• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEElektronická Cigareta -> Moderní je e-kouřit ! ~ Vaping Rulez! - NYX VAPE since 2007 -
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    TRAGIKOMIX: to asi jo.. já se prece jen víc c
    soustředím asi na džusy :) a tam je ještě prostoru pro vývoj podstatně víc :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    TRAGIKOMIX: dost podobný stav ale jde o to ze to je porad jen jako mobil namáhána vec... a časem vzdy pořídil nahradni...
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Ja se ztotoznuji s nazorem od Wolfa a myslim si ze mody vseobecne jsou temer na vrcholu vyvoje. Tudiz se neni kam uz posouvat. Zaroven nejsem "sberac".. Takze si cas-od-casu poridim pro radost nakej atik ale stejne nakonec budu mit jeden mod+atomizer.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: já mám prism mod od modefined a chci ještě něco druhého menšího a protože ten modefined nezklamal tak dám ten sirius holt asi ... a teď čekám na DROP od digiflavor jen tak na hraní s kapkama a double coil :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    CARTMAN: ok ok :)
    CARTMAN
    CARTMAN --- ---
    MUTOID: #boycottVoopoo ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: Já jsem začal dost nej skeptik. Proste už chci nějakou kvalitu (i když stále používám Allen i Predator, tak precijen už bych si to domu nekoupil) ven ano, po těch padech co to zarizeni má... ale doba je jinde. A je asi jasný ze my zkušení všichni tady chceme toptop co má fakt kvalitní elektroniku a zpracovani. Pak už spis jde o to jen mít fakt super atik. A super liquid. A to fakt stačí mit 2 zarizeni max.
    Já bych si predstavoval (therion dna250c,Zeus, dobrý coil, a super liquid) a jsem happy. :-) efektivita 98% měnit uspokojí.
    Ven a do auta mi stačí alien + crius plus nebo griffin 25 .


    U me vedou atiky aktuálně:

    Obs engine dual coil
    Zeus rta
    Pharaoh
    -pak už okrajové(ijoy captain rta, ammit22, tfv8 i baby a obs ace)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: no já teď tak pokoukavam po dvoubaterkaci a zaujal mě Drag voopoo a jeho verze ale asi je na mě moc "shiny" a jinak teda modefined sirius v carbonu (se ale blbě shani)... jinak tohle je mazl https://m.gearbest.com/temperature-control-mods/pp_704026.html ale vrkla se fire button a chtělo by to mosazny nebo zlatý zeus :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    JIKE: čím dál větší opičárna

    jinak snad bude therion DNA 250C + 25mm centrpin ring. i ten Paranormal je pěkný, ale ty dvířka....
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: bez Hřebíka to nejde :-) a bez Ankety
    HREBICK: dík

    jinak co hlasově ovládaný MOD ? :D

    https://www.fasttech.com/...ts/3032/10017727/9644559-authentic-ijoy-avenger-pd270-234w-tc-vw-apv-box
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    !!! ANKETA V ZÁHLAVÍ !!!
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    Njn, je to tady fakt tragédie s účastní na srazy...nahodim nějakou anketu zas a pujde prostě kdo bude moct
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    HREBICK: nevím, ptal jsem se taky a bez odezvy :)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    A co stim srazem všichni???
    JIKE
    JIKE --- ---
    čus všichni.

    občas mi někdo napíše, že je EScribe 2.0. a že na to nesedí překlad (sedí do verze 1.2).
    osobně ho dělat již nemám v plánu, já to ani nepotřebuji, mě stačí v anglickém jazyce.
    je s tím neskutečně práce a času, a teď už nyní nemám. kdyby se někdo nudil, může použít ten můj - částečně sedí a do-přeložit. a EScribe umožńuje již import překladů. tak může.

    tak pro info.
    JIKE
    JIKE --- ---
    Přes mobilní aplikaci 18$ obě engine


    http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_426549.html
    JIKE
    JIKE --- ---
    TRAGIKOMIX: super! def vědět jak kondenzuje apod. vypadá dobře!
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Udelal jsem si radost a objednal nasledujici RTA. Vypada celkem zajimave.

    $29.73 Authentic Vapefly Horus RTA Rebuildable Tank Atomizer - 4ml / stainless steel / 25mm diameter at FastTech - Worldwide Free Shipping
    https://www.fasttech.com/...ducts/3028/10051320/9643714-authentic-vapefly-horus-rta-rebuildable-tank
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    JIKE: jo tak teď mě to ocarovalo a budu je testovat komplet tak určitě něco vezmu ;) ... ale už jsme se dohodli kdy teda bude ten sraz zase??
    JIKE
    JIKE --- ---
    MUTOID: vem na sraz vzorek pls - co zbude na dně :D
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    kdo miluje tabákovky jako já :) tak La Tabacchiera jsou totální peckaaaaaaaaaaaffffffuuuuuu
    HARAKOCZKA
    HARAKOCZKA --- ---
    NEX28XZ: sorry, blbě jsem to pochopil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam