejakem klubu zamerenem na travicku, z nas se obavam tu skoro nikdo (uz) nehuli. Jen bych si tipnul, ze na cokoli na olejove bazi potrebujes mit jiny typ vapoizeru nebo tzv. dry herb vapoizer. V beznych vapkach je totiz problem i pouziti maleho procenta olejovych extraktu jako prichute takze vysledky s ciste olejovou bazi by jiste byly dost nelibe.

    CBD liquidy jsou urcene do malych MTL zarizeni takze tam bych vzal nejakou malou tuzku, tam asi jedine co te zajima je aby to neteklo a jinak je to celkem sumak. Na CBD ti i malicka baterka vydrzi par dni a podani chuti te taky netrapi takze bych vzal neco uplne obycejneho. Takze bych vzal CE5 clearomizer a k tomu jakoukoli ego baterku. V cechach zhruba petistovka, kdyz si pockas z ciny tak klidne za 10$.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Zdravim, jsem uplny zacatecnik a rad bych si poridil e-cigaretu na CBD liquidy pripadne olejicky - obcasne uzivani, neco prenositelneho a lehce plnitelneho. Muzete mi poradit znacku/typ? Nejlepe pokud by se to dalo osahat na nadchazejicim Cannafestu :-) Diky predem.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: Ja vím ze jsi o tom kdysi nějak mluvil hlavně Zeus :-) ale je mi to jasný!!! Proste velký binga :-)
    Ten Ammit me zajímá. Praraoh je bomba. Jediný co tak mám par vyhrad ale to se moc neda vyřešit.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Copak ja pouzivam nejake mini atiky? :D Az udelaji Pharaoh maxi 30mm tak ten vezmu hned :D Ted jsem premyslel, ze koupim novy Aromamizer titan, ma 40mm, problem je, ze vim jen o jednom atiku kam se vejde a to je mechanika. Zeus me napadl, ale ja proste ty jednospiralkace vazne nevyuziji, Ammit 25 se mi tu vali bez uzitku a Pharaoh pouzivam jenom proto ze tam mam tak hovadskou obri spiralu ze to funguje jak dvojspiralkac, ale neco takoveho nikam jinam nez do faraona nenacpes.
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: necekas na atik ZEUS? nebo Pharaoh mini?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Pico je super, u mě absolutně nejpoužívanější protože je fakt maličkej, nic neváží a hodím ho do jakékoliv kapsy a nevadí mi tam i přes celej den :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    WOLFGAR:
    JIKE: Ok, dostane to otec, dam mu k tomu jednu HG2 a decku liquidu
    JIKE
    JIKE --- ---
    BAAL: Jak říká Wolf. A případně mas vyřešeny dárek. Jen k tomu dej baterku a Liquid at má kompletní :-). Myslím ze jsi o lvl dal.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    BAAL: Hele Pico je fajn maly jednobaterkac, jde na nej Arctic Fox. Hlavni nevyhoda je ze na nej nedas atik vetsi nez 23mm kvuli tomu krytu na baterky takze zalezi jak velky mas atiky a jaky kouris vykony jestli ti jednobaterkac k necemu bude.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Nejakou haluzi pri objednavce z gearbestu se mi dostalo do ruky toto, ma smysl to rozbalit a pouzivat nebo to mam nadelit otcoj k vanocum?

    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    WOLFGAR: Good, dobrý vědět.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Dohadovani s FT jedine prez paypal no, s nimi domluvit vraceni cehokoli je nemozne, vsechny ztracene zasilky z FT jsem zatim musel resit prez paypal a s reklamacemi to bude stejne ale ty 2-3 mesice zaruka je takovy standart a po delsi dobe ti penize nevrati ani pp, ona totiz celoevropska dvouleta zaruka je tak trochu unikat ve svetovem meritku, v Americe je bezna zaruka 3-6 mesicu a delsi zaruky jsou ciste nadstandart. Tak dlouhou zaruku ti neda ani GB i kdyz ve snaze udrzet zakaznika spokojeneho jsou obcas ochotnejsi jit nad ramec toho co musi. Jestli chces dvouletou zaruku nezbylo by ti nic jineho nez ho koupit v cechach kde te bude stat presne dvojnasobek takze je otazka jestli se ti to vyplati vic nez v pripade poruchy si proste koupit z ciny druhy. Nicmene u DNA mas alespon nadstandartni zaruku na chip primo od evolve, vyjde te jen na postovne do Ameriky a zpet, ale je potreba poslat samotny chip.


    HREBICK: Tak dik no :D
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    WOLFGAR: Ty seš úchyl! :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: i když ty reklamace na FT - nic moc, dávají tuším 2 měs? záruku? tohle řešení reklamace je trochu u těchto zařízení na 2 věci. zkušenost máš? na GB jsem něco řešil a tam okay, ale s FT jsem se popotahoval kuli elektonice za 5$... asi 10 mailů aby mi dali slevu na nefunkční věc cca 3-4$. hrůza. GB to bere víc okay, ale i tak dost podobně.. proto bych preferoval to koupit v ČR dražší věci.. elektroniku kor. U atíku se nemá co podělat
    JIKE
    JIKE --- ---
    CARTMAN: jj v pohodě
    WOLFGAR: FT tedy,, tak to si nastavim spam, díky :-) jj na 75 jsem koukal taky. ale stačí 250 myslim na dlouhou dobu jako. a navíc se mi i libi a jdou na to i větší atíky.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Da se nastavit hlaseni slev u veci z wishlistu, ale zas to dost spamuje jak to hlasi kazdej flash. FT ho ma za 105 a na black friday nejspis zas 15% dolu daj tak bys ho mohl mit za 88. Na Ali jsem par levnych za 75-80 nasel ale dost pochybne obchody bez recenzi tak bych to asi neriskoval aby ti pak misto 167 neprisla stara 75ka. Ty jsem ted videl i za 50-60 ale ten chip je hodne zastaraly. Takze asi ten FT a pockat na dobrou slevu.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIKE: jo asi mas pravdu... ja jen videl slevu nedoslo mi ze jinou nez kterou pises.
    JIKE
    JIKE --- ---
    CARTMAN: černý ano, ale stříbný už není, byl za 77$ (dneska ráno v 6:00)
    u toho černýho nevím jaká by byla sleva, je se slevou nyní a Wolf píše, že to je jen na nezlevněné věci. tohle je flash sale. damn... nebo se pletu?
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIKE: me to pise 21 pieces left:
    Original Think Vape Finder 167W Mod -$111.75 Online Shopping| GearBest.com
    https://www.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_592605.html?wid=21
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: paráda! díky za info. hodně zajímavé, aspon do ceho se poustet nebo ne

    ad GB: asi půl roku koukám na FINDER 167 až bude ve slevě, zrovna včera doktoři na celý den, a večer - vyprodaný za 77$. bych se posr...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam