• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    WOLFGAR: tak ona to slaví nejen Čína...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    TRAGIKOMIX: ad 1) Pokud pouzivas temperature control, tak ten grip meri teplotu toho dratu podle zmeny odporu a koeficientu pro danej material. Teplotni koeficient kanthalu je ale nepouzitelnej, ta zmena odporu je tak mala, ze se to rozumne merit neda.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Opet par dotazu..
    1. Prism --> K cemu slouzi jednotlive nastaveni Temp: Ni/Ti/SS a proc tam nevidim Kanthal?
    --> Muzu ocekavat update na firmware nebo jejich hlaska "Coming soon" na webu je tam uz dlouho a skutek-utek
    2. Prumer spiralek --> Mam celkem problem protahnout vatu ve spiralkach o prumeru 3mm a zaroven se mi zda ze tam je malo vaty - v dual-coil Griffinu 25 Plus. Pouzivate nekdo spiralky o vetsim prumeru? Jak to ovlivni vaping? Co muze byt za problem s hustsi vatou?
    Ted jsem si tam sestavil Wismec Clapton 2xKA1 0.5Ω a zda se mi ze to je lepsi nez s Geekvape Clapton 2xKA1/NI80 0.3Ω
    Jedu ted na 45 wattu.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: Nejenom FT, veskere cinske shopy a preprava, nezapominej ze cinsti soudruzi a soudruzky maji ty oslavy a patricne jasani povinne.
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    JIKE: njn čínský nový rok.
    JIKE
    JIKE --- ---
    FAST TECH:

    Ships after the holiday
    Estimate: 2/23/2018 (13 days)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    DIkes. Prave jsem poprve vcera osadil dual-coil Griffina Plus a nejak se nemuzu dopatrat co mi nejvic vyhovuje. Uvidim co ten Zeus, pokud se uraci ceska posta ho konecne dorucit.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: JIKE: Jo to je dobry priklad protoze ja jedu presne pravy opak, co nejhustssi a nejjemnejsi slehacku, obrovske buildy a klidne 150W
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: ja ma rad suchou a hrubou mlhu treba viď :-) a méně výrazně chuti než kdyz mam tripl treba. Do triple bych si udelal nižší koncentraci liquidu
    JIKE
    JIKE --- ---
    TRAGIKOMIX: to je různý podle buildu. Ja jedu singly ted hodne a 30-60W odpor vždycky čip odlet typu vyjde od 0,12 do 0,6. Ideálně kolem 0,3 aby to moc neslo pres ampery
    CARTMAN: umelina dole kde se to nehreje asi vubec nevadí.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    TRAGIKOMIX: To je neuveritelne individualni a nikdy na to nenajdes jednotnou odpoved. Zalezi na buildu, spiralce, atiku ale predevsim i na chuti a zvyku samotneho vapera. Nekteri davaji prednost chladnejsi mlze zatimco jini vapuji "sladkou lavu" a na tom co je nejlepsi se nikdy neshodnou. Proste si pridavej, ubirej, zkousej a najdi si co bude vyhovovat tobe.
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    JIKE: hele taky si to rikam... nit je umela neni to bavlnka takze by nemela sat... uvidime
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Jake je vase optimalni nastaveni modu (Watty/Teplota) pro nejlepsi podani chuti? Zaroven jaky odpor preferujete o spiralek s danym nastavenim..
    JIKE
    JIKE --- ---
    WOLFGAR: díky. fakt je, že aktuálně to tak je.
    CARTMAN: klasika! ale i to časem pak bude protékat. je to sice hnus, ale v instalatérství jsem používal "češání" tedy konopí + vazelínu. tedy teoreticky by mohlo stačit to ještě namočit do VFG tu nit, nebo si kup nějakou izolaci pro elekrtikáře - vodotěsnou. je to natahovací materiál a izoluje i vodu. nebo asi bude stačit nit. ale vazelínu bych tam asi nedával :D i když otázka je kam..

    MUTOID: asi fáze vape degenerace
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    CARTMAN: pokud by nekomu cinani taky trochu uletli na vulich v zavitu... omotani zavitu niti protekani spolehlive zastavilo.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: a začínám míchat i pro ségru :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    WOLFGAR: další je jaká stage?? :) alchymie? ...

    mě třeba ty mody a celkově build (asi zatim) úplně nebere jak mám newbe ijust :D jen čekám na prism a zeuse hladim ob večer :D ..... občas kouknu na review a zaujmou mě věci jako tohle https://m.fasttech.com/products/3032/10014233/6932102-authentic-tesla-nano-120w-tc-vw-apv-box-mod
    ale nějak se do toho mít rázem 5 modu nehrnu :)
    ale michat mě baví, takovej rituálek a pořád se mám na co těšit až nový várka uzraje :)
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    JIKE: To nema nic spolecneho s posunem na trhu to tvuj osobni vapersky rust. Nejdriv je prvni nadseni se zkousenim vseho mozneho a sledovanim novinek a pak uz se jen dostanes do okamziku kdy uz jsi vicemen vsechno zkusil a nic moc te neprekvapi. Tohle je uplne normalni u vaperu co zacali pred rokem stejne jako u tech co v tom jedou uz leta.
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    hmm :)

    DIY atomizer Aromamizer V-RDA - KuřákůvSEN.cz
    https://www.kurakuvsen.cz/diy-atomizer-aromamizer-v-rda/
    JIKE
    JIKE --- ---
    SAKALICEK: Klidně když bude kvalitní. Stačí ale dna250
    No me to už přijde jak čínská tržnice... de facto ona je.. a přestává me to nějak víc zajímat. Nadšeni opadá...
    přichází už jen dobrý pocit a přátelského posezení na srazu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam