• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    Já doufám, že už bych se konečně mohl dokopat k tomu abych se na vás přišel podívat naživo.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    pokusim se dorazit
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    vypadá to že jsem na tom dost stejně jako Mutoid
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: u me to tenhle víkend neklapne tak si zabafejte za me ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    HREBICK: asi cela minula skvadra a ti co nemohli minule a počítali s tim termínem předpokládám.?
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Cus, jo,17! akorát v sále budou mít zase nějákej večírek s kytarou...tak nesmíme moc hlučet... kdo teda dorazíte?
    JIKE
    JIKE --- ---
    Zdar
    Sobota v kolik sraz ? 17:00? Vape bar jako minulou sobotu?
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Rekl bych ze 250ml je jeste v pohode, 500ml uz si muzou vsimnout ale nejspis projde, litrovku bych asi neriskoval.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: kolik je menší množství :)
    LUCKERCZ
    LUCKERCZ --- ---
    JIKE: :D:D:D
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Ja mam zasobu nikotinu od avorie jeste z dob pred TPD. Nicmene i ted neni problem v mensim mnozstvi objednat nikotin z hiliqu. Idealne si pockat az budou mit zas postovne zdarma.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: a kde ho kupuješ? a ještě dotaz, jestli nemichas nulky, jaký nikotin používáš? já teď bohužel kupuju jen boostery od flavourit a nejen že je to drahý ale zbytečně otravuje při míchání 10 10ml laviček
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Ciste pouzivam skoro vyhradne TPA. Ale posledni dobou jedu hodne prave ty mixy a maximalne si je pak uz jen dochutim.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: ok... tak já dám za nějaký ty dva/tři týdny zběžně info co to mléko od nich...
    který aroma (čistý, žádný mixy jako hvg treba) jsou kvalitativně top? vím že třeba FUU jsou ok a teoreticky flavourart skoro taky ale jinak nemám vůbec zdání
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: Zatim nezkousel, musim se priznat, ze diky odstrasujicimu pripadu Imperie jsem vuci aromatum obezretny. Ona opravdova vyroba aromat tj. Ne jen michani koncentratu z jiz hotovych jednoslozkovych aromat je pomerne slozita zalezitost kde obecne maji nejlepsi vysledky zavedene firmy ktere se vyrobou aromat zabyvaly uz davno pred rozmachem vapingu.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: ok... nezkoušel jsi ty aroma od flavourit? já jsem dost fanda českých věci, teď mám o'milky co chci testnout jako creamy booster spis, a uvidím no
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    MUTOID: TPA funguje stejne jako FA, osobne je mam radeji, ale FA zas tak dobre zmapovano nemam. Kazdopadne u tehle vysokych koncentraci si pockas. Jinak Fuu mi prijd trochu zavadejici, treba dragon sweep ma doporucno snad 15% namichal jsem a chutnalo to jak desiva ovocna vonavka asi po pul roce jsem to namichal do nejakeho slitku a zlepsilo se to tak jsem zkusit namichat 7% a ted je to jedna z mych nejoblibenejsich prichuti. Nicmene i tak FUU opravdu cas potrebuje, me staci mesic, ale treba Jike a Hrebik ti reknou klidne pul roku.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: já používám flavourart teď hlavně a FUU... FA má totiž vyšší koncentraci a tak stačí 2-5%, FUU je 10-15% a to pak mizí raz dva ...mrknu na tpa a toho egoistu zkusim
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: pecka, dík za info!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam