• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: cajk, se mi hodí takhle
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    MUTOID: Super! cca v 17h zacatek...ale kdyz dorazime v 18h nic se nedeje...
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: hele já bych klidně dorazil 20tyho ...v kolik cca? jen tak pokecat a vyzvidat :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: jojo, uz docela archivek ;) jeste jo! jednou za cas si trochu dam. Vemu ti ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: no jo, ale to je víc než rok, proto to mám zafixovaný. :D je to ujetý, letos si to asi už nepamatoval. no nic. máš Morning Care? taky, ona se nám vyvíjí chuť. a díky tomu co by nám před lety chutnalo... nyní už ne. máme mlsný jazýčky.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Aha :D Nee :D ale vetsina lidi uz to ochutnavala. Ale muzu to vzit i tak at ochutna nekdo kdo nemel a neceho se treba zbavim mam par veci co mi nejedou..
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: prej mu můžu říkat Cyrile, říkal Standa. Zatím jsem se ho nedovolal.
    ps: to jsi to už všecko vyhulil?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JIKE: Mno ja uz toho moc novyho namichanyho nemam. No tak klidne ok. Je to Standa! ;)
    A kdo bude chtit muze jit i semnou toho 20.1. tam pujdu asi i tak...
    JIKE
    JIKE --- ---
    budeme to píše směřovat na toho 27? zdá se mi to jako lepší varianta. Cyrilovi z Vape baru zkusím říct, jestli mu tam něco z ochutnávek nezbylo, ale nikdy zatím nebylo potřeba, protože toho každý z nás přineseme vždycky tunu (viď HREBICKU ):D a já jsem po ochutnání ca 5-10 total bez chuti.


    MUTOID: bude, nyní už je z čeho vybírat a prvná výběr by měl být rovnou ten TOP co budeš spokojen hodně dlouho cca min rok. a BOX by měl vydržet co nejdýl. stejně pak zjistíš, že potřebuješ buď další pár baterií, nebo druhý na výměnu jako backup.. a k tomu min ještě 2 atíky :-) já už nyní cca 2 vždy nabíjím a 2 používám na střídačku.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: už abych měl nějakej box
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    jen tak ot...tak měl jsem problém že 0,18ky coils se na ijusts pořád palily, 2 dny a šmytec ...tak jsem do nic udělal dírky aby lépe sály a teď z 10ml džusu na den jsem skoro na dvojnásob :D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    KOZLIKK: Myslim ze vetsina tady micha tak nejak z hlavy podle chuti a napadu, ja rozhodne. Recepty sem nikdy moc nehledal, on kazdej clovek jina chut a kazdej to rad jinak silne atd.
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    me je to vesmes jedno jestli 20 nebo 27... uz jsem ale vice mene pocital s tim 20tym... ale dokazu to i zmenit na 27 ;)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    No jeste me napadlo, ze zalezi kolik nas bude, jestli 5+ coz zatim vypada tak by to chtelo ten velkej stul vzadu a ten bude toho 20 obsazenej. Aby jsme se tam s tema nasima kramama vlezli.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    je to 2 x 2 :D tak uděláme obě dvě soboty-?...kdo bude chtít příjde kdy chce já budu klidně oba dva dny
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    No ja bych take radeji 27 tak uvidime no.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    http://vapebar.cz/

    Bořivojova 2422/15, Praha - Vinohrady
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: neeeee :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    tak 20.1. cajk.... :) jinak se to tady nerozhodne asi :D

    a kde že?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    !!! NÁSTĚNKA DRUHÉ KOLO ANKETY !!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam